Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pokud by se pokusili vzít alespoň něco z ovladatelnosti stroje a avioniky v LOCK-ON bylo by to super. Pokud to zabředne ke sračce pro děti jako H.A.W.X, tak potěš prd*l.
  • No mě se to líbí:-) mám rád tématiku Vietnamu a taky se mi líbí že tam podchytili i tu hudbu s tím zbarvením té doby... Docela se na to těším. Protože... CHARLIE DONT SURF!!!
  • Kdopak si ještě pamatuje na stařičkou hru Missing in Action? :-) Byla tam super hudba...
  • Hanzales
    Já jsem taky do davu, chtěl bych něco mezi DCS a HAWX / Ace Combat. Takový zlatý střed, nejlépe nastavitelný. Bral bych něco jako Wings of Prey s pořádnou dynamickou kampaní a současnýma (i starýma) stíhačkama a hustým mulťákem. Jinak arkády leteckého kalibru bývají hodně zábavné, ale někdy by trošku té avionické uvěřitelnosti přidat neškodilo.
    http://www.youtube.com/watch?v=DKB-qW1rk1w <- Tohle jsem kdysi celkem žral. Jednoduché na pochopení i na ovládání a přesto uvěřitelné (obvzláště na tu dobu)
  • Škoda,že (nejspíš) nebude v kampani přístupné létání s MIGem *13*
    • No a to přitom, podle údajů, nejúspěšnější pilot z války byl Vietnamec.
      http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Vietnam_War_flying_aces
  • Hlboko podpriemerná záležitosť, grafika ani ovládanie nemá nič spoločné so simuláciou, je to tupá detská arkáda. Možnosť vlastného nastavenia silne obmedzená, graficky akoby spred 10 rokov, detaily nula, pohľad z kokpitu niečo strašné. Nevtiahne do deja, misie sú krátke a bezduché, žiadna atmosféra. Po 15 minútach mám dosť. Vyhodené peniaze z akéhokoľvek pohľadu.
  • Vitnam dobry, ale chtelo by to simulator, ne arkadu
    • Osobne bych privital neco mezi = simulaci stroje jako takovyho, ale spis arkadovy ovladani => ne stovky raket, ne nekonecne munice, paliva, ... ale taky ne 358 klaves potrebnych jen na start motoru (na to tu mame DCS ;D).
      • a na to tu jsou ARMY, ne?
        • Arma? A jejich totalne nepouzitelny ovladani cehokoli co lita? lol ... a o simulaci pak nemuze byt ani reci. Nebo snad mas pocit, ze se v arme nekde pocita co se trefilo kdyz ti zasahnou misto XYZ ...?? Tak maximalne je stroj rozdelenej na par segmentu a kazdy ma svoje HP, to je tak vse.
          • Hanzales
            V DCSku jsem schytal kanónem trošku do čumáku letadla (celkem cedník to z toho pancíře nadělalo) a v kokpitu mi hapla půlka přístrojů :) Shodou okolností se řídící jednotka nacházela tam, kde jsem to schytal :) Problém DCS je v tom, že už jsem temu nandal celkem dost času a umím tak akorát nahodit stroj, přistát v mlze s ILS, ale abych si troufnul na nějaký MP, to abych se ještě další půlrok všechno učil :) I když po nějakých dvou letech, když to má člověk zmáknuté a zúčastní se nějakého menšího konfliktu s TeamSpeakem vmontovaným do rádia v kokpitu, to musí být celkem hustý záfar myslím pak.
      • Shania
        Jo něco na způsob Janes ATF nebo Navy Fighters, to byl perfektní mix mezi simulací a arkadou.
      • koukam na to DCS a vypada to zajimave, ale uz Lock-On byl na me trochu moc :)
  • Doufám že tam bude Napalm:D
    Taky bych byl rád kdyby i nakonec udělali kampaň za Vitnamce, ale to se asi nestane :(
  • Dúfam, že tam bude možnosť si zalietať aj na LOH (OH-6 Cayuse), zvedovia mali ozaj veľmi ťažkú prácu, ale boli aj veľmi rešpektovaní
    • ale jdi...je to arkáda. To už do očí bije CH53
      OH6 je z konce války, to už se moc nedělo, až na spojenecký ústupy

      ale něco ze začátku konfliktu s OH13 ("lítající žárovka"), to by byla legrace :-)
      • Coffin.Corner
        Přečti si knížku Lovci lebek, která je celá o zážitcích pilotů OH-6 z Vietnamu a pak tvrď že se toho "moc" nedělo *3*
        http://www.databazeknih.cz/knihy/lovci-lebek-88834
        • Lovci Lebek a Lovci zabíjáci jsou perfektní čtení, jen tě poupravím - jsou tam i piloti jiných strojů, než OH-6, jsou tam hlavně Hueye, OH-6, OH-13 a Cobry... s OH-6 je ještě dobrá kniha Snadný terč...

          Celkově ti pátrači měli dost zajímavou práci a divím se, že s touto tématikou ještě nebyl natočen žádný film (nebo o žádném nevím), zajímavých pravdivých příběhů je více než dost... Pobavil mě třeba ten maník na konci knihy Lovci - Zabijáci, jak si bral do vrtulníku dva samopaly - AK47 a M16, pak ho sestřelili, v rychlosti stačil sebrat jednu pušku a jeden zásobník než utekl od hořící mašiny a pak zjistil, že v jedné ruce má prázdnou M16 a v druhé zásobník do AK a všude okolo se to hemží rákosníky *1*
        • nepoučuj rozumbrado, Lovce lebek i Lovce zabijáky jsem přečetl několikrát
          • A jeje, ty sis zase chtěl hrát na chytráka a akorát jsi ze sebe udělal blbce. OH-6 byl ve Vietnamu k dispozici od roku 1966 a jestli je tohle pro tebe konec války, kdy se už nic nedělo, tak jen potvrzuješ, jak moc tomu nerozumíš. Příště zkus ty knížky číst očima a ne zadkem
  • Hezky nastavit šel IL2, co se obtížnosti týče...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit