Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Celé se to tváří jako: Lidi potřebujeme nového hrdinu co je teď v módě ? Nathan Drake. Ok šupněte tam Natha ale udělejte ho víc cool možná sluchátka ,emo účes , přihoďte nějakou cool muziku a najměte nějakého levného dabéra North je drahej .A nebude to moc přeplácané a trapné? Ale jdi ty je to jenom hra.
  • Zdá se mi to, nebo vzhled draka je DA: Inquisition jak vyšité? Je sice pravda, že co se draka týče, není možné být bůhvíjak originální, ale tohle vypadá skoro jako kopie.
    • Spis ne, tenhle beha po zadnich, DA:I draci po všech ctyrech. Ale chápu ze bez srovnavani by jste snad umreli nebo co..hroznej zlozvyk..
  • The_Troll
    Takže to asi bude na draka...
  • eh, to je taký japonský mišmaš či čo... poločlove/polodrak,techno, drak, rambo luk, príšera z godzilly alebo nejakých strážcov a stredoveký zbrojnoši...
    • Firingo
      Popsal jsi klasický japonský příběh *1* *1* Mě to náhodou poměrně zaujalo *2*
      • kkING
        jeste schazi oppai ..... pribeh by pak byl dragon dragon oppai dragon *1*
    • No vidíš jak pekne umis identifikovat věci, chytrej kluk jsi !
  • libi se mi jak lidi co povazuji pana prstenu za vrchol fantazie a vidi hru jako je tahle tak jim to mozek absolutne nebere. Japonska kreativita nezna mezi, ještě ze tomu tak je.
    • Firingo
      Souhlasím s flashem a ano i Troll má trochu pravdu. Japonci jsou prostě úchylní magoři *1* Ale je to dobře dokáží vymyslet i věci co by jiné ani nenapadli a často to opravdu stojí za to *2*
    • The_Troll
      Ale no tak, všetci predsa vieme, že vrchol fantázie sú ušaté prsatky s chvostom navlečené do školských uniforiem...kam sa hrabe nejaký chlpatý Pytlík...
  • Framerate bol skvelý, asi si zobrali príklad z unity od ubisoftu *5*
    • tomekbobek
      Souhlas, drak se jim tam několikrát dost solidně zaseknul *15*, ale jinak, s přimhouřenýma oběma očima, to nevypadalo úplně špatně.
  • Kdyzse rekne RPG adrak, ktereho ovladate, tak se mi nevybavi Dragon Age ac to ma v nazvu, ale hodne stara hra, ktera byla v te dobe na prosto uzasna. Drakan. Hral jste nekdo tuto hru? Melo to uzasnou atmosferu, rad bych klidne nejaky remake toho dila.
    • Lenny
      Ano pane! Uzasna hra meho mladi, castokrat si rikam, ze by ji sluselo nejaky pokracovani, nebo remake...:)
      • Pokracovani Drakana uz davno vyslo, a to konkretne na konzoli Playstation 2 a jmenovalo se Drakan : The Ancient Gates, a bylo daleko lepsi nez jeho PC predchudce.
      • Asharak
        FLAC soundtrack by to chtělo! No možná i ten remake, vždycky jsem dřív viděl někde spojení Drakan 2 a furt jsem to hledával když jsem si na to vzpoměl a nic :(
      • Ja sem o tom cetl dááávno recenzi, ale jeste sem byl mainkej a nemel sem pocitac *13*
    • Jo. Drakan byl boží. :-)
  • Sr_Lobo
    DA:I + MTV .... apokalypsa se blíží *11*
  • Simulátor Draka umí dobře Larian Studios. Tomuhle teda nedůvěřuju.
  • Prophet
    Podle sluchátek hlavního hrdiny, hudby a celkové ukázce soudím, že to bude pěkná pí**vina
    • Tak je to exkluzivni hra pro Xbone, co bys cekal?
    • Krescz
      no je to trapas...smíchat středověk a moderní dobu + rádoby cool emo chlápka....wtf japan
    • Platinum Games a jejich hra mám rád, ale ta homo hudba je opravdu děs...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit