Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konečně vítězství zdravého rozumu nad kravaťáky! Bioshock je o všem, jen ne o multiplayeru.
    • Prečo si myslíš, že o absencii multiplayeru nerozhodli tí zlí kravaťáci ?
      • Možná rozhodli, ale až pod tlakem okolností (průtahy při vývoji, exodus několika zaměstnanců). Vsadim klávesnici, že za normálních podmínek by ho tam cpali
  • Mě multiplayer chybět nebude. Nehraju multiplayer.
  • Robotron3
    To je dobre. Pokud ma single hra i jako dodatek multak, tak se cejtim trochu blbe, ze se to snazim dohrat, samo dohraju, ale multaku vubec nevyuziju, protoze me to nic nerika. Takze kdyz tam nebude, muzu si rict, dohral jsem to az nadoraz :)
  • Neprotahl se nahodou vyvoj te hry kvuli multiplayeru protože se jim nedařil ho vybalancovat?
    • Ataker
      Tak se jim to asi nepodařilo vůbec a řekněme si to na rovinu pořád lepší žádný, jak nějaký polotovar.
  • za mesic po releasu to bude DLC za 10 ojro ;) to ze tam nebude neznamena ze neexistuje nebo nebude. Ja si BSI ale koupim snad jako vetsina stejne kvuli singlu jenom...uz se tesim..
  • Nemam rád multiplayer u her kde je to v podstatě k ničemu (viz ACIII u kterého multiplayer byl k ničemu a mohli se více zaměžit na singleplayerem) K
    konečně vyhrál zzdravý rozum *2*
  • Zrovna do Bioshocku prát multiplayer, to fakt ne. U dvojky jsem ho ani nezkoušel a zrovna u Bioshocku jde hlavně o singl zážitek.
    • ano to znaci jistou odvahu a mozna i duveru ve vlastni produkt :) V dnesni dobe i kdyz me Bioshock hodne nudi maji za me male plus mezi vsemi temi nenazranci :)
      Preju jim GL at se jim to vyplati :)
  • peterka
    Díky bohu...aspoň o to lepší bude singl. *3*
    • Kde bereš tu jistotu?
  • Jsou hry, které staví hlavně na MP a SP je tam jen jako dodatečný produkt nevalné kvality a jsou hry, které staví na velice kvalitním SP se skvělou hratelností a dobrým příběhem a toto je právě případ Bioshock. Jsem rád, že si to vývojáři uvědomili včas. Nikdo nechce kupovat něco, co nevyužije, případně nefunguje, tak jak má. Na otázku MP v Bioshock zde již někdo odpověděl, taktéž si myslím, že půl roku po vydání přijde DLC s MP.
  • Super :). není multiplayer -> kvalitní singleplayer (+8h - před 10 lety těžký podprůměr a recenzenti sráželi i 2 body z hodnocení dolů - dnes je to nadstandard... WTF???), ale přesto koupím a podpořím vyvojáře až to bude na steamu v akci :).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit