Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Snad sa jedneho pekneho dna dockam elfskeho datadisku... od zaciatku som hral za prirodu :)
  • BoB.2
    Hlavní otázka ale zůstává nezodpovězena kdy bude další rasa a bude vůbec co jsem četl BH skončily a H6 převzala jiná firma. *11*
  • jááj proč píšete nejdřív migh and magic a za to heroes.. já už myslel že vyšel grafickej update migh and magic.. strašně moc se mi po tý hře stýská, ale dneska už nejsem spokojený s grafikou.. takovej IX díl byl výborný, jen by potřeboval vetší otevřenost prostředí. byly to až moc koridory
    • ked milujes seriu MM tak neni co riesit grafiku,ja doteraz hravam MM VI a vyssie
    • viem ze niekto skusal prerobit grafiku ci spravit nove M&M ale to islo do kosa
    • Veskoslav
      protože to je oficiální název:)
      • jo to je mi jasny jenom sem si musel rejpnout protože když sem viděl letmo nadpis Might and Magic a pod tim obrázky tak mi uplně zabušilo srdce :D
  • Pro ty, kdo mají zájem je teďka na Gamersgate za polovic.
    http://www.gamersgate.com/DD-MMH6/might-and-magic-heroes-vi
    http://www.gamersgate.com/DD-MMH6DE/might-and-magic-heroes-vi-deluxe-edition
  • jednou jsem to dohrál, nějak oproti minulým dílů ždný zázrak a asi ani tohle nebudu ani dokupovat
  • Veskoslav
    Ach. On zaspamuje všechny diskuze a jediný důsledek bude toho, že zde budou moci přispívat jenom registrovaní hráči (uživatelé). Léčíš si nějaký midnrák? Vynechal si prášky? Takové věci jsem dělal, když mi bylo 10? To jsem každému psal na sešit, že smrdí. Pak to zjistili, kdo to píše a dostal jsem na bundku. Tebe by taky měl někdo zmlátit.


    Ke článku: Jsem za to rád, donutí ě to třeba tu hru zase nainstalovat a dohrát:)
  • Hmm zdá se že tu řádí nějakej spič*nej spamerskej troll. Si uplnej chuj vytekls fotrovy s čů*áka tak táhni do hajz*u.
    PS MaMh6 on ještě někdo hraje tahovky
    • Samozřejmě tahovky jsou mnohem zajimavější než vypadají a taková hra na celý den je lepší než tajdle třískat s klávesnicí u CODu když tě zabije nějaký camper *12*
      • Řekni bratře napadl jsem snad tahové hry že mi oplácíš trestem nejvyším a jdeš na mě s CoDem. Já se pouze ptal jestli je někdo hraje protože ve školce hrajeme všichni pouze CoD a ob(p)čas (hold my ze školky ještě neumíme češtin tak dobře) zahrajeme B3, nebo s klukama ze skupinky mraveneček hrajem Killzone 3 a když se paní vychovatelka nebo třeba maminka z tatínkem nedívají tak poslední mortal combat.
        PS: kdo je proto aby se při vývoji každé střílečky nebo rubačky povinně vyčlenil vývojářský tým, jehož úkolem bude v rámci možností precizně zpracovat střeva, krev a vnitřnosti ve hrách pro větší požitek z brutalit ať klikne mínus. Na truc tomu týpkovy co psal o tom jak je E3 špatná a všem těm moralistům co si kupují televize neschopné zobrazit červenou.
        STOP zakazování násilý
        http://fc05.deviantart.net/fs49/f/2009/204/3/d/Gore_The_Gorilla_Ooak_Zombie_by_Undead_Art.jpg
      • Veskoslav
        Pravda. Ale přesto mě šachy nebaví:-D
  • Odulin
    Teď tam terve dali ty pohledy na města? Sláva, zas to nainstaluju.
  • *Rozanimované městské obrazovky
  • Rozanimované herní obrazovky? Škoda že to tam nebylo už od začátku, ale stejně jsem si stříkl do kalhot. *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit