Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *1* *1* *1*
  • Mexico je hned vedle a americani dobre znaji mexicky nabozenstvi a tak. Pro nas je to daleko, ale pro ne jsou ty lebky atd uz mainstram. Viz hudebni klipy. Hodne inspirace z mechika. Maj to vedle a jezdi tam jak kdysi nemci do karlovejch varu.
    • and the point is...?
  • Níž už to opravdu nejde.
    • Ale jde ... jeste tam nejsou pandy ...
  • Tohle bude tak pegi 6?
  • Nemohu si pomoci, ale tohle je opravdu už jen nefalšovaná bída a agónie této značky
  • Ristoro
    Další díl: Call of Duty Cirkus- Pomsta Baleťáků.
  • →Můj názor: https://www.youtube.com/watch?v=Q4RALGAOqDs
  • Lidi, recence na "nové" hry musí být. Zaleží na tom kolik lidí si to koupí.
    Všechny komentáře co jsem si přečetl se mi zdají pravdivý, jakošto některé až moc.
    Jde o to ,že Cod hry se prodávají docela dobře díky hloupým lidem.
    takže rada pro všechny co tohle čtou, vyjadřujte se i nadále podle svého uvážení, je to potřeba pro dobrou budoucnost. a další věc, pokud se vám to nelíbí tak to nekupujte/nestahujte. Podporujete je v tom, aby vytvářeli takový hovadiny.
    Peace out friends
  • Jack1947
    Už si to ani nezaslouží ten Hejt, je to jen plýtvání hejtu na takovouhle srágoru... to je definitiva pánové. *4*
  • když jsem hrál cod1 a 2 tak jsem si přišel jak v nepříteli před branami, zachraňte vojína Ryana a podobně. A teď? Teď je to jak Cčkový film se Stephenem Segalem či nějaká podobná mr*ka. U málokteré hry si příjdu tak trapně. *13* KL3
    • Souhlasím jen dodávám, že značka CoD už je od vydání 3 dílu, jen sprostá ždímačka na peníze a co další díl, to větší nehratelný sh*t, bohužel. Nejsmutnější na tom však je, že po dokonalém hypu si tyto sra*ky vždy koupí pořád hodně ovcí, pak se není čemu divit , že úroveň je tam kde je.
      • Tenhle hype fenomén původně pochází z usa smutné je že Evropa z jistých důvodů tenhle hype průměrnejch (špatnejch) věcí kopíruje. Je to vidět např. u filmů, každej rok výjde několik skvělých filmů původem z Evropy ale super hype má jen americká dobrodružná střílečka a td.
        • Ty jsi mi ale chytrák.
          • Ty seš malej blbec co?
            • nerozumím tvé pubertální řeči, ale co píšeš za bludy mluví samo za sebe. Máš silně omezený pohled na tyto věci. Potřebuješ víc informací, mnohem víc.
      • Přestaň pindat a udělej svojí hru. Mile rád ti ji pochválím.
        • Sakra proč všichni ti kritici nenapíší svoje knihy, nenatočí svoje filmy a nepostaví svoje auta, to je mi teda záhada. Vnímáš svět silně omezeně chlapče. Stejně jako ty tvoje trapné řeči o internetovém hrdinovy.
          • Však si pindej. Na internetu místa dost.
      • A jako bonus sem přijde **** typu Tajnej a začne tu kálet svoje moudra.
        • Další internetový hrdina?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit