Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na Steamu  - D4 - 25% sleva :)

  • KrejciPetr

    Mám na hraní hodinku za den a Diablo jsem si v tom zamiloval. 2 sezóna působí jako správné zvednutí tempa a třeba v druhé sezóně budu víc než level 63. Pro cassuala mého ražení působí jako krok správným směrem.

  • Prenesou se v nejake forme systemy z prvni sezony ? Mam na mysli ty malignance hearts nebo co to bylo...

    • nightborne

      Nope.

      • Njn, vim ze se s tim nepocitalo, ale porad jsem doufal, ze kdyz uz si tu praci daji, tak ze to potom proste jen nesmazou a nezahodi. Zvlast kdyz je tam tak malo obsahu.

        • nightborne

          Ono to s tim bohužel bylo rovnou i vyvíjený - na některejch srdcích jsi měl multiplikativní modifikátory vysoký desítky procent, teď ty krvavý schopnosti budou nejspíš na podobný úrovni (ačkoliv to nějak nemám sílu zkoušet), a kdybys tam nechal oboje a mohlo se to násobit mezi sebou, balanc by se propadl do naprostejch pekel.

  • Kravicka

    Rekl bych ze to vystihuje stav Diabla :D - https://www.youtube.com/watch?v=2NNbF1Z_V_k

  • Reeki

    Bohužel to nestačí, sezóna 2 a opravy všeho možného mělo být už při ostrém startu, end game je pořád o ničem neustále chození ND opravdu není zábava. No nic třeba jednou za pár let... 

    • ty uz si to hral? pochybuju ... vychazi to za 3 hodiny

      • opravdu tady ze sebe nemusis delat naprosteho noumu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit