Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak co se CKII týče nejsem typický paradoxí hráč... *3* Protože DLC kupuji prakticky hned jak vycházejí a CKII hraji od vydání a pořád mě nepřestalo bavit... když nudí základ tak aktivuji mody a je to zase naprosto jiná hra... *14*
    I když u tohoto DLC si nejsem jistý jak přesně to ovlivní moji hru, protože nejčastěji hraji za Byzantince (tedy ortodoxní křesťanství) a tam se mě kněžské řády asi moc nedotknou... ale rozhodně by mohla být zase sranda se připojit k nějakému kultu... *1*
  • To bude problém, protože vývojáři mají za to, že Vicky 2 je svým způsobem dokonalá hra, a že ted nemají co by chtěli vylepšit nebo změnit. V takové situaci trojka prostě nebude.
  • No jo, třeba uvidíme. *1*
  • jamar28
    Koneckonců je to možná univerzální schéma lidského druhu. *1*
  • DLC mají menší či větší dopad na herní mechaniky, což nutí adaptovat herní styl a umožňuje zkoušet nové věci. Hráčí PDS her obvykle právě to chtějí, a právě tím dospívají ke stovkám nebo tisícům hodin herního času. Moje zkušenost je taková, že jakmile rozumím hře tak dobře, že ji začínám zneužívat, a kvůli rutině se přestávám bavit, vyjde DLC po kterém se musím zase něco nového naučit. Pokud koupíš "finální verzi", přijdeš o celý proces. Zrovna u Paradoxu nevidím absolutně žádný důvod hanit za DLC politiku.
  • Tohle schéma je univerzálně platné, zdaleka se netýká jen mnišských řádů. *1* Stačí se podívat na marocké vládnoucí dynastie...
  • Vidlec
    Victoria 3
    *cries in the corner*
  • jamar28
    Křesťanské řády až podezřele často dodržovaly určité schéma - pracovitost a idea > úspěch, rozmach a bohatství > dekadence > reforma/založení nového řádu.
  • Pracovití Dominikáni? Ok, třeba v postraymondovské Okcitánii měli s tribunály asi dost práce a cisterciákovi Fournierovi možná pomáhali při skládání piplavé sbírky anekdot z pyrenejského podhůří taky zrovna oni, tak jim tu pracovitost přiznejme. *7*
  • jamar28
    Technicky vzato, dojení je taky práce. *2* Ale hlavní je, že ta hra je skvělá už v základu, vůbec žádná DLC nepotřebuješ. Troufám si říct, že typický paradoxí hráč si koupí základ, hraje, jako každá hra ho to časem omrzí, ale půl roce si třeba koupí DLC, které nabízí novou možnost průchodu hrou a on se k ní tak může vrátit.
  • Pracuji neni vhodne slovo, presnejsi vyraz je ze to doji
  • Llour
    V zásadě ti stačí 3-4 hlavní DLC, ve slevě za 10 euro.
  • jamar28
    Ta hra je výborná už v základu, vůbec žádná DLC jsem nepotřeboval, aby mě skvěle zabavila na stovky hodin. :) Mně se líbí, že i když je hra dávno vydaná, pořád na ní pracují.
  • Zde se vyloženě vyplatí koupit finální verzi.
    Samé menší dlc co mění hru... příšerná politika.
  • Zajímavé, hodně zajímavé. I když CKII mne stály už pěknou řádků prašulý, do tohohle půjdu. Bude hodně zajímavé jak se s mnišskými řády vypořádaly v rámci hry a co přináší nového. Ale už se těším na řády co ovlivňovaly veškeré dění středověku, žebravé Františkány coby intrikány, nebo třeba pracovité a ovlivňující Dominikány a další. No uvidíme....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit