Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Tak on k tomu jednou dospěje, do té doby si ho můžou ostatní co ho nemusí skrýt - opět se potvrzuje možnost volby tak proč ji nevyužít... protože každé rady a tak budou vést jen k tomu - "Všichni jsou mimo a špatní jen já jsem nejlepší a jediný správný".
  • hej ty voe, nenapadlo te svoje problemy resit nejakym rozumnejsim zpusobem nez tady zvracet v diskuzich? chci rict, ocividne nejake problemy mas, kdyz mas potrebu porad resit takove kktiny a vymyslet si kazdou chvili nejakou radoby trapnou prezdivku...nevim co ti poradit, ale takhle se nikam neposunes...jen je mi te lito a nechci ti jen nadavat do chudacku, teplousu a nevim ceho jeste...si zkus najit neco co te fakt bavi a delej to poradne, tak poradne jak tady trolujes a uvidis ze te to bude bavit daleko vic;) a zbytek sveta bude stastny s tebou, ze po tobe nemusi cist takove kraviny:)
  • pořád lepší než nasvalení přihřátí elfové jak od blizzardu. *6*
  • copak, radeji snad exkrementy jako battlefield ci call of duty s pravejma americkejma hrdinama? *11*
  • pre mňa je Tales from the borderlands zatiaľ
  • Uvěřitelnou? To jako vážně? Pořád si povídá sama pro sebe naprosto zřejmé hlouposti (protože hráči jsou úplní pitomci a nedojde jim, že právě vrátila čas, takže nám to musí sdělit)! A potom se i zachová naprosto mimo... proboha, nedivím se, že jdou na odbyt čím dál horší hry, když máte takhle scestné názory...

    Přeji příjemný den,
    Ludvík Trečko
  • Dogkiller
    Nezapomínej na Syberiu a Memento Mori.
  • Jako docela se na to těším. Ale jako na celek. Ze všech epizodyckých her mám rozehranou jenom Kentucky route zero a už u toho mě čekání na další díl zabíjí. Nemíním trpět dvakrát.
  • Jack1947
    Jsem na to zvědavý ted jsem nedávno dohrál Tales from bordr2, Dreamfall chap2 (tam už na lámání chleba defakto došlo¨) takže tohle no... Uvidíme.
  • No já mám episodu 1, je super, ale raději si počkám na všechny ostatní. Hrát to takhle po kouskách to je utrpení.
  • Po Longest Journey sérii, je to konečně další hra, kde dostáváme do rukou skutečně uvěřitelnou ženskou hrdinku.
  • Těším se moc, podle 1. epizody zatím snad nejlepší hra roku 2015. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit