Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ona se snad Alicia vsadila doma s manželem, kdo natočí horší film podle hry *1* *5*
  • Daisy Ridley by byla asi fakt nakonec lepší volba, sice umí hrát jen tak, že otevře pusu a zamrká, ale na Laru by to stačilo, tahle ta fakt vypadá jako kluk se žirafím krkem.
    • Daisy by mohla bejt fajn ale http://i.imgur.com/wfKGlG6.png Camila je proste best ... s tou Alici za me slapli dost vedle , jestli tohle ma bejt sexsymbol ? ... strasna muzatka


      proste lara jak ma bejt http://images6.fanpop.com/image/photos/38300000/Camilla-Luddington-Wallpaper-camilla-luddington-38386106-1200-807.jpg
      • Camilla už je podle mě out. Pětatřicátnice a po těhotenství už ty boky dvacetiletý holky taky neuhraje..
        • readyxx tady hází odkaz na fotku, kde Camille bylo 20 let (neříkám, že na nich nevypadá skvěle), ale prostě mu nedošlo, že té herečce je už 35 a dávno tak nevypadá....
          • porad lepsi jak ten transexual po nepovedene operaci *6* neni na nem videt ani kus zenskosti... navic uz ma ten testosteronem nasaklej zirafi krk taky 30..

            navic neboj vim jak vypada jeste ted a je to porad super...jeji filmografii sleduji takze se neboj.. zkus letosni film od ni Lo que de verdad importa *2*
  • Kdyby vybrali lepší herečku, tak by to možná bylo o něčem, ale takhle ne. Lara byla vždy sexsymbol, ať už herní, nebo filmová. je mi jedno, jak akční, stealth, promakaný nebo stupidní ten film bude, je to prznění Lary a to je vše. Kdyby to nebyla Lara, ale třeba mladší sestřenice Lary, tak by mi to nevadilo, ale některé věci by se prostě měnit neměly. Dá se udělat, že James Bond nebude černovlasý, ale už to nikdy nebude James Bond, pokud to bude žena. Dá se udělat hodně věcí, ale vzít lentilky pod kobercem s doslova labutím krkem a tvrdit, že je to Lara. Ještě kdyby hrála 16tiletou laru, to bych ty lentilky chápal, ale 21 let - to už by to lentilky být neměly. A jelikož Lara děti nemá a nikdy neměla, tak je jasné, že po dětech se jí ty lentilky nezmění na něco víc......
    • jamar28
      Je to podle restartu série z roku 2013, takže filmu to vyčítat nemůžeš. Oni jedou podle nové série her, kde se prostě na tu kozatou Laru vykašlali a přišli s uvěřitelnější postavou (jsem za to rád).
      • alladjex
        Nejsem zastánce jakékoliv lary, ale uvěřitelnější? To jako Angelina Jolie byla neuvěřitelná? ;)
        • Spíš nepůsobilo zrovna věrohodně, když všude pobíhala v mikro-šortkách a košilce těsnější, než šanghajské metro v 7 ráno.
          • Pokud si dobře pamatuji, tak velká část toho filmu se odehrávala v (sub)tropickém pásu. V tamních vedrech nevidím důvod, proč by ženy nemohli nosit mikro oblečení *3*
        • Jack1947
          Pro někoho asi nereálná a přesto se přiblížila předloze ( 1996) asi zdaleka nejlépe *3*
  • Chválim, že za Laru neobsadili zas ďalšiu "sexbombu", ale normálnu ženu. Až chlapčensky pôsobiacu.
  • jamar28
    Ve vážně se tvářícím filmu fakt působí strašně směšně, jak drobná holka dokáže zmasit x chlapů a ani si u toho nezlomí nehet. Ono to občas působilo trochu komicky i ve hře, ale ve hře je tak nějak standard, že je postava silná a zabije stovky nepřátel. Osobně mám radši filmy podle her, kde se hrou jen inspirují, ale jdou svou cestou, např. Silent Hill. Věci, které fungují ve hrách, nemusí nutně fungovat i ve filmech. Přitom nějaký dobrodružný film s prvky "nadpřirozené" archeologie bych bral všemi deseti.
  • alladjex
    Původní série TR mě naprosto minula. Restart jsem sledoval z trailerů a oznámení. Přiznám se, že nevidím mezi tím jak na mě působila z prezentací a trailerů hra a teď film žádný rozdíl. Vypadá to stejně. Pěkný vizuál, ale hrdinka není moc sympatická, bere se to všechno moc vážně a přitom je to stejně realistický jako Vertical Limit. Dívat se na ježdění na cepínu je fakt utrpení. Prostě obojí působí dostatečně nezajímavě, abych se zajímal o zahrání nebo shlédnutí. Neříkám, že hra byla špatná nebo dobrá, mluvím o tom jak to na nezainteresovaného opodál stojícího působí ;)
  • Tohle je filmová Lara? Vypadá spíš jako dítě. Nechápu..
    • Vzdyt je taky Lare ve filmu 21 let : )
      • To je možné, ale takhle já si Laru nepředstavuju. Tahle herečka vypadá fakt jak panenka, kterou se někdo snažil nalíčit a namaskovat tak, aby vypadala jako drsná Lara Croft. To fakt ne..
  • Blue.Shark
    Za mě docela průšvih. Cítím tam snahu udělat z toho bombastickou záležitost, přičemž by filmu sedělo spíš klidnější tempo. Zatím mám pocit, že to bude stejný případ jako Hitman - s hrou skoro nic společného, snaha přilákat lidi na tupou a nepřehlednou akci, přehršel blbostí, které nedávají smysl. Kdyby aspoň Lara vypadala podle herní předlohy. Zatím to vypadá na další hřebíček do rakve filmům podle her.
    • ...na velkém plátně sledovat její zadeček jak se plíží křovím, jak Lara postupně potichu likviduje jednoho protivníka za druhým a mezi tím promýšlí další nenápadný postup, vše za doprovodu filozofických proslovů a hlubokých mouder, které by pak rozvíjela v dlouhých rozhovorech se sojušniky u táboráku v pauzách mezi plížením, věru to by bylo opravdové filmové vzrůšo ;) ...jen ať je to pořádný blockBUSTer ...i když nevím jestli to tahle dívenka naplní :)
    • deathfish
      Přesně tak, nevím, proč ze stealthových a pomalých her vždy udělají hrozné akční blbosti. Tou herečkou se opravdu moc netrefili. No co, hry jsou super, film zas bude sračka, to je vše *1*
      • tak zrovna nova Lara je prehnané střílečka, která si na stealh hraje asi tak prvních pět minut...pobrečí si u jelena a pak kosí všechny a všechno...
  • SalemCZ
    Furt mám pocit jako bych ten film už někdy viděl :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit