Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli to bude mít coop jako v dead island tak pořídím asi ;)
  • Pohodicka...vypada to fajne..predevsim taky proto, ze potvory (odkdy je jiný výraz pro prase zakázán?) tu nejsou jen zombie (viz. konec).
    Jen ty sprinterský zombie mě trochu vykolejují..
    • Ferdis2
      keď pred potácajúcimi zombíkmi by asi hráč nešprintoval, a bolo by po parkouri... *2*
      • No ty wole za mnou by hořelo i kdyby šli pozpátku...
  • Zombie, zombie zombie...Proč pořád? To nejsou jiná témata? :(
    • Chces opravu tvrdit,ze vychazeji jen zombie hry?
      Zahrej si treba Red Orchestru 2: Rising Sun, Grid 2, nebo treba Metro Last Light nebo X dalsich.

      Opravdu Te nikdo nenuti zombie hry hrat a jak uz tady nekdo prede mnou jasne rekl,ze zombie her muze byt hodne, ale KVALITNICH zombie her neni nikdy dost :-).

      Osobne Techlandu fandim, krome CoJ: Cartel v posledni dobe neudelali spatnou hru.
      Ani Riptide neni spatna hra, od zacatku rikali,ze to nebude dvojka,ale samostatny "datadisk", takze moc zmen se cekat nedalo.
    • ZvacA
      Jsou, stačí nebýt guma a můžeš si vybrat...
    • Blue.Shark
      Před zombie tématikou tu zase byla pořád druhá světová. Holt nejde zůstat u jednoho tématu dvacet let. Po zombiích přijde zas něco jiného.
  • walltar
    Už začínám od všech těch zombie her utíkat rychlej, než od těch zombíků ... je tu zombie game apokalypsa.
    • command42
      ani nie...
      • walltar
        Abych pravdu, řekl tak mě to ani nevadí, protože je jich teď moc, ale protože se za nějakou dobu nasytí trh a několik let nauvidíme ani jednu zombie hru ... stejně jak dneska člověk nezakopně o něco, kde by si v klidu mohl odpravit pár nácků.
        • JohnyTheZik
          WW2 her je porad celkem dost ;).. Jen to nebejvaj AAA fps tituly, jak tomu bylo driv.
          Stejne jako se zombikama, doufam, ze se vyfiltrujou ty sumariny a vznikne konecne kvalitni zombie hra.. :D
  • Jděte už s tim vašim přehrávačem do ho**n ! V každým videu Error ! *facepalm*
    • Mě spíš štve ,že ani po takový době nejsou schopný zařídit aby když mám fullscreen abych si mohl volit hlasitost.
  • Heh, z kamapak asi ta hudba je? Mimochodem tohle nejsou zombíci...
    • Ne? A co to je?
      • Lítající mamuti, natření narůžovo, kteří byli potom chytře zamaskovaní a zmenšení obrovským paprskem, který má hlavní zloun hry *1*
  • Zombie hry od Techlandu jsou dobrý, ať tam bude co tam bude hlavně ať je to dobrý a budu spokojenej :) Dobrých co-op akcí není nikdy dost, ať tam jsou zomie nebo ne.
    • Amen
  • Konecne Zombie! *15*
  • TireFuri
    Song je Woodkid: Run Boy Run.. Od nich byl i do Assassin Creed: Revelation traileru song Iron...
    • len by som poopravil - nie je to "ich", woodkid je solovy interpret :)
      • TireFuri
        Tak to jsem nevěděl, to teda klobou dolů před borcem že to zvládá sám...
        Díky za informaci... *3*
    • Nedávno vydal celé album
      • kubi-wan
        Který je perfektní! *3*
  • song se mi libi a co naznacuje konec, zeby dva tymy a kdo driv prijde ten driv melee ? :) dobra myslenka - jsem navnazen.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit