Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tedy ne že by 20k nebo 100k nebyly žádné peníze, ale ten článek vyznívá jako by mělo jít o miliony... Tak nějak bych čekal, že dost lidí v té hře utratilo za 16 let větší peníze... Každopádně pokud to nebyl úmysl, ale omyl, tak to muselo pěkně bolet...

    • myname

      nejde o to, kdo kolik dal do hry, udajne Lactose Intolerant vsecko co mel nahral hranim a nekoupil nic, jde o to, ze on hral od bety, cili v jeho nakladu byly veci, ktery byly dostupny treba jen prvni mesic hrani a tudiz se uz nedaji nikde a nijak ziskat a hlavne jde o to, ze to, ze mu znicili lod, tak znicili i naklad, cili ani ten pirat, co ho sejmul ty veci nema, takze to, ze to stalo v realu 100k je celkem irelevantni, jde o to, ze prisel o 16 let hrani, takovych veci mam taky par a kdybych o ne prisel, tak by mi regulerne mrdlo (asi jako i jemu), to co udelal bylo v podstate to, ze narval nejdrazsi veci do nejobycejnejsi newbeie lodi a doufal, ze si toho nikdo nevsimne (coz pry v minulosti uz nekolikrat udelal), ale ze to navic poslal na autopilota je uz debilita nejvyssiho kalibru, ktera si trest zaslouzila

      • Ok, díky za doplnění.

  • uher

    A jak se o tom ti piráti vlastně dozvědí? To se dají jiní hráči nějak špehovat?

    • myname

      pokud na to mas vybavu, tak muzes skenovat co kdo veze za naklad, takze pirati vemou neviditelnou lod, zakotvi u skokove brany a skenuji co kdo veze a pokud uvidi neco draheho, daji vedem ostatnim a ti se na tebe sleti, nebo te napadnou sami, podle sily lodi

  • EVE je přísná hra.. Už pár let jsem naštěstí mimo 😀

    Podobně krutá a přísná hra je pro mě teď Escape from Tarkov.. Mooc si to užívám. 

    • OPenetrator

      Tarkov je super, jen mě kvůli němu prestaly bavit jiný střílečky a občas chytnu nerva když se něco fakt pokazí :)

  • to tam nemaji ,,online,, prodej a musi veci vozit na trziste ? :D

    • myname

      pokud neco koupis, musis to fyzicky prevzit, cili pokud neco koupis v jine stanici nez ses, musis si tam pro to doletet, jedine pokud kupujes veci ze stejne stanice kde ses, tak to si vemes hned (logicky)

      • myname

        protoze byl linej to rozdelit na maly zasilky, coz by mu trvalo dlouho, a chtel to vsecko prevezt najednou, ale co sem koukal, tak ty pirati ho sledovali uz dlouho, a imho si na nej umyslne pocihali, az poveze neco extra, ale ze si na to vzal blbou lod byla jeho blbost, kor u hrace hrajiciho 16 let

      • vsak to chapu, ale nechapu proc prodejce zbozi neco nalozi na nakladak a nekam to veze...

    • Aja1984

      Tak stejnak se zboží musí nějak dostat k novému majiteli. Nejedná se o klasické tržiště jak ho znáte z historie kde domlouváte obchody s konkrétními lidmi, je to spíš něco jako e-shopový sklad / výdejní místo.

  • Rudy

    Podle mne konečně pochopil že má problém se závislosti na EVE a rozhodnul se spálit všechny mosty ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit