Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • montatatana
    Tak to jsou ty napady na dvacet dilu dopredu? mkey...
  • To je chýb v článku... *6*
  • Opravdu se dá jezdit pouze 5 sezon?
    • na tom modelu se mi hlavne nelibi, ze nove kontrakty dostavas snad jen ty, v predchozich dvou dilech se mi alespon nestalo, ze by nejaky jiny jezdec krome me zmenil staj a rozlozeni sil v ramci jednoho nebo vice rocniku se taky nemeni coz je vecna skoda
  • Cosi
    To je zajímavé, že takovouto informaci nevyputili do světa dříve.
  • PS3Hrac
    V příštím díle už ani za reálné formule *15*
  • jak je to s destrukcnim modelem ? Jsem hral demo a nepdoarilo se mi urvat ani pritlacny kridlo *9*
    • no je dost mozne ze v deme bolo nicenie vypnute, v predchadzajucih dieloch si mal na vyber 3 moznosti, vypnute nicenie, len na oko, a normalne, ale ze by bol ten destrukcny model nejak extra sa povedat neda, ale tak zakladny ucel splni
  • Ode mně nedostanou ani korunu. Koupil jsem si předešlé dva díly a že bych byl spokojen se říct nedá. Druhý díl jsem si pořídil kvůli Co-op modu a do teď jsem to nezprovoznil. Jedno kolo a pak tě to vyhodí ze hry. Mno a poslední kapka byla když vyšel poslední patch tak hra nefunguje vůbec. Res. spustím menu a při načítání mapy hra spadne. Skvělá práce jak si muset pořídit další díl. *16*
    • Wyder
      To je asi problem PC verze. Na Xboxu nikdy nic nespadlo, coop jede uplne v pohode a cela hra je OK.
  • No zkusl jsem si demo. Graficky je to lepší než 11 to je jasné jizdní model zatím nemůžu soudit, protože jsem neměl po ruce volant, ale tím že odstranili možnost zajezdit si sezonu za za konkrétního jezdce ta hra u mě dost ztratila. Nějaký Young Driver Test to je naprosto zbytečná ztráta času. Kdyby tam raději nechali klasickou Grand Prix a nesnažili se to "zlepšovat" za každou cenu! Škoda no ....
  • Dalsi mrtva hra...
  • Bez tohoto modu ztratila hra u mě nejméně 50% hodnoty, vědět to dřív hru bych si nikdy nekoupil. To nové co tam přidali je možná lepší pro ty co hrát začínají. Tento Simulátor bez modu pro GP začíná jít směrem "zábava na TV nova". Pak jsme ale my, co to jezdí co hra existuje, co si chtěli před každým reálným závodem potrénovat a zazávodit a srovnat se s reálnou konkurencí, aby měli lepší zážitek z reálného závodu nahraní. Než si hru koupím, příští rok, rozhodně zvážím pro koho je hra vlastně určena. Jak píšu úvodem je to krok k zpět k polosimulátoru, ale pro cílovou skupinu "mladí utratí víc",zase krok vpřed.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit