Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • firebug
    A kde jste jako vzali, že série NFS končí? Končí tak maximálně účast bývalých vývojářů z Criterion na této značce a NFS pravděpodobně hodí EA na záda nějakému jinému nadějnému týmu, který časem semele a rozloží. Před chlapíky z Criterionu, pokud se nemýlím, měnily vývojářská studia rok co rok. Je to smutné...
  • Je tu nějaká šance že se dočkáme NFS ve stylu rebootu Underground 1&2?
  • Xcomik
    NFS je konečně pohřbeno. Nezlobte se na mě ale ty jejich hokusy pokusy s jakousi reinkarnací NFS do staré podoby s novou grafikou prostě nemohou logicky někoho přilákat. Poslední roky se snaží dělat NFS jako kdysi první díly jenže to už prostě dneska nikdo rozumný hrát nechce. At mi tady nikdo netvrdí ze starých hráčů co hráli staré NFS že ty nové díly nejsou těm starým podobné jsou až na grafiku je to zavodění o ničem. To že jsme byly v devadesátých letech z toho vypláchlý ještě neznamená že to v roce 2010+ na nás znova udělá dojem!

    Je potřeba si uvědomit že NFS se mohli vrátit na trhy s našláplým Underground 3 s větším množstvím tunningu s multiplayerem ve kterém by byl otevřený svět možnosti jak sehnat lepší součástky do káry. Koho má bavit po desáte jezdit s Lamborghini? Mě už to nebaví a proto jsem rád že Ubisoft nezaspal a vyslyšel tu komunitu co si přeje právě styl Underground. Když jsem viděl ty prezentačky u The Crew ohledně tunningu a celkově úpravy vozů jak malý jarda ve snu jsem si připadal.

    Ještě pár let dávám Ubisoftu a pak sfoukne EA jak svíčku a to bez debat. Poslední dobou jsou na koni viz FarCry 3 včetně DLC Blood Dragon (to nemluvím o kooperativním mulťáku který je fakt super) k tomu AC4: Black Flag v brzké době očekávaný WatchDogs a doufejme že i tenhle rok se dočkáme The Crew!

    V EA mají poslední dobou patent na to jak zmršit vše na co šáhnou! Tak si to schrňme Medal of Honnor (zrušen), NFS (pravděpodobně zrušen), Battlefield 4 (sprzněn), Mass Effect 3 (konec sprzněný), Dragon Age 2 (oproti jedničce hrůza), Crysis (značka u ledu tředí díl byl strátový v řádu stovek procent a navíc o ničem), SimCity (DRM online malé města prostě tragédie), Dead Space (značka zrušena trojka se odklonila od hororového žánru) byť je pravda že zrovna DS 3 mám včetně DLC Awakened na originu právě kůli té coop hře která je opravdu dobrá. Aktálně připravují TitanFall který ale vypadá jak (pouze) přeskinovaný mulťák COD4 (a ten díl jsem si opravdu vážně nespletl) ono co čekat od Source Engine který už má prostě svoje nejlepší léta za sebou!

    Tak mě tedy laskavě někdo vysvětlete co v té EA dělaj ty kravaťáci. To jako chtějí dělat jeden BF a ME s DA a zbytek Disney Star Wars? V EA jsou poslední dobou opravdu mistři!
  • Jack1947
    No, ono to takhle s tim NFS dal uz asi nejde. Chtelo to Razantni zmenu a ta snad prisla. Nelze ocekavat ze se vrati k zajetym standardum, zmenu tu muze byt smerem k zavodni strance. Vzdyt agresivnejsi policie a nahodna ai spolujezdcu ( zbrane a jine donucovaci prostredky) nedelaji dobrou hru ba naopak. Ted by se meli chytit za nos i Infinity ward a treyarch aby vzali vsech pet do hrsti napravily COD reputaci jo to je utopie.
  • Fakt nerozumím tomu proč nikdo v EA nevyslyší fanouškovskou základnu ( resp. to málo co zbylo ) a neudělají Underground 3. Vždyt by stačilo obšlehnout U2 do Frostbitu, přidat možnosti tuningu z Carbonu a lidi by jim urvali ruce.

    Věřím sice, že by se to zvrhlo v DLC fest, ale i tak by to byl trhák.
    • Serie UNDERGROUND nebyly nikdy NFS. Toto byl další omyl který přitáhl v drtivě případě puboše co čekali na papíry aby si mohli oplechovat nehomologovanými plechy Golfa4 ku. Až na pár jedincu. Need For Speedy byly 1,2, porsche, možná highstakes...pak se snažili o cosi co už atmosféru speedu drtivě táhlo dolů. Až pak přišlo cosi nového UnderGround který ale totálně koncepci NFS opustil a vrhnul se kdesi jinam...Pak mi to připadalo že rok co rok se snažili něco zmastit narychlo a obléct do hezčího kabátu. RIVALS mě totálně sklamal. Co z grafiky když hra je sama o sobě nepoužitelná. Mapa s obrovskou plochou s 5 jezdci. V době ONLINE světu se mi toto zdá k pláči. Singláč už dnes tak nefrčí a když už tak by kluci měli vzít NEED FOR SPEED 1 SE pustit si ho a začít se znova učit. Né o grafice ale o pocitu....
  • 3x hurááá
  • No a, v budoucnu se stejně chystají zajímavější závodní hry (Next Car Game, The Crew, DriveClub, Project CARS).
  • Staré Test drive unlimited 2 (na steamu o vánocích 5€) je mnohem zábavnější a propracovanější, než tato "novotina". A už Test drive měl tak strašně vyzdvihovanou možnost závodění s rivalem (výzvy k závodu) v reálném čase.
    • Zavody jsou tam ale hodne jednoduche. Na volne jezdeni se superauty parada, opravdu nadhera, ale zavody stoji za starou belu. Absolutne zadna vyzva.
      • Musis ale dodat ze na volne jezdeni s gamepadem a nebo klavesnici. Pokud tedy pises o TDU2. S volantem je ten jizdni model k zbliti. Ja mam na disku jeste porad TDU jednicku, sice hodne zmodovanou a ta prinasi velice slusny pocit z jizdy i s volantem. A to jsem fanda do simulaci. Dvojka byl totalni omyl a to jsem se nedavno po webu pidil jestli nekdo s tou fyzikou nic neudelal. No, asi to nejde. *15*
        • Ty hraješ NFS s volantem? *8*
  • konecne je NFS u ledu,to co z ty hry zbylo je humus,doufam ze uz ji nikdy nehodlaj probudit...
    • Co na to říct? https://www.youtube.com/watch?v=PvP2ehmq2wo
  • Sry ale na posledním NFS Rivals, mi osobně nic dobrého nepřišlo. Koupil jsem si hru s doměním že podle jejich propagovanému jedinečnému systému AllDrive to bude pecka. Sklamání přišlo hned a deinstal a prodej hry za 2 týdny. Jako jezdit na mapě s 5 online frajery je fakt k ničemu. Nuda...Navíc když za ním jedete pul mapy aby jste si to rozdali a on zajede do House a prostě zmizí. Kravina jako blázen....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit