Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    " V Guild Wars 2 padlo víc hlasů než při volbě prezidenta v ČR " No jo no, kdo by taky tady ty prezidenty, ( tolik volil) kdyz bez potrebnych pravomoci , jsou to jen loutky a i kdyby nebyli , porad jsme v cr a tady to nestoji za rec. *15*
  • Jen tak pro zajimavost tech 460k online nebylo po startu ale nekdy minuly mesic:-) Anet od spusteni uz 5x navysoval kapacitu serveru, ukazte mi jine mmo kteremu rok po vydani stale pribyvaji novi a novi hraci aby museli neco takoveho delat.
  • GW2 pro mě naprosto otřesná hra. Lituju 100 hodin, které jsem jí dal. Naprostá ztráta času.

    Z kandidátů na prezidenta se mi nejlepší jevil Jirka Dienstbíerů.
    • Tilwaen
      Není 100 hodin příliš mnoho času na to, aby je člověk strávil u hry, která je dle něj naprosto otřesná a vůbec ho nebaví? Mě když hra nebaví, tak ji po chvíli přestanu hrát, ale 100h - přes 4 dny (!) čistého herního času - mi připadne spíše, jako by Tě solidně chytla, než aby tomu bylo naopak *4*
      • Vidíš mi do hlavy?

        Koupil jsem si GW2 v e-shopu, tudíž jsem si nemohl od ArenaNetu nemohl požádat o vrácení peněz. Měl jsem hodně času, tak jsem asi dva týdny hrál kolem 7-8 hodin denně. První tak 4 dny to bylo zajímavý. Pak to bylo čímdál horší, horší a horší. Pořád jsem čekal, že nějakej nocvej dungeon nebo nová herní mechanika, nebo postup v příběhu bude dobrej a zajímavej. Nic nebylo. Asi po těch 100 hodunách jsem toho nechal.

        Kolik hodin jsi zratil v GW2 ty?
        • Pořád lepší poměr cena/hodin zábavy, než hromada jiných možností... důvod k frfňání se ale najde vždycky, viď?
          • Prosím drž pysk.

            Nebo ty se rozhoduješ, co je dobrá hra podle toho jak dlouho jsi ji vydržel hrát a ne podle toho jak tě baví.

            Naprostá většina mechanik v GW2 je hrozná. Je to hra, která je od základu zkažená, postavená na konceptu, který nemůže fungovat dlouhodobě.

            Fňukáš leda ty, borečku. Tak si mazej dát nějakou další zbytečnou a bezmyšlenkovou bitvu do WvWvW a tady neoxiduj.
            • nechapu, ty se vztekas, protoze s tebou lidi nesouhlasi?
              GW2 ma sve mouchy, jako kazde MMO/hra, ale bez rozumnych argumentu tady nikoho nepresvedcis o tom, ze si tu jen nevylevas svuj mindrak *3*
            • Tikov
              Mohu se optat podle čeho jiného než času stráveného u hry (pokud tedy není člověk čínský farmer) by se to dalo u MP titulu hodnotit? Každá MP záležitost má nějaký bod, kdy přestane být zajímavá (málo hráčů/ vyjde nový díl/ nefunguje s rozumným dostupným OS/ bitvy přestanou nad Tier V být zábavné/ vydavatel se rozhodne hru "opatchovat", tak aby byla nehratelná/ málo map, které hráč hrál už stokrát/...) a člověk pak většinou stráví ještě několik hodin navíc, aby si to utvrdil. Jsem ochotný uznat 10-20 hodin jako ve výsledku otřesnou záležitost, ale 100? I kdyby ta hra stála 1000 Kč, tak to je 10 korun na hodinu- což je fajn poměr cena/výkon.
      • XorxoxTalarius
        Tak muze to byt ... vem si ze se dostanes do nejakeho bodu kdy zjistis ze ti nema hra co rict ... obcas se to s nejakou hrou stane ... u mne osobne to byl Starcraft, po odehrani nekolik desitek zapasu jsem zjistil ze mne to proste nebere a od te doby ho nehraju.
        • Tilwaen
          Neříkám, že ne, také se mi to párkrát stalo, ale nazývat onu hru potom otřesnou? To bych pochopila u nějakého herního žurnalisty, který pro potřeby recenze zatne zuby a dohraje to mermomocí do konce (nějaký SP, dejme tomu). Pokud by mě ale vzala nějaká hra natolik, že bych v ní strávila 100+h a dále už by mi neměla co nabídnout (což se stává vcelku často), tak otřesná rozhodně nebude - minimálně proto, že mě u sebe těch 100h (což není zrovna málo) udržela. Jinak by bylo čisté sebemrskačství trávit čas u něčeho takového.
    • PS: TheGGG ukazuje, že je člověk s rozumem. Body + jak sviňa ode mě. Jako vážně, žádnej sarkasmus... radši specifikuju, protože holej text to někdy sám dobře nevyjádří.
  • Diskutujete skutečně k tématu, jen tak dál.
    • O čem budeme mluvit tentokrát? Já bych navrhnul naše zážitky z dovolených a prázdnin, případně kde se mi ještě podaří sehnat kvalitní květák a česnek, abych mohl navařit. Tady snad někoho napadá se bavit o hrách? To jste si vybrali špatnou stránku - tohle je G*A*M*E*S*.
      • Kozy
        Pro česnek chodim na farmářský trhy.
        • TheGGG
          česnek jí voliči levice a květák voliči pravice.
          *9*
          *10*
          • To děláš chybu, květák, zvlášť smažený je skvělý
          • walltar
            Květák nežeru a přitom levici nevolím ...
          • ja mam smazeny kvetak rad.
          • Jinak se domnívám, že levice má spíš v oblibě vajíčka. I když asi bejvávalo, páč na zásobu omelet si potrpěl především asi jen Jirka.
          • Tilwaen
            Tohle mě pobavilo *15* +1
          • Ale toho květáku tolik nebude, jen abych si trochu vybalancoval strany.
        • Ten je až v sobotu a já ho chci hned zítra. Nerad bych ti uspěchal a pořidil nějakou kvalitu z produkce česko-čínská klasa.
  • Koupil, nainstaloval, zahrál, zevšedněl, posmutněl, odinstaloval, zapomněl.
    • Přesně
    • Koupil, nainstaloval, zahrál, bavil se, bavím se a podle všeho se ještě dlouho bavit budu! ArenaNet hrne obsah jako buldozerem a spolu s ním každou chvíli vylepší ten či onen prvek hratelnosti! Navíc se 3. září vrací Moto a s ním jeho Super Adventure Box! Co víc si přát? *4*
  • číslo prodanych kopií o ničem nevypovídá, ani kolik lidí bylo online, protože je jasné že po vydání to každý skusil. Já to taky koupil a chvíli hrál. Zajímalo by mne kolik lidí je online ted.
    • spousta lidi, kteri presne vedeji a chapou o cem to je.
    • Veskoslav
      A přitom jsi nedávno tvrdil, že takovou blbost nikdy nekoupíš. Zapisuj si, co píšeš;)
      • to jsem nikdy netvrdil
  • Tato diskuze velice názorně ukazuje, co je největší problém naší země. Všichni zdejší rádoby diskutující by se měli zvednout ze židlí a podívat se do zrcadla. To, co uvidí, je kořen všech problémů.
    • Lidi by měli začínat u sebe. Souhlasím, sám mám co dohánět.
    • Ja jsem videl desne sexy koren problemu. *14*
      • musis si zvednout zrcadlo z vysky pasu na vysku obliceje :D
    • hehe
  • Vtipná diskuze. *2* Ale potřebná.

    Řenku vám jen jedno. Jděte k volbám a volte poctivě. Dejte si s tím práci. Přemýšlejte a dejte si práci s tím odhalit a odstranit populistické nesmysly a nálepky. Nakonec vám garantuju že si i se skřípajícími zuby jednoho kandidáta nebo stranu vybere.
    Jedině tak se něco změní. Čím více lidí se na to vybodne, ať již z lenosti nebo nasranosti, tím hůře u nás bude.
    • Já bych šel rovnou do Prahy a všechny je vyházel z oken a potom předhodil rybkám ve Vltavě, nálepky by se sundaly až večer. Ale je nás jen pár a navíc spáchat exodus odhodlaných, tak o tom se ještě nerozhodlo Ovšem, bylo by to s nasraností a o budoucnosti s bezvládím se neručí.
      • Veskoslav
        No já nevím, co ti ty ryby udělali:)
        • Stejně tam místní z mostu do toho blijou, čůraj, flušou a s*rou, takže odpad, jak odpad.
    • Veskoslav
      No poslední podobné "dej si práci" skončilo tím, že po třech dnech jsme to vzdali a šli volit Piráty. A ani oni nebyli nějaká skvělá volba. V rámci Sociologie jsme měli udělat právě podrobný rozbor toho, proč a jak volit, jaký je důvod, proč kroužkovat a proč nekroužkovat atd. Pak zjišťovat, kdo kde byl v čem zaplatený, kdo kde seděl (správní rady), který podnik přivedly na krach, kde se podvádělo. A řeknu ti, je to neskutečné svinstvo. A nejhorší je to, jak se říká, že jsou komunisté čisté a zlaté před89. Kecy. Patří mezi politiky, co ve více než 70% vždy lžou, patří mezi nejvíce odsouzené v rámci strany (od městského zastupitelstva až po poslance, druzí jsou ODS a tředi ČSSD) atd. Říkám ti, někdy je mnohem lepší volit jak se říká "srdcem" než rozumem. Protože rozum by ti řekl, vem rodinu a odstěhuj se na Nový Zéland, pěstuj ovce a žij ve Středozemi.
      • Tvůj úhel pohledu samozřejmě chápu. Ale stále věřím, že tam někde možná někdo slušný je.

        V prezidentské volbě jsem volil KS. A to již v prvním kole. Nebyla to ideální volba, ale nakonec jsem proti němu nenašel nic jiného než že spí a šišlá. Jistě prezident by tohle určitě dělat neměl, ale rozhodně lepší než ten notorický lhář a manipulátor co tam je teď.

        A tak to bude vždycky. Kandidát nebude ideální. Často bude na h****. Ale pak ti nezbývá nic jiného než se buď odstěhovat (de facto utéct) jak říkáš nebo jít kandidovat sám. A číst si co všechno začne lidem vadit na tobě *5*
        • TheGGG
          + jsi měl jako negativum přičíst podporu církevních restitucí, zpochybnění Benešových dekretů, fakt že je jen loutka v rukou Kraďouska, že jeho příbuzný byl kovaný nacista atd.
          To není zrovna ideální kandidát. Je z něj cítit snaha k návratu starých rakousko-uherských principů tzn. doby kdy země strádala kvůli šlechtě a církvi
          • Pomlč prosím tě. Tvé příspěvky jsem četl a jsou na úrovni doktora a jeho nesmyslu o "podřadných lidech".

            O Benešových dekretech měl ryzí pravdu. Řekl, že to byla chyba. Bylo to pochopitelné, odůvodnitelné, dávalo to smysl, ale z dnešního pohledu to byla chyba. Neříkal nic o navracení majetků nebo podobný nesmysl. To jen zakomplexovaní lidé to tak vzali.

            Schwarzenbergův otec obdržel vyznamenání za vedení ozbrojeného odboje od gen. Ludvíka Svobody. Tím nacistou byl jeho tchán. Vinit ho za to, že se zamiloval do ženské se špatnými rodiči je směšné. To že Therése nacistkou není se všeobecně ví. Lidem spíše vadilo, že je to cizinka.

            Z Kalouska dělá levice Saurona stejně, jako ho momentálně dělá levice ze Zemana. Kalousek je jistě dominantnější, ale tvrdit že je někdo se Schwarzenbergovým životopisem je jeho loutka vypadá dobře na billboardu, ale jinak je to směšné. Vládní krize pravidelně začínali když byl Schwarzenberg v zahraničí a končily s jeho návratem.

            Takhle nějak jsem uvažoval během voleb. Ale pak to vyjde na wall of text a namáhá to mozek více než plané výkřiky.
            • TheGGG
              "Málo vnímá, často dřímá, kritizují rakouští politici Schwarzenberga"
              Z nejmenovaného zdroje který začíná na N. (nechci tu psát novinky.cz)
              Nalijme si čistého vína, kníže už je příliš starý na to aby mohl ještě nějakou politickou funkci vykonávat. Nemám k němu úctu, ale přesto mu přeji aby si užíval v poklidu svůj majetek a nepletl se do politiky, která ho evidentně stojí spousty sil. Na stáři by sebou neměl nechat zametat a radši si někde ve Švýcarsku v klídku užívat stáří.
            • TheGGG
              Chyba? co ty si za smr*da? Bylo to jedině správně si po válce vzít to co nám patřilo. Jsi asi jediný kdo si spolu s tím rakouským zombíkem myslí že to byla chyba, to co říkáš jen dokazuje tvojí absolutní neznalost jak dekretů samotných tak historie obecně.

              Jinak samozřejmě že je schwarzenberg kraďouskova loutka, ono jak se zdá se i dnes najdou hlupáci na které platí tituly jako kníže atd. Schwarzenberg nemá ve straně žádné slovo a kalousek ho používá jen jako panáka na letáky. To jak mu dali číro aby jakože vzbudil zájem u mladých pak bylo vyloženě směšné.
              Ty si typický divák TV nova který jim ty jejich řeči sežere i s navijákem. *6*
  • Mahcake
    Tohle je už hodně smutný... *13*
  • Lidi děláte si zádel? Kvůli jednomu tro(t)lovi se strhne diskuse o politice? Hele svoboda slova je hezká, ale tohle je server o hrách jestli se chcete bavit o politice tak jděte na nějaký jiný server ale tohle fakt ne. BTW jsem rád že se GW daří, jen tak dál
    • Ale tady se probírají vážný věci, od toho tady snad jsme, ne?
      • Ne to teda ne, já se taky nechodím hádat na politické diskuse o hrách taky jsem tu před léty posílal do někam jednu slečnu co do diskuze o traileru kde byl výbuch rozebírala konspirační teorie o Illuminati a taky si myslela že to je vážná věc
        • Ta slečna nám teď vládne. A nepodceňuj Illuminati.

          Tip: Je-li chuť je v mé větě tajná zpráva, tak ji můžeš rozluštit.
          • Jdido perd ele v mojí zprávě je tajná zpráva, jestli máš chuť můžeš jí rozluštit
            • Ále, to není tajná zpráva, to je jen výplod jednoho šaška z nějaké perd ele.
      • Veskoslav
        Vážné věci? Pročetl sis tu diskuzi? Já ano a nic vážného se tu opravdu neřeší. Navíc toto je herní web, nikoliv nějaká politická srračka, tyhle věci tu nepatří. Taky neřešíš na zahrádkářském webu sraz KSČ po 30 letech....
        • Nepovídej. Dám vědět, až se jednou rozparádíš, kam až má šahat ta hranice "herního webu" a "sra*ek". Ale to jen tak mezi náma. Každopádně kvete to tu pěkně a bude z toh pár postihů, až se redakce probere, to zase jo. Na druhou stranu, ono číst něčí hlody "na hry" nebo na "politiku" nebo jiný "moudra" se na Games dost stírá, takže se vlastně nic neděje.
          • TheGGG
            SAKRA, doufám že nedostanu BAN. Minule jsem ho dostal ani nevím za co. Hlavně nenaštvat pana cenzora.
          • Veskoslav
            Jako článek je zajímavý, bohužel jseme se všichni chytli na jedno téma: Čr a volby prezidenta. A neřešíme ten zbytek. Já bych si rád pokecal, jak jsou na tom ostatní s GW a zda-li stejně jako má mají menšinovou rasu, třídu a povolání. A bohužel to nejde, protože jsme se zaměřili na jedno směšné téma z celé řady statistik.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit