Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Deláte si srandu? Tak zaprvé, Zeman je lhář, zadruhé je to kluzká sviňucha bez kouska slušnosti a zatřetí je to pokrytec, který se nikdy neměl stát prezidentem. Schwarzenberg je slušný a čestný člověk který uznává vyšší mravní principy demokracie, což je bohužel lidem jedno. Navíc se jako vlastenec chová a nejenom proklamuje v nablblých národoveckých žvástech jako Zeman. S "německou" šlechtou mi třeba polibte šos!
  • Jack1947
    " V Guild Wars 2 padlo víc hlasů než při volbě prezidenta v ČR " No jo no, kdo by taky tady ty prezidenty, ( tolik volil) kdyz bez potrebnych pravomoci , jsou to jen loutky a i kdyby nebyli , porad jsme v cr a tady to nestoji za rec. *15*
  • nechapu, ty se vztekas, protoze s tebou lidi nesouhlasi?
    GW2 ma sve mouchy, jako kazde MMO/hra, ale bez rozumnych argumentu tady nikoho nepresvedcis o tom, ze si tu jen nevylevas svuj mindrak *3*
  • Tikov
    Mohu se optat podle čeho jiného než času stráveného u hry (pokud tedy není člověk čínský farmer) by se to dalo u MP titulu hodnotit? Každá MP záležitost má nějaký bod, kdy přestane být zajímavá (málo hráčů/ vyjde nový díl/ nefunguje s rozumným dostupným OS/ bitvy přestanou nad Tier V být zábavné/ vydavatel se rozhodne hru "opatchovat", tak aby byla nehratelná/ málo map, které hráč hrál už stokrát/...) a člověk pak většinou stráví ještě několik hodin navíc, aby si to utvrdil. Jsem ochotný uznat 10-20 hodin jako ve výsledku otřesnou záležitost, ale 100? I kdyby ta hra stála 1000 Kč, tak to je 10 korun na hodinu- což je fajn poměr cena/výkon.
  • Prosím drž pysk.

    Nebo ty se rozhoduješ, co je dobrá hra podle toho jak dlouho jsi ji vydržel hrát a ne podle toho jak tě baví.

    Naprostá většina mechanik v GW2 je hrozná. Je to hra, která je od základu zkažená, postavená na konceptu, který nemůže fungovat dlouhodobě.

    Fňukáš leda ty, borečku. Tak si mazej dát nějakou další zbytečnou a bezmyšlenkovou bitvu do WvWvW a tady neoxiduj.
  • Tilwaen
    Neříkám, že ne, také se mi to párkrát stalo, ale nazývat onu hru potom otřesnou? To bych pochopila u nějakého herního žurnalisty, který pro potřeby recenze zatne zuby a dohraje to mermomocí do konce (nějaký SP, dejme tomu). Pokud by mě ale vzala nějaká hra natolik, že bych v ní strávila 100+h a dále už by mi neměla co nabídnout (což se stává vcelku často), tak otřesná rozhodně nebude - minimálně proto, že mě u sebe těch 100h (což není zrovna málo) udržela. Jinak by bylo čisté sebemrskačství trávit čas u něčeho takového.
  • Pořád lepší poměr cena/hodin zábavy, než hromada jiných možností... důvod k frfňání se ale najde vždycky, viď?
  • Vidíš mi do hlavy?

    Koupil jsem si GW2 v e-shopu, tudíž jsem si nemohl od ArenaNetu nemohl požádat o vrácení peněz. Měl jsem hodně času, tak jsem asi dva týdny hrál kolem 7-8 hodin denně. První tak 4 dny to bylo zajímavý. Pak to bylo čímdál horší, horší a horší. Pořád jsem čekal, že nějakej nocvej dungeon nebo nová herní mechanika, nebo postup v příběhu bude dobrej a zajímavej. Nic nebylo. Asi po těch 100 hodunách jsem toho nechal.

    Kolik hodin jsi zratil v GW2 ty?
  • XorxoxTalarius
    Tak muze to byt ... vem si ze se dostanes do nejakeho bodu kdy zjistis ze ti nema hra co rict ... obcas se to s nejakou hrou stane ... u mne osobne to byl Starcraft, po odehrani nekolik desitek zapasu jsem zjistil ze mne to proste nebere a od te doby ho nehraju.
  • Tilwaen
    Není 100 hodin příliš mnoho času na to, aby je člověk strávil u hry, která je dle něj naprosto otřesná a vůbec ho nebaví? Mě když hra nebaví, tak ji po chvíli přestanu hrát, ale 100h - přes 4 dny (!) čistého herního času - mi připadne spíše, jako by Tě solidně chytla, než aby tomu bylo naopak *4*
  • Jen tak pro zajimavost tech 460k online nebylo po startu ale nekdy minuly mesic:-) Anet od spusteni uz 5x navysoval kapacitu serveru, ukazte mi jine mmo kteremu rok po vydani stale pribyvaji novi a novi hraci aby museli neco takoveho delat.
  • musis si zvednout zrcadlo z vysky pasu na vysku obliceje :D
  • PS: TheGGG ukazuje, že je člověk s rozumem. Body + jak sviňa ode mě. Jako vážně, žádnej sarkasmus... radši specifikuju, protože holej text to někdy sám dobře nevyjádří.
  • GW2 pro mě naprosto otřesná hra. Lituju 100 hodin, které jsem jí dal. Naprostá ztráta času.

    Z kandidátů na prezidenta se mi nejlepší jevil Jirka Dienstbíerů.
  • Přesně
  • vlastik.plaminek
    Kalousek? Ušetřit? Při pádu z postele ses jeblo o noční stolek nebo o zem?
  • To děláš chybu, květák, zvlášť smažený je skvělý
  • walltar
    Květák nežeru a přitom levici nevolím ...
  • to jsem nikdy netvrdil
  • ja mam smazeny kvetak rad.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit