Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • By mě zajímalo, kdy budou hry konečně vypadat tak, jako v těch úvodních videích... Hardware na to je už řadu let. Jen se s tím nikomu nechce patlat a pořádně ty hry optimalizovat....
  • jamar28
    Ta ženská v traileru vypadá už k nerozeznání od reality. Myslíte, že je to skutečná herečka?

    https://youtu.be/EaDqEigOc44?t=13s
  • Přemýšlím o této hře, ale stále mě odrazuje ten model, tak se ptám Vás.:
    "Je možné hrát tuto hru sám? Jen stylem dobrodruh, který objevuje potvory a zákoutí?"
    • Muzes ale je to docela tezky. Hlavne kvuli tamovani dinu. Casem se ale na serverech seznamis s lidma a nakonec se stejne pridas do nejakyho klanu. CZ/SK komunita (PvE) je v ARKu jako jedna z mala docela prijemna a pomahaji si, zalezi ale na serveru. Ja to hraji s manzelkou a ve dvou to je uz pohoda.
  • jindra.veliky
    lol, uz datadisk, jo? A je vubec dodelana zakladni hra? A to tedbez humoru....kdyz se jednou za cas kouknu na gameplay, tak je porad zabugovany jak nejakej EA
    • Mam uz v ARKu nahrano cca 1000h a nemohu souhlasit s tvym nazorem zalozenym jen na zhlednuti par gameplayu. Ano hra ma svy mouchy ale bohate to vyvazi ty stovky hodin skvelyho survivalu, budovani a tamovani ci klubani dinu. Patchuje se neustale takze devs se fakt staraji. A tak rozsahle DLC s velkou mapou jako je Aberration jen za 20e ? chrochtám si.
      Vykasli se na predsudek, otevri si hlavu a zahraj si to, zmenis nazor, ver mi.
      Mej hezky den.
    • Nope. Vývojáři jedou ve stylu tlačení nových polododělaných přídavků, v základu nic neupdatují a na feedback hráčů suveréně kašlou. I ztoho důvodu velká část megaklanů na offi serverech začíná odcházet.
  • Kliknu na galerii a morph kam se podíváš *7*
  • Kdyby raději spíchli grafickou optimalizaci Arku a opravili bugy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit