Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • For: Dildo_Vagins: Laskavě se uklidni, nikdo tady není zvědavej na ty tvoje kecy. Podle tvýho jména a fotky máš asi problémy ty,ne Jack1947. De*ente.
  • Pilgrim66
    Me by stacila prachpusta hra z doby Krizovych valek. Bez zombie pls.
  • TheGGG
    Pořádnou temnou fantasy hru si rád zahraji vždy.
  • XorxoxTalarius
    Nechapu proc kdyz je to ze stredoveke Evropy, tak tam jako krizak nemuzu vybijet hordy mohamedanu na blizkem vychode, pripadne bezverce od Baltskeho more ...
    O hre by se hodne psalo, takze by ziskala relkamu zadarmo. Takhle je to jen dalsi zombarna.
  • Aspoň dobrá rubanica
  • Jack1947
    Pri precteni nadpisu mi vytanula na mysli postarsi akcni adventura "The Cursed crusade" vim asi tio nebude mit pra nic spolecneho, coz je dobre byla to zabugovanost, nic moc a obtiznost prehnane vysoka (AI byla az moc namachrovana a hrac byl samozrejme slaby) takze

    No nevypada to nic moc ale chapu spoustu prace pred nimi, ale mlaceni to bejt muze dobry to zas jo no. *3*

    Konweckoncu ja si nevybavim stredovekou mlaticku se zombiky vy ano? *4*
    • Dildo_Vagins
      To takhle píšeš schválně, nebo máš nějakou poruchu ? Čteš si po sobě svoje komentáře ? Vždyť ty tvoje věty nedávají vůbec smysl.
      • Jack1947
        Ty ses novy ze ? Uz jsem videl co si splodil i ty... a ano mam poruchu ale bylo mi receno ze se s ni nemam ohanet, tak jestli me nechces nastvat, me respektuj nebo prosim MLC. Diky moc.
        • Dildo_Vagins
          Tak já ale na rozdíl od tebe píšu normálně a spisovně. A jestli se s tou poruchou nemáš ohánět, tak se tady na to tvoje komentování vy*er. Díky.
          • Jack1947
            Jsem moc hloupej nato abych nereagoval ale tak napisu ti to Je mi fakt lito lidi jako ty, jen rypou do ostatnich co zato nemuzou, ale tak jednou jednou to treba pochopi ( prisuzuji to zrejme svemu dosavadnimu zivotu ne pokazdy ale vetsinou, z duvodu prohry krize ale je to tak... dalo by se o tomhle syndromu napsat spousta slohovych vedecko-odbornych praci... literarnich.)
          • Jack1947
            Tak te slusne poslu doprd-le, vis o me hovnoo a soudis ? par dni starej ucet a vyskakuje si jak nakej debilek.

            Nemam zajem se s tebou vybavovat... takze az napises neco dalsiho necham te pritom.
            • Dildo_Vagins
              Vím o tobě, že máš poruchu a že se sní nemáš ohánět, tak jsem ti napsal aby si se s ní neoháněl, což stále děláš. A že mám pár dní starej účet, a co jako ? Kdyby jsi si s tím tvým problémem radši někam zašel, místo spamování velehowen a výserů z tý tvojí pomatený hlavy. Díky.
  • Zombíků není nikdy dost, miluju tohle téma. Ti co mrčí "ach jo zase zombíci", co by jste raději? Buďte rádi, ještě se Vám jednou bude stýskat. Stejně jako se třeba mně teď stýská po pořádných scifi doomovkách ala Doom.
  • Jak jsem psal už 100x her se zombie je plno, ale dobrých méně jak dílů battlefieldu ....takže pokud se povede tak proč ne.
  • Miserius
    Už se těším až nějaká hra odstartuje hry z druhý světový... Klidně i filmy *4*
    • TheGGG
      a co chceš pořád dělat ve druhé světové? Vždyť je to téma ohrané jak c*p. Zase se vyloďovat v Normandii, bránit Stalingrad nebo dobývat Berlín? NUDA. A jestli čekáš že se vývojáři pochlapí a zaměří se na nějaké méně známé operace a bitvy tak si najivka. *5*
      • Miserius
        Tyhle 3 bitvy ať si cpou do her pro američany, normální člověku musí být jasný že za 6 let válčení na polovině planety se událo víc než 5 bitev nebo akcí... Dal bych si klidně nějaký "stealth mise" za Skorzenyho (Ardeny, Mussolini)
  • wenceslaus
    Klid, tohle nejsou zombie, ale "plagued" :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit