Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak dneska to začnu já.

    Ó BOŽE, ZASE DALŠÍ HRA SE ZOMBÍKY. OMG. VŠUDE ZOMBÍCI. *7*
    • Tak to nečti. Konečně je z čeho si vybrat. A lidi to evidentně kupují.
  • Zrovna dneska ráno, když jsem vstal, tak jsem si říkal, že je nějak málo her se zombíky.
  • horová akce, konečně něco, co tu ještě nebylo! simulátor horolezectví :D
  • Jak jsem psal už 100x her se zombie je plno, ale dobrých méně jak dílů battlefieldu ....takže pokud se povede tak proč ne.
  • wenceslaus
    Klid, tohle nejsou zombie, ale "plagued" :D
  • XorxoxTalarius
    Nechapu proc kdyz je to ze stredoveke Evropy, tak tam jako krizak nemuzu vybijet hordy mohamedanu na blizkem vychode, pripadne bezverce od Baltskeho more ...
    O hre by se hodne psalo, takze by ziskala relkamu zadarmo. Takhle je to jen dalsi zombarna.
  • TheGGG
    Pořádnou temnou fantasy hru si rád zahraji vždy.
  • Aspoň dobrá rubanica
  • For: Dildo_Vagins: Laskavě se uklidni, nikdo tady není zvědavej na ty tvoje kecy. Podle tvýho jména a fotky máš asi problémy ty,ne Jack1947. De*ente.
  • Miserius
    Už se těším až nějaká hra odstartuje hry z druhý světový... Klidně i filmy *4*
    • TheGGG
      a co chceš pořád dělat ve druhé světové? Vždyť je to téma ohrané jak c*p. Zase se vyloďovat v Normandii, bránit Stalingrad nebo dobývat Berlín? NUDA. A jestli čekáš že se vývojáři pochlapí a zaměří se na nějaké méně známé operace a bitvy tak si najivka. *5*
      • Miserius
        Tyhle 3 bitvy ať si cpou do her pro američany, normální člověku musí být jasný že za 6 let válčení na polovině planety se událo víc než 5 bitev nebo akcí... Dal bych si klidně nějaký "stealth mise" za Skorzenyho (Ardeny, Mussolini)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit