Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *4* prosím vás půjde to i na xbox 360? :-)
  • No, nevim. Na designu je videt, ze kuci moc nezvladaji anatomii. Prijde mi to odflakle. Atmosfera na me nedychla ani trochu. Spis zhnuseni nad spatnym designem. Prdelaty zensky demon s velkyma balonama. Kdyby ji udelali vychrtlejsi nahanela by vic strach. Podivne barvy a snaha vecpat vsude koncetiny mi prijde na hlavu. Meli udelat animovane displacy, aby se steny obcas organicky stahly, zapulzovaly. Obcas by prosvitaly organy v podivnych skrumazich s lidskymi plody a obcas nekde visela kuze. Chybi mi tam kosti a chrupavkovite prvky. Proste ne, tohle peklo je jak prace zoufaleho studentika.
  • Jack1947
    Dantes inferno more horror? *7* ( INDIE)
  • IWKYN
    Jak je to se stejnejma jménama u her / filmů / knížek / w/e?
    Protože Agony bejvala sidescrollovací smup hra na amigu co si pamatuju....

    mimochodem zmiňovaná v poslednim gamesplayi Shadow of the Beast, kde bylo také řešeno, že se to původně jmenovalo jenom Beast....
  • Tak tohle mně doslova zaskočilo! TY tvůrci snad z pekla přišly ne? :D Vypadá to hrůzostrašně! A na Ocullusu Vám z toho jebne :D :O
  • No prosim, konečně po dlouhé hra co má koule.
  • tomu říkám alespoň peklo, a ne jako v jedné nejmenované hře ....
    • Peklo z Dooma už bylo několikrát očesáno Doomguyem a proto vypadá spíš jako westernová postapo pustina, a tohle peklo by dopadlo stejně, stačí ho tam dvakrát třikrát vpustit.. *1*
  • uff *8*
  • Jojo, ty nápovědy "zmáčkni čtvereček na ovladači" to je peklo *1*
    • Kdyby se dneska dělal Broken Sword, blikala by nad kozlem velká červená nápověda "zmáčkni □ abys chytil kozla" *7*
  • Tak takhle to vypadá, když má někdo hodně špatný acid trip.
    • Speleologie na vysokých dávkách halucinogenů, to raději nezkoušejte *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit