Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro začátek by stačilo,aby konečně vychytali hratelnost.Ta je tragická.
    • vasekveselej
      Zrovna nové ročníky Fify jsou co se týče hratelnosti výborný ! Konkurence se plácá někde 10 let pozadu...
    • Obecněji už to nešlo?
  • To zní jako fajn změny..sice zase jen takový drobky, ale kariéra mě bavila i ve předchozích. Spíš doufám, že změněj pořádně AI při zápasech a že už bude znát rozdíl mezi Doncasterem a Chelsea. S robotickou hrou se dá počítat, naučit se jí, poražet jí, ale není to takovej fotbalovéj požitek. A když pak tým druhý ligy zarobotí kombinaci jak Barcelona, včetně koncovky s drzým průnikem jak od messiho, tak to všechnu tu budovanou atmosféru zase ztratí..
  • kidnap
    Tyto věci bych očekával jako samozřejmost. Ten přístup, že přidáme jednu položku do menu navíc, aby se neřeklo, že jsme to nevylepšili, mě hrozně štve. V kariérním módu je možností na vylepšení obrovské množství, ale zřejmě jsou naplánovány na 50 let dopředu. To si raděj zahraju FM, který tohle všechno uměl už před 10 lety.
  • Inquisitor
    No aspoň něco. Ten jejich rádoby manager mod by potřeboval přidat na možnostech. Teď je to osekaný na kost.
    • Osekaný to je, ale že bych z toho chtěl mít Football Manager, to ne. Tak nějak přiměřeně, hlavně aby fungovaly přestupy, proto se ten mód hraje.
      • cumpi3
        Já bych naopak udělal hroznou spoustu možností a nabídl přes spuštěním módu na výběr, kterou možnost tam chce a kterou ne...tak jednoduché a nikoho to prostě nenapadne *6*
  • Boží
  • Hurá? Takhle to zní hezky, teda až na ty "příběhové linie".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit