Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kostejnesmrtelny
    Kdybych si hypoteticky chtěl nějakou takovou sportovní hru vyzkoušet (naposledy jsem hrál asi NHL 95), co bys mi doporučil? FIFA, FM, PES? Kterej ročník? Oni toho chrlí tolik, že to nejsem schopnej sledovat...
  • Mart9
    Strašně bych si přál, aby byla FIFA zkombinovaná s FM. V FM mě hodně baví ten manažerský režim, kupování hráčů, řešení smluv, dělání sestav, ale samotné zápasy mě nenaplňují, raději bych si to za ta kopyta odehrál sám, strašně u toho těch cca 20 minut trpim. Naopak ve FIFĚ mě baví hrát a mrzí mě ten slabší a snažší manager mód. Kdyby byla kombinace obou her, to by byl sen.
  • Mód kariéry hlavně potřebuje poctivou hru AI. Na nejvyšší obtížnosti AI jednoznačně cheatuje (zvýší rychlost svých hráčů, jejich sílu, přesnost přihrávek atp.). Na nižší obtížnosti je zase AI porazím s prstem v nose. Zkrátka hra proti AI není zábavná a přípravný turnaj nebo vylepšené přestupy to nezachrání. Samozřejmě můžu AI srazit pomocí sliderů, ale to už se zase ztrácí ten pocit zdravé výzvy, protože se da AI přiškrcením dostat vyloženě na kolena. Dlouhodobě tak nezbývá nic jiného než multiplayer a EA z nějakého důvodu není ochotné implementovat do FIFA online kariéru ve stylu Maddena, kde můžou hrát online ligu pouze živí hráči a AI je tak z kola ven (včetně přestupů a všech těch serepetiček kolem).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit