Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    Vyzerá to výborne, ak sa to tak výborne bude aj hrať tak to bude perfektné, páči sa mi, že si autori berú inšpiráciu z tzv. "ghoul" systému zo soldier of fortune *14* Prvý diel nejakým záhadným spôsobom mám doteraz v steam knihovne, ale nikdy som ho nehral *15*
  • U prvního dílu jsem nějakou tu hoďku proseděl, coop akce miluji a konečně přišla zase nějaká, kde budu jen "tupě" zabíjet hordy hnusáku *3* už se těším.
  • no moc originalni nejsou ... pamatujem si vsichni Blood ?? Nebo jsem uz starej *1* *1*
  • Tuhle hru vůbec neznám. Hrál někdo ten první díl? Myslím, že jsem to v záplavě zombíků přehlédl.
    • není to až tak kooperativní jako třeba L4D2, všech deset vln odehraješ klidně i sám a většinou je to mnohem snažší než s šesti náhodnými lidmi, kteří nevykompenzují růst HP a damage zombíků, serverů a hráčů je pořád dost, i když si na spoustě hráči vždy odhlasují ty stejné mapy jako westlondon, bioticslab nebo mountainpass, což bývá celkem otrava
      • asi tak hral jsem vetsinou ve 3 a zadna sranda to nebyla, jednicka ma supr atmosku treba proti L4D, ktere mi prislo hrozne kycovite a moc svetle, KF pusobni temne a strasidelne coz je samozrejme to spravne a hlavne zadny zamerovac a hlavne UT2 engine neboli Open GL a at se name nikdo nezlobi, ale nastrilecky je proste Open GL nejlepsi a ma daleko lepsi optimalizaci
      • No nevim, na vyšších obtížnostech mě to přislo fakt težký a bez kooperace jsme pošli v druhé vlně :D
        • jde mi o to, že tam nemůžeš zvedat hráče ze země, jak jsi dole s životy tak je konec, healovat tam může každý neomezeně, když healuješ druhé, uhealuješ víc než kdyby se ten hráč léčil sám, ale ve skutečnosti na tom až tak moc nesejde... není to jako v L4D2, kde musíte sdílet lékárny, veškerá kooperace i na vyšších levelech tkví v tom, že zůstanete spolu jako skupina... ono i to množství povolání se na hře nijak neprojeví, hra se hraje stejně když je v teamu 6 supportů nebo 6 assaultů, když nikdo nehraje za medica tak to neznamená, že se session nedohraje

          pro upřesnění mám v obou hrách nahráno stovky hodin, dohromady necelých 1000
          • No kdyby se na Hell on Earth každý léčil sám tak je to naprostá sebevražda. Osobně mě přijde Killing Floor nesrovnatelně težší (což potvrzuje i to, že se nedá zvedat ze země) a týmovější než L4D, ale to je můj osobní názor
    • Kozy
      Dost často stojí kolem 5 eur, tak to klidně zkus. Asi nejlepší coop co jsem hrál.
      • Já právě moc neholduju hře ve více hráčích. Předpokládám, že se to dá hrát singl?
        • Kozy
          Sám to samozřejmě hrát můžeš ale pak to jaksi nemá smysl.
          • La_Furia_Roja
            Aha to jsem chtěl vědět, dík. *3*
      • mám odehraných poměrně dost hodin 1. dílu a hraje se to dobře. V mulťáku je to solidní řezba, za mě palec nahoru a druhý díl vypadá výborně. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit