Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No tak si tu 2d vykopávku užijte, já si ráda zahraju sedmý díl v ultra grafice *7*
    • fallanga
      Jestli je pro tebe důležitější grafika než náplň hry, tak je mi tě líto.
    • Taková škoda, že to 3D furt nevypadá tak pěkně a esteticky jak tak předpotopní 2D malovaná grafika :)
    • nightborne
      Zahraj si, no, nikdo ti samozřejmě nebrání - někdo holt vyžaduje teselaci chloupků v nose goblina číslo třicet čtyři, volumetrické nasvícení vnitřků kapes studentů Akademie, a někdo chce, aby hra měla duši.

      A tak na sebe budeme mávat, já od trojky, ty od sedmičky, oba spokojení ;).
    • Docela te lituju, lidi jako ty pravdepodobne nikdy nehrali a hrat nebudou ty nejvetsi herni klenoty:-) Nicmene spousta lidi si tou fazi kdy je pro ne dulezitejsi grafika projdou a vyrostou z ni. U me to skoncilo kdyz mi kamarad zaludne podsunul Might and Magic 6 ktery byl i v dobe vydani graficky neuveritelne zastarly ale stranou grafiky to byla ma top10 hra za poslednich 20 let co hraju:-)
      • Jo, podobný jsem to měl s Might and Magic VII, když před mnoha lety vyšla jako plná hra v Levelu. První reakce, "fuj, to vypadá ale hnusně", ale když jsem tomu dal šanci a vyhrabal se z toho prvního ostrova, vtáhlo mě to na desítky, možná i stovky hodin. A i když jsem to nikdy nedohrál, je to dodneška jedna z mejch srdcovek. Stejně jako Heroes II a III.
  • jestli náhodou objeví zdrojáky k datadiskum za tří týdny po výdaní tak je zastřelím,(Ubisoft a EA sice mohou dělat dobré hry, ale už jim Nevěřím.)
    • Ale to víš, že najdou. A možné na ně ze samé radosti dají i nějakou nepatrnou slevu. *1*
  • Trojka byla ta jedina prava dal uz to slo z kopce. Si pamatuju na tu extazi kdyz jsem v jednom z pridavku objevil predelavku kompletni mapy z Might and Magic 6 a hral ji asi mesic porad dokola:-)
  • Krescz
    Konečně! *14*
  • beru všemi deseti :-D ....trojka je prostě srdcovka a klasika :-D .....když si vzpomenu na těch propařenejch dní tak skoro musím zatlačit nostalgickou slzu :-D ...doufám že se jim to hodně vyvede :)
  • nightborne
    Beru, hned jak bude k dipozici, u dvojky a trojky jsem proseděl víc dní, než by mi bylo příjemné přiznat =).
  • No ne, KONEČNĚ je napadlo udělat HD remake i tohodle ! Super :) *14*
  • Bez studu přiznám, že mám v multiplayeru (hlavně WoG) nahrány stovky hodin a stejně mám chuť zase nějakou tu mapu rozehrát, takže beru :D.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit