Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je fajn, takže když chci vědět co se stalo mezi šestkou a sedmičkou tak si musím zahrát dětskou hru? To jako vážně? *1*

    Co takhle konečně vyslechnout fanoušky a udělat nový KOTOR? Ale pls žádný online spinoff *3*
    • Magister_Peditum
      Na KOTORu by se mělo pracovat, alespoň taková je šuškanda. Navíc období Staré republiky je teď asi jediné volné pole působnosti, kde si tvůrci mohou dělat co chtějí.
      • o tom nic nevím. Četl jsem, že Obsidian na tom pracoval, ale pak to bylo stopnuté. Bohužel místo KOTOR 3 se bioware orientovalo na SWTOR
        • Podle suskandy Bioware pracuje na RPG ze sveta SW. Tak vsichni doufaji ze to bude KOTOR.
          • toto?
            http://geeknation.com/ea-visceral-to-produce-open-world-rpg-star-wars-game/

            "open world action RPG", což moc jako KOTOR nezní
            • BTW, trochu jsem hledal
              https://en.wikipedia.org/wiki/Visceral_Games

              "In 2013, EA bought the rights for developing Star Wars games from Disney. EA confirmed that besides Visceral Games, BioWare and DICE are developing Star Wars games."

              takže by na tom kotoru fakt něco mohlo být
            • @Zrzek,
              OK sorry, Visceral udělali kultovní Dead Space (moje srdcovka) než je taky vykostilo EA, pod jejímž "vedením" dokázali už udělat o poznání méně kultovní Dead Space 3.
              Teď je nejspíš EA žene do SW hry.
            • Zrzzek
              Dáváš odkaz na hru od Visceral Games.
    • Bioware je zlikvidované, takže už zbývá jen Obsidian. Bohužel jsem si jistý, že WD práva k SW nepustí, ale bude se snažit značku ždímat sám. Vždyť za ni zaplatil nehorázné love
      • WD prava k SW hram uz pustil a exkluzivitu na ne ma EA a svete div se ty vlastni i Bioware :)
  • je tohle ta nova pribehova hra of henning a ty druhy? :-D

    treba jo hahaha
  • Jack1947
    Ještě že nejsem fanoušek SW lol, to bych asi dostal infarkt jak to tady čtu v diskuzi *7* *12*
  • Nejsem z těch chronických reptalů, ale tohle mě teda fakt dojímá. *7* Takže oni k rozšíření nového kánonu použijí LEGO hru a to zrovna na tak zajímavé otázky jako právě události mezi 6. a 7. epizodou. Zatímco seškrtali prakticky to nejzajímavější co v SW bylo, tak LEGO frčí. Dobrá práce Disney, fakt dobrá práce... *11*
    • Třeba 1313...
  • kubi-wan
    LEGO hra parodující Star Wars? A nebyla už sama Epizoda 7 dost parodií? No nic...
    Tohle je jak s tim LEGO Hobitem... nemůžou si prostě počkat, až bude celá trilogie! Ne, to by na ně bylo málo ždímací... doteď odmítám si Hobita koupit, když tam neni "třetí film", kterej 2 roky zpátky avizovali jako budoucí DLCčko... prostě NE.
    A teď je venku jeden SW film a už to zase sypou. Mám LEGO hry fakt rád, ale tyhle "rychle, rychle, ždímem ty blbce" praktiky se mi fakt nelíběj. Na původních LEGO Star Wars bylo super, že jsme si mohli zahrát celou trilogii, prožít všecky ty situace, co jsme vždycky chtěli (aspoň lidi, co tolik nehejtujou prequely). Na týhle nový LEGO SW hře neni už nic zajímavýho, pro mě už jde jen o jeden z obrovský masy produktů, který se teď kolem novýho filmu vyrojily...
    Star Wars už jsou dnes jenom hromada motivů a symbolů, který se dobře prodávaj, vyprázdněná slupka kdysi originální ságy. Bohužel.
    • Je to hra pro děti. Pokud je ti více než 12, tak by sis měl dát facku. Těžko příjdou s hrou za 5 let, kdy ty současné děti už děti nebudou, navíc 4-5let je v jejich věku nekonečně dlouho.
      • kubi-wan
        Když vydali první LEGO SW, šla zrovna do kin Epizoda 3, která byla prvnim dílem, na kterej se muselo do třinácti s rodičema... a mě rozhodně bylo víc než pět.... čimž se chci dostat k tomu, že původní LSW hra necílila na pětiletý děti, ale na fanoušky ságy... ale dnes se holt očividně doba změnila, protože prodat něco dětem, kterým to koupěj rodiče, je mnohem snazší.
        A facku si nedám.
    • michaliuz18
      keby aspon spravili dalsiu trilogiu a az potom vydali komplet lego hry, teraz kazdy rok bude jedna star wars lego hra :D
      • Kdepak, bude jich cca 16 ročně, protože zanedlouho to bude jedna polohra na každý díl Star Wars: Rebels.
  • vracím se k lego hrám *1* *1* *1*
  • No paráda, a Epizodu VIII rozdělí na dvě hry, a devátá vyfasuje už vlastní trilogii. Lego hry jsou nejméně inovativní série, jaká na trhu existuje a to plive několik dílů ročně. Za 11 let bylo největším pokrokem přidaní mluveného slova. Graficky to vypadá pořád stejně, hratelnost zcela beze změn a co považuji za jasný důkaz tvůrčí lenosti (a nechopnosti): absence kooperace online. Lidi si můžou nadávat na Call of Duty a Assassin's Creed jak chtějí, ale ani jedno není tak drzá ždímačka na peníze jakou je série Lego her. Ač mě to mrzí, protože Star Wars mám opravdu rád a na první Lego Star Wars nedám dopustit, tak od prasárny s třetím dílem Hobbita nedám TT Games už ani vindru, to už snad dám raději peníze muslimskému "uprchlíkovi", než abych tuto zlodějinu podpořil.
    • Jak píšu nahoře, je to hra pro děti. Ty děti, které to hráli před 11 lety, už děti nejsou. Funguje jim to proto, že jejich hráčská základna se obměňuje ve vysokém tempu. To je jako si stěžovat, že večerníček neustále vysílá to samé a už tě to začíná ve tvých dospělých letech nudit.
      • Nemám nic proti tomu, že je to zaměřené na děti. Já nadávám na systém, jakým jsou ty "hry" generované. Už to není ničím zajímavé, jedna hra jako druhá, na invenci a fanoušky se kašle, jde o čistě spotřební produkt bez jakékoliv přidané hodnoty. A tím, že vydávají tyhle zakrslé zmetky jen dokazují, že ke své tvorbě a značce nemají už žádný vztah, je jen o to ždímat prachy.
  • Návrat Jediů.
  • ten film byla rána pěstí do tváře všem fanouškům SW. Na prequely se nadávalo (pořádně nevím proč) a tento neoriginální pasqil je hypován (taky nevím proč). Prequely byly originální, ukázaly spoustu nového, galaktickou republiku, politiku, nové planety. TFA neukázalo nového nic a bylo plný strašných hloupostí. A navíc se ukazuje to, co se očekávalo - že značka SW slouží Disney jako dojná kráwa pro prodej hraček. Lego hra, masky vadera, figurky yody, světelné meče atd. Nejhorší je, že lidé nemají vkus a tak ten pasqil Disney projde a ona bude dělat další takové pasqily
    • TheGGG
      episoda VII byla hodně slabá, to souhlasím... od hloupého děje, přes otravné nové postavy, po mizerné souboje, vše bylo špatně... zlatý prequely vedle tohoto, ale tak hlavně že si JJ udělal feministickou agitku, která totálně ruinovala logiku filmu...
      • Magister_Peditum
        Feministickou agitku v čem? Že hl. hrdina je tentokrát žena? To je hotová kakastrofa. *15*
    • Me nejvice vadi ze disney zrusil vse co se stalo mimo filmy takze zadna valka v mezi admiraly imperia a dalsich spoustu veci z knih a her...
      • Magister_Peditum
        To je celkem logický krok. Jak bys chtěl natáčet další filmy, když je děj SW univerza kompletně popsaný? Ale oni ho nezahodili úplně, jen je to součástí SW legends a tvůrci si z něj postupně vypůjčují, co se jim hodí. Ostatně syn Leii a Hana nebo Darh Bane z Rebels a i stanice využívající síly hvězdy jsou příklady toho, jak si z toho vypůjčují, co se jim hodí.
        • Stačilo vzít nějaké knihy nebo děj situovat do hluchých míst, ale tímhle prakticky zadupali celý expanded universe spoustnou nesmyslů a celý scénář je prakticky přetočení několika scén z IV-VI v notně akčnějším a zrychleném tempu. Nulová invence.
    • Magister_Peditum
      Možná si už nepamatuješ hype, který tu byl před Episodou I. to takdy byly všude samé hračky, oblečení a další milion reklamních předmětů. A samozřejmě her. V tomto ohledu se Disney v ničem neliší od Lucasfilmu. Možná je Ep. VII kopírka, ale alespoň v ní herci hrají všichni navýsost dobře a film sám o sobě taky funguje tak jak má. To se o prequelové trilogii říct moc nedá. Tam je srovnatelně dobrá pouze Ep. III a ty části Ep. I a II, kde za a) není nikde Jar Jar Binks, Jake Lloyd a kde zrovna Hayden Christensen neřeší své city k Padmé. Tihle tři ale zabírají dost prvního i druhého dílu, takže tak. Jinak, jaké jsou v Ep. VII strašné blbosti?
      • těch blbostí je tam tolik, že povolených 5000 znaků by nestačilo. Proč vůbec existuje nějaký Odpor, když Impérium bylo poraženo? To má republika jen 1 sluneční systém se 3ma planetama a žádnou flotilu? Jak je možné, že uklizeč je schopen v souboji na meče vzdorovat sithskému mistrovi, který dokázal zastavit výstřel z blasteru uprostřed letu? Captain Phasma je taky dobrý vtip, nechá se zajmout a pak jen tak vypne štíty na celé hvězdě smrti (či jak se to jmenuje). Rey, která nikdy neopustila svou rodnou planetu, tak mluví plynulou wookištinou. Proč by Luke Skywalker schovával mapu ke své poloze do dvou podivných robotů? Proč má Maz Kanata v truhle po hospodou Lukův meč? Jak je možné, že se Ren naučila používat sílu sama od sebe, když ani Anakin to nedokázal (a ten byl zrozen z čistých midichlorianů)?

        A herercké výkony? Carrie Fischer radši ani nemluvila, Adam Diver a John Boyega byli hrozní. Držel to nad vodou Ford, který však celou sérii nesnáší a už dávno prosil Lucase, ať jeho postavu zabije. Dobře hrála snad akorát Daisy Ridley.

        O tom, jak ten film kopíruje/vykrádá epizodu 4 snad ani netřeba mluvit - oba začínají na pouštní planetě, v obou je v robotovi ukrytá mapa, v obou je tu hvězda smrti, v obou je to odpor
        http://i861.photobucket.com/albums/ab176/clayton45/Star%20Wars%20Force%20awakens%20plot%20spoof_zpsdx1hz2e7.jpg
        • Magister_Peditum
          1) Odpor existuje protože nesouhlasí s politikou Nové republiky vůči pozůstatku Impéria (Novému řádu). 2) Ve filmu byla zničena sluneční soustava, kam se přemístil galaktický senát z Coruscantu. A tam se také nacházela flotila. 3) Takhle se můžeš divit rovněž divit, proč se stormtroopeři do hl. hrdinů nikdy netrefí. SW logic. *15* 4) Jak víš, že na Jakku nepotkala žádného Wookie? 4) Proč měli ve Hvězdě smrti kanál z jádra až na její povrch? *15* 5) Kde se vzal ten meč se ještě dozvíme. 6) Rey je s největší pravděpodobností jedna z žaček té Lukovi akademie před jejím zničením, takže asi nějaký základy měla, jen na to zapomněla.
          Proti hereckým výkonům já naopak nemám nic.
          O kopírce jsem už mluvil. Ale i samotná původní trilogie je kopírka, co si vypůjčovala všechno možné z jiných filmů a logických chyb by se tam taky našla tuna, ale tady holt pracuje paní nostalgie.
        • Ano, nové Star Wars až příliš tlačí na pilu s nostalgií, ale myslím, že něco takového bylo potřeba, nejdřív dát lidem přesně to, co si dříve zamilovali, nechat je srovnat se s postavami a prostředím a vyloženě vlastní pojetí razit až s dalšími díly. Na filmu závisel celý další vývoj v rámci značky a sázkou na jistotu zajistili, že spokojení diváci budou u dalších dílů shovívavější.
          PS: Ano, je tam spousta hovadin, které mě jako fanouška a člověka používajícího mozek hodně štvou, ale dovedu s tím žít. Jinak k odpovědím na tvé otázky: Impérium bylo možná poraženo, ale to neznamená, že všechny soustavy napříč galaxií se rozhodly podpořit Republiku, smrt Imperátora neznamenala víc než pád nejvyššího velitele, galaxie byla pořád plná vysokých důstojníků Impéria a jejich frakcí, toužících zaplnit uvolněné mocenské místo a Snoke je podle všeho dokázal pospojovat v Nový řád. Finn nebyl uklizeč, pouze na něj MIMO JINÉ někdy vyšla povinnost úklidu, naopak patřil mezi elitní jednotky, které byly mimo jiné cvičeny i v kontaktním souboji (onen slavný "Traitor" stormtrooper byl členem čtyřčlenného družstva, do kterého patřil i Finn a měl tedy stejný výcvik), postava Phasmy byla vytvořena asi celkem narychlo (vznikla pouze proto, že se zbroj původně navržená pro Rena hodně zalíbila producentce), proto měla v tomto filmu tak málo prostoru, nicméně už je potvrzena její účast v Ep. VIII, kde by měla dostat více prostoru. To, že Rey rozumí wookieeštině mi nepřipadá divné (spíš to, že jí nerozumí Finn). Luke mapu schoval jen to jednoho droida, druhou část schoval(?) na Jakku, až Poe ji dal BB-8. Cesta Lukova meče bude ještě vysvětlena, o tom nepochybuji (zatím si říkej, že ho v Oblačném městě našel uklizeč, prodal to nějakému cestovateli, od kterého ho pak získala Maz). Rey a její užívaní Síly je silný mindf**k a asi nejslabší část filmu, pro který neexistuje dobrá obhajoba. Carrie mluvila, Driver i Boyega zvládli své role dobře a Ford má sérii rád (od oné nehody s letadlem je daleko otevřenější).
          • S timto se neda nic jineho nez souhlasit. TO ze to kopiruje epizodu 4. je kvuli pametnikum aby dostali neco co maji radi a v znamych kulisach se seznamili s novejma postavama, prostredim atd. A jak bylo zmineno epizoda musela mit uspech, takze sazka na jistotu a nepochybuju o tom ze dalsi dily uz budou dost odlisne. Co se tyce first orderu, je hodne naivni si myslet ze po zabiti imperatora a Vadera se vsichni vzdaji. Podivejte se jak to vypada v Lybii atd... Po porazce diktatora nastane mocenske vakuum a docela slusnej bordel. Finn mel bojovej vycvik takze to dava smysl. A Rey no tezko rict. Ale je to pravdepodobne dcera Luka, tak je mozna jen hodne gifted...ale uznavam hodne slaby vysvetleni. Nejvetsi mindfuck povazuju to ze nikdo neresil novou deathstar....
    • Zrzzek
      Merch byl součástí Star Wars od prvního dílu... Lego Star Wars (a ostatní lego hry) tu s námi už nějaký ten pátek taky jsou. Vidíš to, jsem fanoušek SW, sedmička se mi líbila a pěstí jsem do tváře nedostal. Tobě se to líbit nemuselo. Nepopírám, že důvodů proč pár je. Ale vyjadřovat se za všechny fanoušky Hvězdných Válek?
  • to vypadá fajně :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit