Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • moody

    Uplne to vidm na porade v Sony:

    "Dame to na PC, stejne uz nam to zadny PS4 neproda...u launche PS5 vydame exkluzivne druhy dil a spoustu lidi, ktere to bude na PC bavit, si to bude chtit zahrat a budou premyslet, jake mame dalsi dobre exluzivity a koupi si PS5."

  • malachi

    ..nevadí že vyjde..ale pre mna nemusí...😎..ja som spokojný so zaklínačom a spol.😉

  • Dohrál jsem to 2x. Příběh hry samotné není špatný, co se mi ale nelíbilo byl ten příběh, který k událostem ve hře vedl.

    Jinak herní mechaniky, grafika i hudba jsou dost dobré. A má to i povedené DLC.

  • Maxianimal

    Hra je nádherná, příběh se snaží být zajímavý, a místy se mu to daří, ale jinak to byla asi nejhorší exkluzivita po Days Gone, co jsem na PSku hrál. Byla to šíííílenááááá a repetitivní nuda se zajímavými zbraněmi, ale tak nudným soubojákem, že nechápu, jak je to vlastně vůbec možné. Znovu ani za zlatého robodaktyla.

    • Pravda, Days Gone nebyly zrovna top, nicméně poud přihlédnu na to, jak malé studio to dělalo, tak to nedopadlo tak špatně.

      Každému prostě sedne něco jiného. Já se teď těším na Days Gone 2.

      • Maxianimal

        Po tom, co jsem se dočetl, že Days Gone je navázané na Syphon Filter, tak bych si dal nějaké pokračování Syphon FIlter. V dnešní době by to byla pecka.

  • triptich

    skvelá správa. zoznam "chcem hrať" je síce dlhý ako týždeň pred výplatou, ale HZD sa tam ešte vojde. Nakoniec možno nebudem musieť na konci cyklu kupovať PS4 a aj tak si užijem to najlepšie, čo na nej je.

    • dworkin

      Já jsem si Horizon koupil jen tak na blind krátce poté, co jsem si pořídil PS 4 Pro, a to protože byl ve velké slevě a někde jsem měl zasunutou informaci, že na téhle konzoli opravdu skvěle vypadá. Tak jsem si řekl, že tomu dám šanci a přinejhorším to budu mít jako tech demo pro sebe a pro návštěvy. Lovit robotické dinosaury lukem a šípy mi tehdy přišlo ujeté a měl jsem představu, že to bude něco jako Turok.

      Velký omyl, ale stejně velké příjemné překvapení. Ta hra samozřejmě úžasně vypadá (mimochodem jedna z nejlepších implementací HDR) a zní (jednak super soundtrack, jednak skvělá práce s basovými frekvencemi), ale kromě toho má super příběh a parádně se hraje.

      Mimochodem je taky skvělá v tom, jak dokáže příběh vyprávět prostředím. Najdu ve stráni rozšlápnutý zrezivělý tank, tak se podívám, jakým směrem mířil, co bránil, pak si ještě otevřu mapu, spojím si to s tím, co bylo odvyprávěno explicitně... Funguje to tady pro mě líp než třeba ve Falloutu.

      Čili HZD rozhodně ano. Z dalších exkluzivit je super God of War a samozřejmě The Last of Us, ale ta vyšla i na minulou generaci.

      Naopak Uncharted (a teď myslím celou sérii) je přeceňovaná, jako oddychovka dobrý, ale nemá to žádnej přesah.

      • triptich

        vždy poteší, keď si kvalitnú a dobrú hru môžem zahrať na mnou preferovanej platforme. HZD verím od začiatku, hra to bude určite skvelá.

        vďaka za zhodnotenie a utvrdenie v mojom názore :)

  • BTW kdo že to vlastně říkal, že něco takového se nikdy nestane? Veskoslav? 😂

  • sugyn

    To si ujit na PC necham. Vali se mi to na PS a po peti hodinach jsem to vzdal. Je to jako Phantom Pain super prolog ale zbytek nudi. 

    • Jak po pěti hodinách hraní víš, jaký je zbytek hry? :-D

      • sugyn

        Meni se zasadnim zpusobem gameplay v dalsich hodinach hry?  Ne, zbytek jsem hry jsem proste dokoukal v praci jako let's play, bezelo mi to jako kulisa. 

  • jindra.veliky

    To gratuluju PC hráčům, že si to zahrají. Společně se Zaklínačem a RDR2 top 3 hry této generace.

    • Díky za názor. Sice nesouhlasím, ale určitě chápu. Pro spoustu lidí to jsou výjimečné hry.  Jelikož generace je dost nepřesný či "neostrý" pojem, jaké období přesně myslíš?

      Jako hry generace bych označil asi jiné hry..

      • triptich

        na 99% myslí generáciu konzol, t.j. PS4 / xone. teda hranice sú jasné a ostré.

        v zbytku máš pravdu, každý má svoje TOP, ale vo všeobecnosti má jindra pravdu. RDR2, zaklínač 3 a HZD sú bezosporu najlepšie hry v danej generácií a svojich žánroch.

  • clovicekO

    Zkusil jsem krátce na PS, nechytlo mě to. Přijde mi, že svět je jen potěmkinova vesnice bez života. Takové nudné plastické nic.

  • Murlock

    Nechci, dejte Bloodborne.

    • Zaho

      Za Bloodborne na PC bych byl šťastný a samozřejmě ho už mám na ps4....

    • MidnighT91

      Chci ale stejně mi ***** dejte Bloodborne. Ale víš co, upřímě bych nejvíc ocenil nějakej masivní dodatek na Sekiro.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit