Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pokud potehle hre nebudou padat klavesnice do poplenice jako ve starych dobrych hrach na 386 tak to je o nicem :}}}}
  • Myslím, že o bude úžasné. Já sama dělám jednu z disciplín, které doufám, že tam budou. Moc a moc se na to těším!!! *2*
  • zeLOL
    dokial tam neuvidim aspon bicross tak si ta hra u mna neskrtne
    • zrovna se sem hrnu napsat jízlivou poznámku o bikrosu a on už mě někdo předběh ;)
  • JJ :) kdyz jsem ten clanek zmercil tak prvni co mi vyvstalo byla hromada rosekanejch joysticku z Lillehammer 94 :) bych zase docela zkusil nejakou "lamerskou" party :)) ..mam tu par postradatelnych klavesnic :)
  • Veskoslav
    Já nevím. Většina těchto her jsou nehratelné sra*ky, které se rychle rychle musí vydat a nestojí za nic...
    • Nemůžu souhlasit, ty hry jsou zábavné, ale naprosto souhlasím že po většině z nich přijde ovladač do popelnice.
      Rozhodně jsou lepší pro konzolové tituly, protože se ovládání líp spojí s danou disciplínou (analogové páčky), ale rozhodně právě tam jsem si u minulých olympiád užil hodně legrace.
      Takže já se těším!
  • Tyhle hry mě nebaví. Je nesmysl snažit se ovládat lidské tělo pomocí jakýchkoliv dostupných ovladačů. Když mě baví běhat, skákat, házet, nemůže mě bavit drtit nějakou klávesu kvůli tomu, aby renderovaná postavička na obrazovce udělala to, co můžu dělat v reálu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit