Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KrPa
    No remaster je to spise jen HD verze, jen tomu daji HD textury, zprovozni multak a kompatibilitu s win XP+. Jen doufam, ze to dostanu zadarmo, kdyz mam na BN koupeny SC1.
    • Veskoslav
      Proč bys to měl dostat zadarmo? Zadarmo bude akorát klasická verze.
      • KrPa
        ja vim, protoze blizzard...
        • Jasně ostatní vydavatelé dělají HD remastery na prastarý hry běžně zdarma *1*.
          • SalemCZ
            jj, Skirym, Bioshock 1 a 2, Darksiders, (teoreticky KOTOR2) asi by se ještě určitě něco našlo, ale tohle je tak nějak co jsem našel v steamknihovně.
    • Ja bych bral radsi remaster w3, s jedinou podminkou: aby zvetsili zoom. Ale to neudelaji protoze w3 se porad jeste hraje a rozmazlena pro komunita by zacala brecet.
      • Krescz
        W3 je stále sexy, ale remaster bych uvítal. A víte co bych si ještě dal? W4 :D
  • První Starcraft je horší RTS strategie, než dvojka, ale u mě vítězí příběhem i atmosférou. Když to Tassadar nakouřil do Overmindu, tak jsem byl úplně dojatý. Single si dávám jednou za dva, tři roky, takže jestli mi to udělají hezčí, budu jedině rád.

    Ovšem remaster Diabla, to by byla velká věc. Zrovna včera jsem vzpomínal, jak jsme se podle různých návodů snažili proniknout do kravího levelu. Měl to být dungeon s červeným osvětlením a z finálního bosse měl padnout King's sword of haste. Všichni jsem tomu věřili a na disketách si předávali různé utility, které tomu měly pomoct. Většinou shodily hru. *1*
    • Remaster Diabla? Ve sve dobe zabavne, ale dnes naprosto nehratelne. Melo to tri postavy, z toho dve mohly pouzivat cely 1 utok - bud strilet z luku porad dokola, nebo machat sekerou porad dokola. Nainstaloval se diabloclicker, aby clovek neodvaril mys a pak se celou dobu drzelo leve tlacitko.

      Btw. nejlepsi predmety se daly koupit u obchodnika, vcetne kings *cokoli* of haste. Pokud jsi mel v invu od kazdeho predmetu neco, obchodnik ti nabizel lepsi verze. Coz byl problem pro lidi, kteri to nevedeli, tam lucistnicim obchodnik nabizel sekery, valecnikum magicke hole a tak. Zajimavy trolling, bud te to stvalo protoze jsi nikdy nedostal nic uzitecneho, nebo jsi si koupil vsechny nej veci a ztratil duvod to hrat ;)
      • Mně je celkem fuk, jestli to považuješ za absolutně nehratelné. Já bych to prostě chtěl a jestli to udělají, rád si to koupím. To je celý. Nemám potřebu obhajovat kvality té hry; to si ji radši zahraju a bude to líp strávenej čas. *4*

        Druhej odstavec nechápu. Možná sis pět minut povídal sám se sebou a nějak jsi při tom získal dojem, že něco z toho jsem tvrdil já. Nevím, co mě mělo štvát (?). Nikdy jsem nedostal nic užitečného (?). Koupil jsem všechny nej věci a ztratil důvod to hrát (?). Cože? *4*
        • Ja proste nemam tu nostalgii co vetsina lidi. Zatimco D2 si klidne dovedu predstavit, D1 by me nebavilo ani na telefonu. Ve druhem odstavci jsem jenom popisoval jak bizarne tam fungoval obchodnik, myslim ze dost lidi o tom nevi tak jsem to sem napsal. Nebylo treba hledat neexistujici kravi level, stacilo spravne nakupovat.
          • Ježiš, kraví level se nehledal kvůli tomu meči! I kdyby tam nebylo nic k vidění, tak bychom se stejně snažili tam dostat, prostě proto, že cow level. Jestli tohle nechápeš, tak já už chápu, proč píšeš to, co píšeš. Ale seš vedle jak ta jedle.

            Co se týče sympatií k nostalgii, to je tvoje věc a já ti ten remaster nenutím. Určitě máš spoustu her, který hraješ rád, tak se jich drž a nám nech to, co máme rádi my. Jednoduchý.
      • Mas pravdu, v D3 to bylo lepsi. Tam se daly nejlepsi predmety koupit za eura v RMAH.
        • D3 nebyla diablovka, ale simulator aukce, to sem netahej :D
      • Btw, Zodiac prsteny a amulet nešlo koupit a některý unikáty byly lepší než magic (helma).
      • Proto je lepší Diablo HD mod, který přidává vyšší rozlišení a tunu věcí včetně nových skillů. *5*
        • Hej, dík. *4*
  • bukrr
    Čas vyzkoušet Starcraft
  • Robotron3
    V tom videu je ta původní verze nějaká až moc kostičkovaná s malym rozlišením. Tak si to nepamatuju. Podle mě to mělo minimálně 640x480 už tehdy, což se i dneska dá hrát.
    • Veskoslav
      Nedá. Jako v 1080p vypadá dost kostičkovaně a roztaženě a to i přes "patch" od komunity, který toto rozlišení podporuje. Když to hraješ na starém CRT, co má 800*600, tak to bude vypadat pěkně. Ale u moderních monitorů pochybuji.
    • Přesně to jsem si říkal, ale člověk si často pamatuje ty staré hry hezčí a v reálu se pak po letech diví.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit