Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Koukám že moje myšlení okolo toho co je vtipné - a co není... se trochu liší od toho vašeho.

    Takže to napíšu takhle - Vysmívání by spíš bylo " Surivalu, to jako vážně lol? no ale čemu se divit jsme na GAMEs ne? tam je vše možné heheh *15*- nebo trochu více agresivněji - Games banda hlupáků co ani neumí napsat pořádně nadpis článku zwomgh... " Nic z toho jsem nenapsal jen sem vtipně poukázal na chybějicí písmeno - nic víc nic mín. To že vy jste si to vyložily špatně je jen váš problém. Navíc si nikdo "nestěžoval" příště radši nic nebo už nebudu reagovat. Splnilo to svůj účel a to je to hlavní *3*
  • Zkus najít rozdíl v tom když napíšu: Seš blbec Jacku! *3* a když napíšu: Seš blbec Jacku! *7*
  • Meow
    Jack na hrad!
  • Jack1947
    Jo!
  • To bylo vtipné poukázání jo? *15*
  • Tím, že vybrané peníze budou jejich a ne někoho jiného *3*
  • meh
  • Jack1947
    Jestli bereš výsměch jako vtipné poukázání na chybějicí písmenko v nadpisu tak si chudák. Na rovinu ani nevím proč jsem vůbec reagoval... *7*
  • OPenetrator
    Prijde mi vtipný, jak se nekdo, kdo pise jako retardovany prase, muze vysmivat za vynechany písmeno:D
  • Nějak mi uniklo, čím se chce Rokh odlišit od hromady podobných survival her...
  • Jack1947
    Surival ? *8* nějaký nový žánr, něco mi uniklo... Že by hra zaměřená na nějaký typ surikat na marsu hmm *7*
  • Doufam, ze si budu moct zasadit bramboru do vlastniho ... truhliku.
  • ales.smutny
    Kontrolujeme, ale chybka se vloudila :) Díky, opraveno :)
  • michaliuz18
    aj po sebe kontrolujete clanky? pod tymto o prichadzajucich hrach date pod Homefront: The Revolution trailer na ratcheta :DD *1* *2* *15* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit