Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.youtube.com/watch?v=Yyfdcoocex8
  • Hmmm...poslouchám!
    Teď už jenom aby nezprasili ovládání a bylo alespoň tak dobré jako v SCommanderu. Přišlo mi, že ovládat tisícovku jednotek v Supreme Commanderu bylo kolikrát jednodušší než desítku jednotek v jiných strategiích. A zásobování, hlídkování, hlídání, doprovázení, pomáhání, časování společných útoků, jednoduchá úprava naplánované trasy. Přišlo my to všechno tak intuitivní...
  • hru můžete předobjednat buď ve standardní edici za 45 dolarů, nebo ve zkompletované za dolarů 100. Ta dražší pak nabídne veškeré přídavky zdarma - očekávat lze prý 16 DLC a navrch 3 rozsáhlé datadisky...

    Mě osobně to přijde jako špatnej vtip *16* z čeho se bože tak radujete, když evidentně vydaj nehotovej bastl za nesmyslné peníze. Kup si nehotovou hru za 45 e a nebo nehotovou za 100 e ke které ti, když to náhodou bude mít komerční úspěch doděláme časem 16 DLC a 3 datadisky??? jestli todle neni plivanec do tváře všem hráčům a absolutní výsměch hráčské komunitě tak už vážně nevim.

    Celej herní svět de do pekel *11* už je to jak v tom pos... holywoodu, každá hra má 1000 pokračování, dělají se remaky starých her a jako pomyslnou třešničku na dortu považuju předělání jakekoliv hry do noveho grafického kabátu a chtít za ní pak zase plnou cenovku? no jak v holywoodu stejný *12* divák potažmo v našem případě hráč je až na té poslední koleji.
    • Blue.Shark
      No to zase pozor. Co ti napovídá, že "evidentně" vyjde nehotová hra? Byly od snad od Stardocku jiné hry nehotovými bastly? Osobně si to nemyslím. A pokud nechceš předobjednávat, tak to nedělej a počkej na oficiální vydání. Vždyť tě přece nikdo do ničeho nenutí...
  • Konečně snad pořádnej nástupce Supremu teď to zachraňuje jen Spring
  • Jenom dvě rasy, takže si to kupovat nebudu. Mají to sice jednodušší na balanc, ale výběr je pro mě důležitější.
    • XXDarthVaderXX
      Člověče, modifikace atp. V tomhle bych problém neviděl. Pro MP jsou lepší dvě rasy a v SP bude hromada modifikací, pokud se hra podaří a bude fungovat nějaká komunita. Byl bych rád za strategii ve stylu Supreme Commander či Earth.
      • Vojta_Ilavsky
        Tak to já bych rád zas něco ala Age of Empires nebo Empire Earth. Ale nepohrdnu ani tímto, budu podporovat jakoukoli RTS, jen aby se začali zase produkovat.
        • XXDarthVaderXX
          Jo AoE jsem měl rád a občas si to i zahraji. Empir Earth byl fajn, ale nedokážu si představit, že bych v tom hrál MP. Pro odreagování s někým proč ne, ale jinak mi to přišlo dost chaotické. První i druhý díl OK. Trojka byl průšvih.
        • RTS se produkujou, ale velký weby na ně prdí. Dělá se Act of Aggression, Blitzkrieg 3, Servo od Stardocku, Meridian... a tak.
          • Combat mission red thunder....vyborna zalezitost. Spolu s invasion normandy
  • Blue.Shark
    Velká RTS? Beru a doufám v implementaci planetárního zoomu jako v Supreme Commanderovi.
  • kopírka sup com *8*
    • eStar
      Za to bych byl jenom rád.
  • Vojta_Ilavsky
    Víc. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit