Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz
    BTW teď jsou přes víkend na Steamu slevy na hry z ANNO série.
  • kostejnesmrtelny
    K čemu Anno, když máme Factorio? *6*
    • jenda84
      byť je nový anno po herní stránce po pár desítkách hodin stereotypem, nedá se to srovnávat s Factoriem. Factorio je přece o něčem trochu jinym než ta koncepce Anno..tudíž to nelze srovnávat. Je to něco jako říct, že (možná hloupej příklad ok), na co AoE3 když tu je třeba Blietzkrieg (ten původní, ne ten novodobej sranec)..
      • kostejnesmrtelny
        Nevidím v tom až tak velkej rozdíl, i když rozdíly tam samozřejmě jsou a je jich dost. Jádro hratelnosti mi ale přijde totožný - v obou případech jde o plánování a optimalizaci zásobovacích řetězců - a obě hry škrabou stejný svědění, aspoň tedy u mě *5*.

        V čem vidíš zásadní rozdíly?
    • někdo se holt rád kochá, factorio, ačkoliv funkčně strčí Anno hravě do kapsy, je hnusný jako moje bejvalka po tom co její mrtvolu 3 tejdny ohlodávali supi
      • kostejnesmrtelny
        To se nedá popřít, byť teda s mrtvolou tvý ex nemám osobní zkušenost. Těžko ale v devíti lidech dělat vymazlenou grafiku...
        • To je jasný hra jako Factorio potřebuje přehlednou schematickou 2d grafiku a ne 3d parádičky
          • no, ale co si budeme nalhávat, grafickou stylizaci to mohlo mít lepší :)
        • tak at nedelaji hry vubec
          • kostejnesmrtelny
            Kdyby si něco takovýho řekl tvůj otec o dětech, než zasunul, na světě by bylo líp *5*
          • Ty zatracenej budižkničemu nedáš pokoj? Táhni ven.
  • deathfish
    A bude tam někdy ten multiplayer nebo ne? Mě to příjde divné, strategie bez MP v dnešní době... *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit