Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím potřebuju poradit nevite kde sehnat far cry 4 dlc nebo season pass na ps 3
  • Menorri
    Aneb ať žije mixování všeho možného ve všem možném...policie v BF, JáTy ve FC4, piráti v AC a zombie v CoD *1*
  • Tak po obrovskom sklamaní z celého obsahu trápneho season passu môže fakt už len toto dlc zachrániť season pass ku fc4...všetky tri predobjednávkové misie stáli za prt, možno tak siringe misia bola fajn ale ináč sa jednalo o tri skoro úplne rovnaké nudné misie kde vás šerpa vyvezie do himalájií a vy tam musíte splniť nejakú úlohu...hurk misie boli ešte horšie ako u predošlého dielu, ale aspoň som po nich dostal kvalitnú a zábavnú harpúnu a celé to fiasko ohľadom escape from durgesh prison, kde sa v podstate jedná o nudnú coop záležitosť s časovanými challengami...tak fakt už len valley of yetis to môže zachrániť...aj keď treba povedať, že je to fakt bieda.
  • Ale ono to DLC dneska nevyjde... Přeloženo na neurčito.
  • Jack1947
    Tak to je pecka, ne fakt... Yeti + okultisti je něco kombinace kterou nenajdete v žádné jiné hře.
    To je jako postranní mise, protože do kampaně mi to tedy moc nezapadá... *7*

    Hlavní ale je je že je tam Yeti *14* , to fakt není v žádné jiné hře.

    Když jsme u toho, Far cry by se mělo vydat cestou, ne nějakou honbou za záporákem po 50té, ale abny to více okořenily nadpřirozeními jevy, přidali tam ještě více zajemna a ztemnily to... doufám že v dalším díle se odpoutají od standardů a nabídnou nám nějaké to mystické dobrodružství... nebo tak něco co už bych nemusel hrát. Ani zkoušet ani nic. Nebo pro mne za mně at hodí do dalšího DLC ve 4ce ještě jak se řiká kout železo se musí dokud je ještě žhavé. *5*
    • jestli tam chceš víc zajemna musíš zapnout anti-aliasing

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit