Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ve zkratce: pridavaj jednu volovinu za druhou a stavej stale na uhnilem zaklade, kterej nikdy nezmeni. Misto soustredeni se na tyhle kraviny uz mohli mit davno druhej datadisk, kterej kazdej ocekava. To, ze tam tohle pridaji zadarmo z toho nedela vec, kterou by nekdo nemohl odsoudit a uz vubec ne to toho cloveka nedela zoufalcem. Az ti zmenej interface a misto ukazatele many a zivota bude praseci h*vno a budes si ztezovat tak te prijedu majznout palkou jakej ses zoufalec kdyz si stezujes na neco co tam dali zadarmo.
  • "Hra je temná dostatočne."

    Tvuj nazor.

    "Torchlightu sa žiadne omalovánky nevyčítali."

    Failed logic. Torchlight byl nastupce Fate, coz byly stejny omalovanky, art design byl takovy uz od zacatku, narozdil od D1/D2 vs D3.
  • Koukam, ze ty si taky nepochopil o co jde. Hlavne ze sis ale vykonstruoval v tom svem svk mozecku smesny zaver.
  • Ja bych byl pro kdyby sem se dohodli na tom, ze ty hre ani nebudem rikat Diablo, co?

    Peace <->
  • Sám neveríš čo si vlastne teraz vypustil z úst.... *3*
  • Po patchi 2.0 ti padají legendárky z každýho většího bose ;) . AH už je minulost. *8* I když teď už sou zase legendárky useless a jede se jenom na sety, ale koho baví grindit stovky hodin na "meta build"...
  • Ach, to tie kecy o omalovánkach stále niekoho bavia? Hra je temná dostatočne. Zaujímavé, že Torchlightu sa žiadne omalovánky nevyčítali a tam to je do očí bijúce.
  • A v čom je teda lepší? Vymenuj aspoň pár veci, som zvedavý. Nové Fallouty sa nedajú so staršími moc porovnať. Aj keby boli podobné, fans by nadávali stále.
  • Ještě když za to musíš platit. Hra pro smolaře kteří nedokáží pochopit že to nemá žádný smysl hrát a Bizzard si na nich akorát namastí pěkně kapsy. Ale jak říkáš ať si to hrají a mastí si při tom ego a další věci.
  • Mě třeba PoE nikdy nechytlo, zkoušel sem to několikrát. U D3 sem strávil trochu času, občas si to zahraju, ale taky už se mi to zdá dead. Ale zpátky k PoE, hlavní nevýhoda pro mě prostě byla kamera a celková hratelnost, prostě tam pro mě nebyl ten správnej feeling při zabíjení potvor. To, že přidávají obsah je super, ale pořád to zůstane free to play. A dle mého názoru free to play může fungovat jenom u competetive her viz LoL.
  • mne na tom štval ten neuvěřitelně bezcenej drop s 0,004% šancí na legendárky přizpůsobenej zbytečnému real money šhopu ikdyž to patchem zmírnili porát je to katastrofa a porát vám z uber bossů padá to co vám padne z té nejobyčejnější truhly hned na začátku.... škoda že to neni jak wowko dungeony kde má každý boss určený set který náhodně padá.... no je to holt click fest když se to někomu líbí ať si to hraje já si umím představit zábavnější hry...
  • D3 a D2 se nedá srovnat. D2 je v 90% věcí lepší než D3. A Fallout 1 a 2 bude navěky lepší než ty přeskinovaný Obliviony a Skyrimy od Bugthesdy ! A PoE na to, že je to free to play a za prachy nezískáš game breaking bonusy jako jinde tak až na engine je ve všem lepší než D3 !
  • Já minule Diablo 3 nainstaloval ale dlouho jsem u toho nevydržel. Žádná atmosféra (omalovánky) a nezajímavé postavy, oničem příběh, trapné "cinematics" v hollywoodském stylu, žádný vývoj postavy a tak dále a tak dále.
  • Asharak
    Hratelnost Path of Exile je mrtvá. Nové akty svižnost hře nepřidají.
    A to je ono, vizuál, animace a flow D3 dělají i z opakování toho samého tu zábavu.
    PoE naopak nabízí jiný typ zážitku. Sice je pomalé, ale je víc co objevovat.

    A přesto se nedá žádná z těch dvou her hrát 24/7/30/365 ale max pár týdnů, a pak je třeba si oddechnout než se do ní znovu pustíš znovu. Popř. střídat jedno ARPG za druhým *7*
  • Asharak
    No, zatím nejlepší update do Diabla v rámci zpestření hraní byla nová lokace s novým designem. Rozhodně by to bylo lepší než tahle featurka :(
    Ale alespoň bude možné si hned osahat jiné buildy a hlavně classy na top lvlu bez nutnosti si je sám napřed vyfarmit.
  • Přesně!
  • hmm D3 je mrtve je jako hezky ze po tolika letech neco pridaji ale "co" ??? opet se budu opakovat ale podivejte se na Path of Exile co ted v cervenci prida (Fall of Oriath) ;) 6 novych aktu (misto opakovani toho sameho na jine obtiznosti) predelani hodne veci a same vylepseni...
  • To mi prijde jako naprosta blbost...
  • ravux
    A nejhorsi fans ma Banik Ostrava.
  • Diablo 3 je po updatoch najlepší diel celej série. Ultrafans Diabla sú ešte horší než fans oldschool Fallouta.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit