Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mirne si zacinam myslet ze si Hello Games vzali moc velky sousto.

    Celkem by me zajimalo jestli planujou nejaky zpusob pridavani planet do nejakych "bookmarku". Libilo by se mi neco takovyho tam mit. Jeste k tomu mit moznost sdilet ty mista s prateli, coz me privadi k otazce jestli tam bude nejaka forma skupin (guild). *1*
  • Kozy
    Můj zájem po E3 docela opadl a jediný co se mi momentálně na No Man's Sky líbí je vizuální provedení, to je parádní. I tak si to nejspíš koupim.
    • Vizuální provedení? Low poly lodě to nebudou, takže hádám nechutný instagram color filter? Nebudeš ty hipster?
  • Jestli na každý planetě bude život, voda, zvířátka a rostliny, tak to pro mě dost zabíjí pocit z explorování
    • walltar
      "Sometimes for demos we'll crank up the number of lush planets because we're trying to quickly show people. But actually in our universe, this one... most things are a little bit barren. Finding life is a big deal, a cool moment, and we want that in our game."

      Já bych řekl, že to až takový problém nebude... oni se spíš asi snaží ukazovat cool věci, než planety bez život.
      • tak to jsi mě trochu uklidnil, třeba v tom vesmíru budou i místa, co nebudou vypadat jako reklama na pastelky
    • drasta
      Jj to je pro me zatim opravdu velika stopka... chapu ze nektere planety budou radioaktivni nebo toxicke ale mam takovou obavu ze to bude porad stejny jen tam bude mozna zelena svitici voda nebo nejakej takovej nesmysl...
  • Bral bych spojení tohodle, Space Engineers a Elite. Každá ta hra má něco, co mě zajímá, ale sami o sobě nejsou nicmoc. U každé cítím, že tam prostě něco chybí. Příběh od takových her vůbec nechci. Udělám si svůj.
    • Přesto to koupím. Koupil jsem Space Engineers i Elite a toto též. Chci podpořit autory. Líbí se mi, že vznikají podobné hry, i když mají daleko k dokonalosti.
      • walltar
        Tak planety co vím, jsou plánované pro Elite a pozdrželi je právě protože je chtějí udělat zajímavé. Tak to budeš mít dvě ze tří.
        • A Space Engineers bude mít planety také, plně zničitelné. Takže už bude mít nakonec 3/3 *4*
          • walltar
            Na to sem úplně zapomněl... Jo to taky potom bude super možnost.
          • Vím, vím. Však na to čekám. *4*
  • Tie planety maju snad max 10km v priemere :D Nieco ako vo Freelancer alebo Evochron, skoda
  • Jak jsem se na tu hru těšil, tak jsem teď zklamaný. To video jsem ani nedokoukal jaká to byla nuda. Co se mi tam líbí tak je přistávání na planetě. Ani jsem to celé nedokoukal jaká to byla nuda.

    Asi to bude takové pestrobarevné, hodně zjednodušené Elite.


    Ale stále jim držím palcea ať to vychytají.
    • Zjednodušené Elite? Příjde mi, že v Elite je toho mnohem méně. Možná myslíš letový model, to pak jo.
      • Myslím zjednodušený model, ovládání, a hratelnostní prvky jako je přelet a těžba. Působí to na mě jako, že tam všechno bude vše hned hotové. Že to bude spíše taková rychlá barevná show.
      • Asi myslel zjednodusene celkovo..letovy model, low poly modely atd. Vsetko posobi prilis easy narozdiel od Elite.
        Je tam toho vela, ale tak ako pri Elite aj tu to moze byt ten isty problem. Obrovska galaxia ale budes mat niekolko verzii stanic, lodi, zemskych povrchov a tie sa budu nejak random menit.
        Kazdopadne v takomto duchu by som si predstavoval v Elite planetary landings, obavam sa, ale ze to nebude zdaleka taketo(nemyslim graficky), alebo to bude za 2 roky:)
  • Na YT je video v 60fps. Nějaké informace jak to na PS4 bude fungovat v tomto ohledu?
    • fps videa nemá absolutně nic společnýho s fps hry.. *7*
  • Bohužel to prostě dopadne spíše jako technologické demo(které každý chce zkusit...přeci jen real time start z planety a průlet do vesmíru, má sakra dost do sebe), než jako nějaká solidní hra....

    Jinak já patřím do skupiny, kterým grafika a stylizace sedne. Ten styl...neco ve smyslu scifiretrocomix art 90. let je prostě tak zvláštně supr snovej :))
    • Něco jako to Blood Dragon DLC do Far Cry 3?
      • Jo něco na ten způsob
  • delO
    Vypadá to stejně nudně jako Star Citizen
    • del0
      Nahlášeno za kradení nicku.
      • Vojta_Ilavsky
        Jestli nepoznáš rozdíl mezi O a 0 tak se jdi léčit. :)
        • del0
          Jestli ti přijde normální, že si s tímhle nickem, který si založil pár hodin po mě už 2x změnil profilovku na tu samou, co sem si dal já, všude trolluje a píše opaky mých názorů, tak se jdi léčit. *15*

          EDIT: Samozřejmě bych nebyl překvapen, kdyby Vojta_Ilavsky a delO byl jeden a ten samý člověk. Mentálek je na to dost. *15*
          • delO
            nahlášeno. *15*
            • del0
              Nahlašovat někoho, komu kradeš avatar a ještě sis založil nick po něm (obojí ještě krásně prokazatelné), to může dělat fakt jen diskuzní mentálek. Ty musíš mít asi hodně ubohý život. Tipuju nějakého šikanovaného mrzáka, co si kompenzuje sociální komplexy na Internetu. V reálu by stačil špatněj pohled a brečel by. *15*
            • delO
              ano, to říká spoustu lidí. Můj bratr je poněkud opoždělý, proto má často chování desetiletého...
            • To se mi zdá spíš obráceně, tobě je 15 a jemu 12. *7*
            • delO
              12 *15* čili o tří roky méně než mému bratrovi, ale i tak na něho musím stále dávat pozor.
            • drasta
              Kolik ti je?
      • delO
        *15* nenech se vysmát... Víš co je krádež? To že bych ti ukradl tvůj účet, takže se laskavě vzpamatuj trollíku *15*
        • del0
          "I přes anonymitu našich diskusí je zakázáno vydávat se za někoho jiného."

          Nahlášeno. Účet sis založil až po mě a 2x sis změnil profilovku na tu mojí, což si admin může dohledat. Porušuješ pravidla diskuze, trolíku. *15*

          EDIT: Tímto si měním profilovku po třetí. Dávám si nick do avatara. Tato diskuze budiž důkazem pro admina. Máš smůlu, mrzáčku.
          • delO
            ok. *15*
            • del0
              Krásně ukradenej avatar. To sem přesně chtěl. Aby bylo viděť, kdo tu krade avatary. Ty si fakt duševní mrzáček a očividně dost hloupej.
  • dle popisu to vypadalo pri nejmensim 2x zabavnejc, nez to ve skutecnosti je, tohle pusobi velmi nudne, v podstate jeste omezenejsi, nez elite dangerous a to je fakt bida

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit