Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • traged

    Metroidvanie? Really? To asi spis ne. Pan "redaktor" by si mel ujastnit "termity"

  • hodně mi to připomíní Jedi Outcast, což je jedna z mých vůbec nej her.

  • Nesympatické v jakém smyslu? Jako, že nevypadají jak retušované ve Photoshopu, ale jako většina běžných lidí?

    Mně naopak v tomto ohledu hra příjemně překvapila.

  • Jack1947

    Tak si to aspon stáhni, mě to přišlo dobré. Skoro jak by to byl mladý Harrison Ford! Ten hlavní herec se povedl.

  • TheGGG

    po odpadu jménem the last jedi již budu velice pečlivě sledovat všechny user review, než se vůbec podívám na cokoliv co infikoval krysák mickey...

  • Jack1947

    Mě jo, neberu to jako Star wars ale jako takovej nenáročnej biják i když teda notně přestřelenej. Solo byla naopak docela škoda ten film se povedl. Kéž by více takových PREQUELů

  • TheGGG

    ne nemám, vynechám, jako již jsem vynechal Solo... disney wars už nestojí ani za upirátění...

  • Jack1947

    Bloodborne by tam cpát nemuseli chceme oddychovku ne Dark souls hratelnost!

  • Jack1947

    Zhořklo/nezhořlo

    Beztak už máš zajistěné lístky na závěr!

  • Strašně nesympatické postavy. Doufám že cutscén s jejich ksichtama bude co nejméně.

  • MalyZeli

    Souhlas, Rogue One je vyborny, a na tohle sem moc zvedav. The Force Unleashed + Tomb Raider + PoP = Moje nalada atm. Porad nad tim visi pruser kvuli EA, ale doufam ze to bude dobry.

  • TheGGG

    na todle mám hodně velkou chuť, i když pod disney mě star wars hodně zhořklo (rogue one jediná vyjímka) tak něco z této éry a na toto téma bych si zahrál

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit