Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mikezz

    Super, že tam ťahajú súčasné dianie, hier odtrhnutých od reality máme dosť. Londýn vyzerá perfekt, úplne tam cítiť to mesto, ešte viac ako v AC Syndicate (asi to bude tým, že tam už nejazdia po uliciach kone ale double-deckers:P). Toto bude prvý Watch Dogs, ktorý pravdepodobne kupujem. Pre mňa zatial top vec z E3. 

  • Skvely napad ! Samozrejme pockejme, ale originalnich myslenek je dnes jako safranu.

  • DeathFish

    Vy jste všichni moc hejtři 😀 ta myšlenka je parádní. Tohle mě snad zaujalo zatím úplně nejvíc (a pak ještě 12 Minutes) právě tou myšlenkou, že hlavním hrdinou bude vlastně celé město. A permadeath je super!

    Mi osobně teda udělali opravdu radost 🙂

  • Maxianimal

    Asi nejsem cílovka, mě to přišlo jako strašná blbost :)

  • Jack1947

    To hraní za kohokoli smrdí onlajnem ( a tím horším) takže radši očekávat něco podobného než pak se zbytečně zklamat.

  • TheGGG

    řekněme si to na rovinu, hra vypadá jako absolutní blbost... po stránce příběhu čekám bububu pohádku o děsivém vlivu brexitu a tradiční anarchistické bláboly o boji proti zlým vládám a korporacím, které zazobaní šéfové zábavního průmyslu tak rádi vypouštějí do světa...

    po stránce stylizace opět přepálená pakárna ala druhý díl, tedy nic tak cool jako WD 1, což je pořád nejlepší díl této bídné série...

    po stránce hratelnosti jediná zajímavá věc co mě zajímá je, jestli různé postavy budou mít skutečně výrazně odlišné způsoby boje a techniky... jestli tam budou postavy co ovládají různá bojová umění, metody boje atd... zahrál bych si něco co by mě dalo ten správný john wick feeling, ale to záleží na gunplay, fyzice, počtu kill animací atd. každopádně vedle GR break point toto působí nudně a zbytečně... splinter cell nebo nový princ, to jsou hry co chci vidět...

    • Marines
      Máte pravdu, hrou rezonuje současná politika a masovostí postav chtějí  vyvážit plytkost hry.  
    • Jack1947

      Jediné dobré na WD1 bylo DLC za toho smažo hipíka. Jinak já si WD2 užil, dopařil celé i se všemi DLC a hackování se nikdy neomrzí 😀 prostě jsem někam zalezl a poštvával polici proti gangům.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit