Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • flash789
    tak to je uz delší cas moda, spoilerovat casti hry ještě nez vyjde a ještě z toho dokázat udelat událost..
    • jedna se o intro takze to nespada do spoileru samozrejme. Pokud bude pribehove, je to zacatek pribehu a jak ten muze spadat do spoileru? Spoiler je informace o necem, co se nenachazi na uplnem zacatku a tim ze ti ho nekdo rekne, ti vyzradi pribeh dopredu. Jelikoz je tohle ale uplne zacatek pribehu, tezko ti tim nekdo neco podela.
      • flash789
        ahaaaaaaaa..takze začátek pribehu vlastne není pribeh..to se nam to zamotava:)
        • asi si spatne precetl co sem napsal. To bude ten crack.
    • Nechapu lidi, kteri jsou podelany z kazde znamky spoilu, ja osobne si uziju cokoliv i kdyz jsem to videl predtim. Asi jste nedokazali cist knizku nekolikrat a porad v ni nachazet neco noveho.

      Strach ze spoilu je hrozna stupidita dnesni doby. A to hlavne okamziky, kdy nekteri povazuji spoil i po roce, co je dana vec venku a mohli ji videt tisickrat a dozvedet se o tom z mnoha zdroju. Pokud nechcete spoil, nepouzivejte nic na internetu.

      Spoiler Alert - vsichni jednou umreme
      • Magister_Peditum
        Nejhorší je, když tě někdo obviní ze spoilerování, když se bavíš o třeba 30 let starém filmu, knize. To už není můj problém, že si doteď nenašli čas si to pustit/přečíst. *15* Zářným příkladem budiž Píseň ledu a ohně. První díl vyšel už před 18 lety a stejně jsou někteří lidé schopní někoho obvinit na fan webu knihy ( ! ) ze spoilerování, protože koukají na seriál.
        • Jo stejnej pripad byl tenkrat i u pana prstenu. V dobe kdy zacala knizka vychazet v nekolikatem vydani a zacali bezet filmy jsem knizku mel prectenou 5krat a po kazdem precteni (i diky casovemu posunu a dospivani a v dospelosti) jsem knizku vnimal jinak.

          Na konci knihy nakonec ten prsten skutecne znicili
          • flash789
            když ctes poprvé nejakou knihu a pak znova, nejde o spoiler..leda ze ybs trpel rozdvojenou osobnosti..spoilerovat sam sobe jaksi nejde..
            • Vrahem je zahradnik, to jsem vedel uz na zacatku a presto jsem to cetl a hltal kazde slovo.

              PS: Jakto ze vis ze trpim vaznou shizofrenii, ze ty jsi ten, co me kazdy den pronasleduje.
        • flash789
          Říká se tomu ohleduplnost k druhym, a v nejake fan komunite by to mela byt samozrejmost..uznavam ze na webu jako games to je jedno..
          jenze 90% internetu se chova jako dybytek, a vetsine tehle lidi udela spsi dobře když něco vyzvani a nekoho tim naserou, tak aby clovek mel nejakou obranu zacne spoilerovani brat jako normalni věc atvarit se ze mu to nevadi. Pak dochazi k situacim ze hraje hru, vidi seriál, cte knihu a tvrdi ze ho to moc nebavilo..bodejt by ne když pul roku před tim mu nacpaly do hlavy desitky informaci a spoileru:)
          jednou to zkuste, hrat něco aniz by jste něco vedeli..mozna budete zirat o kolik to je lepsi.
          • Pokud nechces vedet nejake novinky ze hry, ktere by ti mohli cokoliv naznacit, tak kurna nelez na tenhle web.

            Bacha games.cz obsahuje informace o hrach, mohli by jste se dozvedet o cem ta hra je.
            • flash789: Aby ti nahodou nekdo neco nespoilnul, prece jen to je otazka zivota a smrti a spoilnutim ti vypali do mozku diru a uz to nikdy nebude jako driv. :)
            • flash789
              a jak muzes vedet na co se tady koukam, co ctu atd?..Bydlis se mnou? zadny veverky jsem si tu nevsim:)
              Moc to generalizujes, plno clanku o hrach je naprosto neskodnejch..recenze se da cist az po tom co hru dohraju a další věci které by před dohranim byli spoiler taky..takze proc bych sem nemel chodit?
          • Magister_Peditum
            Takže se kvůli nim má diskuse, co probíhá už nějakej rok resetovat? Když si nechci nechat vyzrazovat děj, tak asi nepolezu tam, kde se děj probírá. A to platí obecně.
            • flash789
              jasne, spousta lidi objevila ameriku az ted..za to ty uz davno..a to te samozrejme opravnuje to každému vyzvanit:)
            • flash789: Problem je ten vubec identifikovat, ze je neco spoiler, protoze jsou lidi, kteri objevili ameriku az ted a cejti se hrozne dotceni. Nic proti, ale antispoiler komunita by se mela zamyslet :D

              Kurna pojdme se dohadovat spis o konzolich versus PC, ovladace versus klavesnice. Spoilovat o spoilu je nuda o.O.
            • flash789
              myslim ze an kazdem slusnejsim webu mají moznost potencionalni spoiler oznacit aby nebyl videt na první pohled, problém je ze plno lidi to proste nepouziva a vyzvani kde co...to ze někdo nemá nekam chodit (bohužel to tak je lepsi) je nesmysl..
    • Tjn, zlí vývojáři vypouštějí na net intra a tebe tak na to nutí koukat. Zmetci!!! Upálit je!!! *16* *16* *16*
      • flash789
        bavi se někdo o tom ze se na to budu koukat..nebavi..tak zalez a neprud:)
    • To je pravda, ještě že tohle není tenhle případ.
      • flash789
        tak pokud někdo před vydanim hry ukazuje intro..sorry..ale to je spoiler jak prase..
        • Tak radši shlédnu intro než milion gameplay videí každý týden jak to dělá ubisoft.
        • flash789
          Jo..je to první co clovek uvidi..az hra vyjde..zatim nevysla..je to spoiler....ale jasne chápu..ono je zrejme super koupit si hru za litr, celej natesenej ji zapnout a první co uvidim bude něco co jsem uz videl..uzasny...
          • Magister_Peditum
            To bys za spoiler mohl považovat jakoukoliv informaci o hře před vydáním. *15*

            Tyhle spoiler maniaky fakt miluju.
            • Hele, už vydali HW nároky? Protože jestli jo, tak je to taky spoiler jak já. Takhle se člověk dozví, jestli tu hru rozjede ještě předtim, než si jí koupí. To neni žádný vzrůšo potom.
            • Magister_Peditum
              Tak se na to nekoukej, prokrista. Doufám, že si neviděl ještě ani jeden trailer, teaser nebo gameplay video, protože ty toho prozrazují mnohem víc, než tohle intro. *15*
            • flash789
              vzdyt taky povazuju..a nejsem sam:)
          • Máš podivný chápání toho co je spoiler...
            • ti řeknu spoiler hra je zaklínač a sou tam zaklínači *1*
            • flash789
              Videt intro pet mesicu před vydanim hry je proste spoiler, budete třeba vedet začátek zapletky dopředu, muzou tam byt videt zasadni postavy, jejich obleceni, zasazeni..klidne se muze stat ze uvidíte věci s kterými se mate setkat klidne v polovine hry. nevadi to když hned po tom můžete hru hrat..ale pokud nemůžete..tak to je vam neco vyzrazeno dopředu.
              Samo nevim co tam bude, klidne tam muze bejt něco neskodnyho...
            • Jak sem psal, podle týhle definice je i podtitul spoiler, což mi přijde jako strašná přecitlivělost. Ale budiž, já sem spoilery nikdy nějak moc neřešil, takže to asi nemůžu chápat. *6*
            • ve witcher 1 pokud si pamatuju byla jako intro použita část z knihy a s příběhem neměla nic moc společného takže ;)
            • wenceslaus
              flash: Ja ti teda nevím, ale na outro bych se nedíval, na intro klidně.
            • flash789
              Spoiler je neco co ty vyzvani něco dopředu...a je uplne jedno jestli to je intro nebo outro..leda ze by se to intro netykalo deje..coz dost pochybuju
        • Není, Spoiler by byl kdyby ukázali Outro.
        • Intro je spoiler? Vždyť je to první věc co uvidíš když zapneš hru tzn. vývojáři chtějí abys to viděl dřív něž začneš hrát. To už rovnou můžeš za spoiler považovat i podtitul Wild Hunt...
        • spoiler jak prase? Muzu se zeptat co beres/kouris?
          • flash789
            Marlboro
            • jo, na obalu mozna. Vevnitr ale asi tucnej crack.
  • Colby.Sawyer
    Těšim se to jo. Ale doufám že neukážou nic příliš zásadního.
    • what? je to INTRO, tudiz video popisujici naprostej zacatek, jeste nez zacnes vubec hrat. To NENI zadnej spoiler.
  • Magister_Peditum
    Yen nám trochu víc zdrsněla.
  • ne díky Péťo, koukej se sám, já si chci hru užít
    • ano a presne proto se na to samozrejme kouknu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit