Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už jdu stahovat zejtra mě zabijete :D
  • DarkHawk
    Skvělé herní mody a akce ve stylu Unrealu, takže paráda.
  • Halo open beta? *1* *8*
  • Musím, říci, že to vypadá hodně dobře. Ještě jsem to neprubnul, ale určitě vyzkouším. Pro mě navíc velmi milé překvapení - vůbec o tom nevím :).
    Jinak je tam normální vývoj a levelování jako v MMORPG nebo rovnou na výběr všechny classy jako třeba v Team fortress 2 a rovnou do hry?....
    • hral jsem to a moc me to nenadchlo.. docela me to nudilo.. :(
    • myslím, že podľa nového systému máš na začiatku odomknuté 3 z 9 klás: 1 ľahkú, 1 strednú a 1 ťažkú. V hre získavaš XP a peniaze v pomere 1=1, za ktoré si nakupuješ dalšie classy a vylepšuješ si postavy.
  • Za kolik Ecek dostanu gun kterej bude vsechny non premium customery farmit *15*
    • Black_Hand
      takova zbran co ja vim neni, vsechno jde odemknout bud za expy nebo za tribes gold. takze brecis na spatnym hrobe :P.

      a navic zbrane ti nedavaji zadnou extra vyhodu. i se zakladnim vybavenim toho udelas hodne. i kdyz odemceny je jenom light spinfuser u pathfindera (takovy scout), normalni spinfuser to odemknout rozhodne chce.
    • Mě vždy stačil Spinfusor a farmil jsem i ty premiaky :D
    • v tehle hre je to spis o skillu, je mozne byt bez upgradu atp nejlepsim hracem na serveru, a to i proti slusne vybavenym lidem.
  • Chcel by som len podotknúť, že open beta už funguje oddnes (22.2.), takisto aj tento posledný patch už je nahodený. Inak fenomenálna fps, na ktorú po dlhej dobe (snáď od CS) je potreba aj skill. V súbojoch 1v1 je vidno, kto má koľko odohraté.
  • Hra je dobrá, taky je od Hi-rez studia, kteří dělali global agendu a ta si myslím měla taky úspěch, u Tribes ascend slibovali, že f2p model bude po vzoru LoL a taky tak dodrželi, vše ve hře jde udělat jak expama tak penězi, bez peněz to ovšem trvá a jen skiny zbroje budou za peníze, jinak ji nějaký ten měsíc hraji a baví
  • Moc sem te hre neveril, hlavne diky F2P modelu.. ale jak sem si ji stahl nejaky ten mesic zpatky, neskutecne me chytla :) Tohle je presne neco, co jsem hledal na poli FPS hodne dlouho. Rychla akcni hra, kde skill hraje svou roli. Sice je to furt beta, ale vyvojari o to pecuji jak je to de a jde to videt :) Ta hra je porad lepsi a lepsi
    • Ale na Vengeance jí dost chybí .... a v tom vidím zásadní problém
      • Ja ty puvodni Tribes nehral tak to nemam s cim srovnavat.. a proto jsem z toho tak nadseny *1*
        • Vengeance byl tuším třetí díl (Na PC) ..... tohle má hratelnost prvních Tribes .... z roku 98 a dost věcí (hlavně ovladatelné techniky jako například bombardér i s kulometnými hnízdy ) v Ascendu chybí :( .
  • a su uz aspon priblizne poziadvaky hardwarove ? nech to zbytocne netaham ak to ma zabit moju 8800 gt :D
    • grafika to zvládne spíš mě zajímá kolik to potřebuje ram.. bude stačit 1gb? :D
      • a bude mi stacit obycajne 2gh dvojadro?
  • mrtě dobrá hra vse co se kupuje se dá udělat i expama fakt dobra hra na F2P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit