Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Tak a snad ten další bude více ehm... příběhový... I know, balit ženské je ve hrách asi fajn ale stejnak to chce trochu té štávy. I když ty souboje rytířské zněj dobře, to zas jo ne že ne ale ale chce to něco víc echm no

    • Corvus

      Ptám se všude a neustále se mi nedostává odpovědi, tak třeba tady: z jakého důvodu se v diskuzích používají anglické obraty? Proč proboha píšeš "I know", když tři další dlouhé věty máš česky? :-D Kdybych napsal do svého textu například obrat v turečtině nebo ruštině, mělo by to stejný smysl? Můžeš mi prosím vysvětlit, co je to za totálně absurdní zhovadilost, kterou takřka všichni používají? Ztrácíte všichni slovní zásobu nebo vám připadá normální mluvit a psát česky a do toho ucmrdnout jedno či dvě slova anglicky? Mě to připadá absurdní a drobátko směšné... ale skutečně mě zajímá význam. Díky za info.

      • twicer

        Některé anglické výrazy nejdou napsat česky bez toho abys to musel nějak obšírně opisovat, což v době kdy se na internetu reaguje rychle a zkratkovitě vyžaduje příliš dumání nad věcí, která další den upadne v minulost a už se kní nikdo nevrátí.

        Tohle ale není případ toho pacienta nad náma, to je prostě obyčejnej frikulín co pomale ale jistě přestává mluvit česky. Problém nastane až zjistí že kloudně neovládá ani jazyk s kterým se to snaží kombinovat.

      • Fordzy

        Na to by ti měl nejlépe odpovědět redakční czenglishman Adam Homola. :) 

        Ale za sebe mohu říci, že když každý den slyším angličtinu ve hrách, filmech, seriálech, videích a ještě píšu do anglických diskuzí, tak se někdy také neovládnu a začnu míchat angličtinu s češtinou. 


  • A zákaldní hra už je dodělaná bez bugů? Nebo když to zase zapnu, tak mi tam npc budou pochodovat do zdí (v horším případě přes střechy), dialogy nebudou dávat smysl, když je aktivuji ve špatném prostředí (protože kdo by v open world hře čekal, že bych zkusil promluvit s někým na koho neukazuje zrovna questová šipka)?

    • XorxoxTalarius

      Doporucuju to odinstalovat a nainstalovat znova. Jelikoz to co rikas uz tam x mesicu neni.

      • No já to na posledy zkoušel po nějakém třetím nebo čtvrtém velkém patchi. A fakt to nebyla radost hrát :-/ Tak už jsem prostě skeptický. A fakt bych byl překvapen, když by co se týče logické návaznosti měli správně odladěný hned první rozhovor s otcem. Kde stačí klikat v jiném pořadít a buď tě posílá udělat něco co jsi už udělal, nebo považuej za hotové něco co jsi neudělal. Nevěřím, že na to šáhli případně dodabovali potřebné možnosti.

        • Zkusil bych rozjet i novou hru, občas je rozbitý save. Jinak na tyto věci jsem nenarazil. Jediný problém mám s optimalizací, ale hru už jsem celkem dlouho nezapnul a pár patchů od června vyšlo.

  • StarejKokos

    No hlavne at uz konecne opravej ty bugy a dal to optimalizujou... 

  • TheGGG

    ale jo, KDC byla slušná hra, ale čekám hlavně na ty fantasy mody, ty tomu dodají šťávu...

  • Corvus

    Stále s hraním otálím a čekám. Mám toho tady na hraní hromady a do toho všeho doháním herní resty z minulosti. Chci si počkat, až budou venku všechna DLC, abych měl Kingdom Come komplet sakumprásk, ale chtěl jsem se zeptat: jaký je aktuální technický stav Kingdom Come? Už je to stabilní nebo jsou tam propady fps? Plus stav bugů. Díky za info, enormně mě to zajímá.

    • x_ander

      Je to úplně v pohodě, většina problémů je pryč.

    • Paulcz

      Stav hry je stále stejný, člověk narazí na chyby, který byly reportovaný už při vydání, optimalizace je horší než u prvního buildu a hra vypadá hůře, alespoň na mém HW.

      • Carnage666

        Musim souhlasit, hodně downgradovali detaily armorů atd. aby to jelo o něco lépe. Bugy jsou pořád.

        • Corvus

          Hm, tak to není zrovna dobré info... :-(

    • Ilusiveman

      Prej, je to hratelný, ale skyrim je asi víc.

      • Corvus

        Tak tomu říkám informace!

        • Ilusiveman

          Rádo se a to "prej" ber s rezervou.

  • Ilusiveman

    Týjo Šárce to psaní nějak jde. Jsem se teda ani nekoukl, od koho článek byl a už jsem byl někde v půlce. Dobře, lehce se to čte a tak mě napadlo. Nemaržuje Šárka víc, než běžný kritik? Já tedy čtu cizí názory pro pobavení, s rezervou, ale tohle ve mě skoro vyvolalo hřejivý pocit, než jsem se z toho zase otřepal.. v každém případě zajímavé dlc a líbivý článěk o (K)id (C)ome, což je vlastně DV


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit