zavřít
...

V právě vydaném DLC do Steel Division se blýsknou hrdinní Poláci

Pokojný normandský venkov se svými statky, živými ploty, půvabnými kostelíky a romantickými výhledy na oceán je natolik vzdálený obecně přijímané představě pekla, že mi dělá obtíže obě lokace vůbec nacpat do jedné věty. V létě roku 1944 to ale byla v podstatě synonyma, což je reflektováno v názvu nejnovějšího...
  • BoBek (inkognito)
    1 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Vůbec se nepíše o hrách od Battlefrontu, takže pokud chcete něco reálnějšího battlefront.com a série Combat mission
    16.2. (4 dny)

reagovat

• aaa (anonym)
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Redakce totiž Steel Division nazývá "hardcore", takže CM už je mimo jejich spektrum.
      17.2. (3 dny)

reagovat

• Hašan (anonym)
    0 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Mě tam třeba totálně chybí možnost nějaké práce s jednotkou, nebo dokonce s jednotlivcem, jako je to v sérii MOW + Faces of war... Tady člověk dostane prostě anonymní obdélníček a je vyděláno. A grafika je jak z 90tých let.
    15.2. (5 dnů)

reagovat

• aaa (anonym)
      3 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Tak MOW se zaměřuje na boje úplně v jiném měřítku, takže to, že nemůžeš ovládat jednotlivce a vyměnit mu zbraň je v pořádku, protože tady jsi na vyšším organizačním stupni velení. Kdybys mohl ovládat jednotlivce, tak by ses z toho asi zbláznil.
      15.2. (5 dnů)

reagovat

• Abi (anonym)
    2 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Celá hra měla potenciál a příslib toho, že v budoucnu to může být parádní strategie se vším všudy jako globální mapa, která by hru posunula úplně někde jinde, ale vývojáři řekli ne, uděláme ze hry kokotinu a budeme do hry dávat samé nesmysly, viz tady tohle, ještě mi tam chybí polská końská jízda a je to vyřízeno
    14.2. (6 dnů)

reagovat

• Hašan (anonym)
    7 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Za mě celá hra totální zklamání. Je to jako Wargame v jiném kabátku.
    14.2. (6 dnů)

reagovat

• aaa (anonym)
      3 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Ještě zjednodušené a zrychlené.
      14.2. (6 dnů)

reagovat

• vaclav.pechacek tiscali.cz
      3 souhlasí, 2 nesouhlasí
      Škoda, možná že kdybych byl veterán Wargame, cítil bych to stejně, ale nikdy mě moc nechytla. To se povedlo až Steel Division, dost možná právě kvůli tomu jinému kabátku (a frontám).
      14.2. (6 dnů)

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.227.48.147.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.