Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • i586

    Mimochodem, ta Vandulská loď ve videu je 2 třída. Mateřská je 3x větší.😎

  • i586

    Nejlepší na tom traileru je, že je to in-game.😎Btw, v prosinci mají vydat roadmapu, tak už by to mohlo být teoreticky hotový. 2019?

  • species

    *Insert random "to nikdy nevyjde" joke*

  • KronosDeret

    Mno a takhle se tunelujou hry... přepísklý záměr, nedomyšlený financování, zneužívání crowdfundingu, všechny prachy do PR a hlavně leštit prd do alabastrova. 

    • Blue.Shark

      Přepísklý záměr možná. Teď by mě zajímalo, kde jsi přišel na nedomyšlený financování, zneužívání crowdfundingu a všechny prachy do PR :D

      • i586

        Vytáhl z paty, jako většina trollů.

  • Scully 😍

  • Derp_1337

    Tak hlavně aby to vůbec vyšlo v dohledné době.

    Umím si představit, že za 20 let mi budou sedět vnoučata na klíně a společně se budeme dívat na nejnovější trailer na StarCitizen, v kterém Chris Roberts bude opět vysvětlovat, že až SC vyjde, tak to bude opravdu ta nejlepší hra vůbec...

    • Coffin.Corner

      Možná v té době už bude stavět skutečnou vesmírnou stanici 😀

    • SalemCZ

      Myslíš Chrise Robertse Jr. :D

      • Jack1947

        Myslíš jako že by to už psychicky nezvládl... zas tak starý zatím není.

        • SalemCZ

          za 20 let mu bude 70.

          • Jack1947

            No právě takovejhle člověk bude možná činej ještě i v 70 :D

            • danny_the_hound

              No trebárs Clint Eastwood už má 88 rokov a stále točí filmy ako by sa ani nechumelilo ;)

              • Jack1947

                Reakce na příspěvek:

                Jo tojo ale přestal hrát v 2013, no a ten poslední film takový ... zajímavý😉

  • kkING

    No hned po par sekundach me napadla Batllestar Galactica😍. Podle mimiky obliceje to zase vypada na inspiraci Mass Effect Andromeda😛

    • walltar

      Jen tak pro info... jaké hry mají ingame lepší mimiku?

      • species

        to je vtip? puvodni PONG ma lepsi mimiku nez Andromeda.

        • walltar

          Na Andromedu jsem se neptal... Ptal jsem se na tento trailer. Několik lidí tu píše, že to má hroznou mimiku což mě připadá divný. Protože i když není dokonalá, tak prostě neznám hry, které by ukázali lepší ingame mimiku.


          Celkem mě to zajímá... abych si udělal nějaký porovnání.

          • MickeyMutant

            Třeba Detroit, Hellblade, Uncharted, Lara a Kratos budou srovnatelné, nebo ne?.

            • i586

              Srovnatelné možná v cutscénách, v in-game je SQ42 o generaci napřed. Btw, ta hra má víc naskenovaných postav, než všechny tyhle hry dohromady. Půl roku mocapu s 30-35K animacema. Původně takové množství CryEngine ani nepodporoval.

            • walltar

              Mrknu se na ně... tyhle hry jsem nikdy v pohybu neviděl.

              • species

                Reakce na příspěvek:

                Sorry myslel sem ze reagujes na Andromedu. Nicmene vsechny hry zminovane Mikeym uz vysly. Star citizen nevysel, nemuzes tudiz boastovat nad mimikou

                • walltar

                  Reakce na příspěvek:

                  Mě spíš zajímalo srovnání dnešních topovek s tímhle videem... protože několikrát tady a jinde zaznělo jak to má hnusnou mimiku, což mě přišlo divný. Takže než si budu o lidech myslet, že jsou trollové, tak jsem se zeptal na to co má dobrou mimiku abych se podíval, jestli to SC video nějak nezaostává.

        • Jack1947

          Po updatu to už bylov poho ale mě to nevadilo tolik ani předním... Andromeda je častokrát zbytečně moc kritizována za spoustu věcí.

      • i586

        To je jen pár zdejších trollů. To video má očividně v některých místech nesesynchronizované audio, proto to tak působí. I když většina těch záběrů je top notch kvalita - stačí srovnat Marka Hamilla s rok starým videem - tady je to o další level výš. Nedává to prostě smysl. Mimika byla dobrá už v alpha gameplayi před rokem.

  • Jack1947

    Zaplatí se celebrity a nakonec délka bude tak 4hodiny 😀😛

    • TheGGG

      za předpokladu  že to kdy vyjde...

  • TheGGG

    a je toto vážně nutné? Už dlouho toužím po nějaké hře s prostředí military scifi, mého nejoblíbenějšího sub žánru scifi, kde by byl bohatý příběh, akce, vesmírné lodě, boj na zemi i ve vesmíru... proč takové hry nevychází... bohužel star citizen vypadá jako kolosální fail... naprosto zbytečné a předražené celebrity, které žerou prachy, což akorát vede k tomu, že tvůrci dál a dál dojí fanoušky... to by vážně nestačily 2-3 celebrity a jinak profesionální voice actoři, kteří stejně odvedou lepší práci...? Nemám nejmenší pochyby, že Hale, Strong, Blum, North, Baker by odvedli mnohem kvalitnější práci a za mnohem míň peněz, než většina herců z velkého plátna nebo tv seriálu... mě stačil dinklage v destiny 1. Takový Hamill je zárukou kvality, ale o dalších mám své pochybnosti... zase budou znít znuděně a otráveně jak Dinklage.

    a btw ten název spojené imperium země... wtf? To zní jak z japonskýho anime scifi z 90. let... 

    • Jack1947

      Je to hlavně pc takže double fail

    • USA - UEE, pro nas to mozna zni v prekladu divne, ale pro amiky to bude asi normalni

  • triptich

    toto je už megalománia. ešte ak by šlo o film, nemám problém. v hre ale očakávam iný druh zábavy a hlavne kvalitnú hrateľnosť. to potom aj ten tuctový príbeh plný klišé človek odpustí. SC na mňa pôsobí systémom všetko vsadené na WOW efekt a to odrádza. taký rimworld nemá ani poriadnu grafiku, no obsahom preteká. moje peniaze vytiahli za necelú hodinu hrania.

    • Jack1947

      Za 20 let dáli bůh, až to výjde to snad bude mít i nějakou zábavu 😉

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit