Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A pak že ME: A má otřesný animace obličejů. Když jsem viděl toto, tak se to nedá srovnávat. Dopadá to stejně jako porovnání W3 a zmiňovaného ME. Ale otřesné obličeje zachraňuje přece super příběh ne? Ajo vlastně...
    • To by ses mel asi probrat, vytahnou hlavu z rite ... a porovnat cenu. Takze ho, srovnavat se to naprosto neda kdyz ME stoji 3x vic.
      • Zase si ale porovnej velikost her.
        • Jack1947
          Co jako v GB tohle má asi 5gb ani to ne lol.

          Prostě věxc financí a tady to vadit snad ani nemůže. Naopak, kdybych měl mít reálné animace nebo víc autentické bylo by to spíše na škodu. I když takovouhle hru bych radši akční adventuru než tohle... přeci jenom Marvel.
    • Jack1947
      Tellate hry byli vždy spíš komiksově laděné a tady ta grafika nevypadá nejhůř.
      • Ano to chápu, ale kolik to je už let od prvního WD? Tehdy to bylo ještě omluvitelné, ale dnes a navíc ještě na jejich novém enginu? Mě se tato stylizace líbí (stejně jako v Borderlands), ale to neznamená, že nemůžou mít motion capture. Vždyť obličeje jsou úplný základ celé hry. Mnohem více než v ME, kde můžeš navíc pobíhat po mapě a střílet nepřátele.
        • Jack1947
          Já to beru jao nenáročnou hru, i tak to vypadá a krok tam je vidět to zase jo. Pokročily... nezůstali na místě, jen to není jen o animacách.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit