Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubi-wan
    Já si nemůžu pomoct... když jsem slyšel jakoukoliv zprávu o Arkham City, když ještě nevyšla, byl jsem nadšenej! Obě první hry jsem si setsakramentsky užil...
    ... No a tady... tady se zatim jen bojim *9*
  • Po shlédnutí gameplaye:No na to že to má být prequel tak mi přijde že je ještě více vymakanější.A ta dvojitá kladka či co tak mi přišla až moc účinná.Jinak je to vcelku téměř stejné jako předešlé díly což mi tedy vůbec nevadí.Hratelnost byla totiž u předešlých dílů skvělá,takže snad se jim povede i příběh.I když mohli z něj vyškrtnou Jokera.Být ve všech Batmanech tedy nemusel....ale co...už se těším až mu dám opět na budku :D
  • Trošku sem se absence hlasů Hamilla a Conroye obával, ale trailery a pár minut gampleye mé obavy zažehnaly. Naprosto super *4*

    Že je to dost podobný jak AC mně vůbec nevadí, dyk to přeci fungovalo.
    Nový příběh a postavy, 2x rozlehlejší město, skill tree, cool detektivní mód. Nestačí?
    • Přesně nač měnit herní mechaniky když všechno funguje...
    • cumpi3
      Conroy nechybí...dabuje
      • V Arkham Origins chybí.
        • cumpi3
          http://batman-news.com/2013/05/19/kevin-conroy-says-he-will-voice-batman-in-batman-arkham-origins-video/
          • V Arkham Origins batmana dabuje Roger Craig Smith , co daboval Ezia v Assassins Creed. Na tý tiskovce, co si posílal, se Conroy prořek, že dabuje, ale v nový hře vyvíjený Rocksteady, která ještě nebyla ani oznámená.

            Tak si srovnej ***** fakta. *9*
            • cumpi3
              Tak jo, beru zpět a omliuvám se *4*
  • B.o.b
    No říká se, že Rocksteady kutí Batmana, ale i kdyby dělaly něco jiného tak Rocksteady + NEXTGEN = něco neuvěřitelnýho a na něco co se nezapomíná.
    • Zbavit se Batmana by nebylo na obtíž, v poslední době už ho bylo vážně moc. A výběr by RS určitě mělo...
    • life28
      Jop, Rocksteady robí Arkham 3, Batmana bude dabovať Kevin Conroy tak ako Arkham Asylum a Arkham City. V Arkham Origins Kevin ani Mark Hamill nedabujú.
  • Sorry za OT, ale nenapsali ste zatim ani tečku o Tom Clancy's The Division tak snad to brzo napravíte, díky. *4*
    • Shaker
      huš odsud, hajzle marvelackej, tady se jede DCcko :D

      joke
      • xDD
        a díky jesusek.
    • jesusek
      http://games.tiscali.cz/oznameni/division-vypada-jako-mmo-kombinace-rainbow-six-a-ghost-reconu-63117
  • prosim vas mne nehraje zvuk u videii kdyz to mam nastavene na html5, musim to dat na flash aby sel zvuk, nevite kde muze byt chyba?
    • me zas nejde menit hlasitost kdyz mam video ve fullscreenu, kde je chyba? *4*
  • Jazz
    Líbí se mi, že nešli moc do velkých změn, nelíbí se mi, že nešli do moc velkých změn.
    Nevím no, je to takový divný, jak říkali, že Batman bude neohrabané telátko, tak se mi zdá, že bojuje naprosto totožně.

    Alespoň, že ty gadgety budou nový (i když tady zase nechápu proč, když se to odehrává před AA a AC, by se zbavoval těch serepetiček ? Aby si to stížil ?!) a detektivní mód je taky novej, sic trošku přehnanej, ale zase něco novýho.
    • Jo a co mi hodne vadi je atmosfera a prostredi. Tedy nevadi mi samy o sobe, ale ze z nich mam pocit, ze se divam na Arkham City a ne novou hru. Chapu, ze zaprve to je Batman a zadruhe je to podminene i hratelnosti, ale je to podle me skoda to mit AZ TAK podobne. Snih, para, kovana zabradli, ta vykroucena architektura... pritom zjevne nejakych zmen se dockame, v gameplay videu je pomerne barevna a osvicena hala.
      • cumpi3
        Tak ono to město je pořá stejné, nemohl jsi čekat zcela jiné město designově
    • cumpi3
      Na druhou stranu kdyby odebrali spoustu prvků hratelnosti se slovy "ze začátku to Batman neměl", tak bychom se docela divili *1*
    • Tezko to rict lepe. Nejvetsi problem bych videl asi prave v tom, ze je to prequel. Jak totiz dobre naroubovat nejaky hratelnostni vyvoj na neco, co by prave touhle mechanikou melo byt nejhorsi... Plus osobne nejsem z prequelu nadseny jeste z pribehoveho hlediska.
      • cumpi3
        Já jsem naopak docela zvědavý na příběh. Krach Sions Industries, jak přivedl Batman spoustu záporáků do Asylum, snad i Lovestory mezi Batmanem a Thálií (jak se Thálie v AC vztekala) :) Já se těším
  • Ten prehravac je opravdu zlaty :o se vzdycky podivam co vyslo a jdu to hledat na yt..
  • Miserius
    Arkham City je jeden z mala restu kterej hodlam behem prazdnin napravit, podle ohlasu (a 3 hodin co jsem hral) to vypada na peckovou hru a těšim se na to... I kdyby toto byla kopírka s novým příběhem tak zase beru...
    • Jack1947
      Arkham city oproti Asylum bylo trosku zklamani, clovek cekal od minule docela dost a dostal o dost mene... Samozrejmne doparit jako vsechny hry co za neco stoji, to bezesporu no uvidis sam no. Kteto nadchazejici hre muzu jen napsat, ze jsem zvedavy jak zvladnou udelat ( snad jo) paradni hru ktera by mohla byt i treba lepsi nez predchozi 2 dily.
      • cumpi3
        mě AC přišel po všech směrech dotuněnej AA *1*
    • cumpi3
      já AC dohrál asi 10x, ne-li vícekrát...vřele doporučuji *4* a užij si slzičky na konci hry *4*
  • Rhulad
    Tohle je jen ždímačka... člověk by musel být blázen, aby kupoval dvakrát stejnou hru.
    • taky mi to prijde uz moc recyklovany, kdyz to srovnam treba s GTA, kde je s kazdym dilem citit velky pokrok
      • GTA velky pokrok :D z ktery alternativni dimenze jsi priletel ?
      • holec89
        Ses si vedom gta liberty a vice city stories?
        • ano jsem, to byly spin offy na handheldy, rozhodne ne plnohodnotna pokracovani
          • holec89
            no vysly i na ps2 tusim, to je jedno, urcite si nemyslim, ze to bude vykradacka
            • holec89
              No arkham city tam bude, ale predelany do doby pred vladou pana Strange. Plus kus gothamu. Melo by to bejt 2x vetsi. Proto si myslim, ze pridali fast travel v podobe batwing. Jinak nektere postavy tam budou stejny, ale ocekavam trosku jiny chovani ptz vetsinu potka batman poprve
            • nemyslim ze to bude primo vykradacka, ale stejny engine, stejni zakladni nepratele, stejne pohyby, stejne zvuky, stejne textury, stejny Joker, stejne baraky (z traileru to vypada ze se to bude zas odehravat jen v Arkhamu a neodemknou zbytek Gothamu) me moc nenalakaly, nevypada to na stejny skok jako mezi Arkham Asylum a Arkham city, ale rad se necham prekvapit

              s tim ze to vyslo na PS2 mas pravdu, ale stejne to pro me neni plnohodnotne pokracovani
    • holec89
      Rad budu ten blazen:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit