Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Počkat, někdo něco vytvoří, chce za to peníze, nijak tě nenutí tě to koupit, není to žádným způsobem součast pro základní životní potřeby a podle tebe je to zlodějina a přeješ jim krach? Oká, teď víme že jsi retard, ale zkusíme to ještě specifikovat.

    Jaký pak máš názor na benzinky a prodejce elektrické energie? Co třeba poskytovatele internetu u nás v ČR a co v Americe? Nebo názor nemáš protože ještě máš daleko do doby kdy bude něco takového platit sám místo tvojich rodičů?
  • Zlodějina? Berou od tebe něco násílím?
  • No, já vim, že jsem na Tiscali Games, kde každý má křišťálovou kouli a 30 let praxe analytiky na herním trhu, ale já jednak nehraju na počítači, takže Steam je mi totálně buřt, a druhak, i kdyby to hrálo 100 lidí, kteří vědí, jak se ta hra má hrát, tak pokud se s nima dokážu sejít a pobavit se, ať to klidně hraje 100 lidí.

    Pochybuju, že někdo na světě skutečně věřil, že to bude mít stejná čísla online hráčů jako CoD, UT apod. -- už jen proto, že Evolve vyžaduje od hráčů cosi víc než jen tupě střílet všechno, co se pohne nebo se tváří alespoň trochu nepřátelsky, ale nemá smysl to tu jakkoli dál rozebírat.

    Vy si užívejte svoje Battlefieldy a Call of Duty a na nějaký Evolve klidně zapomeňte.
  • souhlas absolutne nechapu proc to zadna recenze nezminuje ... vypada to ze zas dostali zaplaceno na pivo
  • hardcore komunita? myslis ty 4000 zoufalcu, co na steamu zbyly? za rok po tom nestekne ani pes
  • Na toto bych se jim ani nevysral.. .kde jsou ty doby, kdy základní hra měla desítky map a postav a dál se nic nemuselo kupovat. Tady musíte zaplatit 55 EUR za hru a další desítky EUR aby to bylo vůbec hratelné.
    Doufám že krachnou, protože to je jenom zlodějina!
  • Jistě. Dokonce se kolem toho začíná tvořit docela hardcore hráčská komunita.

    Ale že nás to nebaví, tak proč bychom si nekopli, že?
  • Jack1947
    DLC jak má být, škoda jen že ty skiny budou součáastí mikrotransakcí a ne DLC *7*
  • tuhle přehodnocenou blbost jěště někdo hraje?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit