Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bylo by zajímavé mít jako čtvrtou frakci lidi. Tanky ostřelující obří mechy, warthogy nalétavající na nezemská monstra, raketově doručený nuklerární čípek pro Cthulhu...

    Jinak nenapadá někoho co může být ta případná třetí rasa?
  • Ale panečku. To vypadá zajímavě :-)
  • Žeby Pacific Rim ? *4*
    • http://www.youtube.com/watch?v=xoMgnJDXd3k
      • Idú tam veľký roboti proti veľkým príšerám, takže nejaká podobnosť tam je. *4*
        • Problém je, že kdyby kaiju vymněnili za cthulhu tak by po tom robotovi nic nezbylo :D
  • MickeyMutant
    Podle jejich kickstarteru tam má být aspoň AI skirmish mód, když už ne čistý singleplayer.
  • Kouvil
    A kdo si vzpomněl na Futuramu? *3*
  • Samotná hra se mi líbí (alespoň to co je prezentováno), nicméně finální požadovaná částka mi přijde přinejmenším přestřelená. Zvlášť když je šance, že nakonec hra bude mít "jen" multiplayer.
    • Veskoslav
      20 dollarů ti přijde moc?
      • 1.4 milionů dolarů my přijde trochu moc.
        • Veskoslav
          Jo tak. Omlouvám se, moje oči viděly to, co chtěly vidět. No já to spíše vidím na reálnou částku na rozsáhlý projekt. Spíše nevěřím projektům, kde je 100 000 a gigantické sliby.
          • Dávám jim k dobru, že byli schopní zafinancovat a vyprodukovat už jednu hru. Pokud však přihlédneš k faktu že na PA chtěli 900 k dolarů a vybrali přes miliony dva, je velmi pravděpodobné, že věci jako marketing, distribuce, právní problémy mají ošéfovány. Také se domnívám, že použijí značně upravený engine PA. Tyto domněnky mne vedly k myšlence, že 1.4 mil dolarů je prostě moc velká částka :)
  • Veskoslav
    Vypadá to naprosto skvěle. A po úspěchu s PA (skvěle se hraje, a není nad to sundat planetu měsícem:)) zde přispěji aspoň na tu základní hru:)
  • Ta grafika, animace, celková stylizace mi přijde naprosto fantastická.
    • Bohužel to na začátku je předrenderovaná scéna *9*

      Až budou mít hry takové animace (a hlavně návaznosti jednotlivých animací), to si ještě bohužel počkáme. Ale třeba GTA V se tomu zase o kousíček přiblížilo. Animace jsou ohromný technický problém, když se musí spojit s nepředvídatelností hráčových rozhodnutí.
  • Príliš veľa ľudí! Priveľká spotreba čínskych šmejdov! Planéta nás neudrží! Zbytoční žrúti! Armagedon je zábava! Psychopatizmus je rozumný a diabli sú kamaráti!

    Ďalšia bezcitná diabolská propaganda na zdebilizovanie budúcej generácie. Táto hra je ďalšie mydlo pre mozgy naivných. Dnešná mládež sa reálne mení na Beavisa a Budheada.
    • Johnny
      česky prosím?
      • Šlo tomu perfektně rozumět. Jediný jeho problém je předat pointu. Až na několik specifických případů si nedokážu představit, že bych nedokázal rozumět Slovenštině. Třeba Polština už je něco jiného, pochopitelně.
    • Mám ráda když jednohubky křičí!
  • Co to je za drze spratky? Vydat nedodelek a chtit prachy na dalsi?!?A takovou sumu? A co za spratky uz jim tam poslalo takovej ranec????
    • Krescz
      nerdi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit