Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako správný panker jsem šel do Ouyi, sorry.
    • Lawliet
      http://www.youtube.com/watch?v=hKKCoTlDjHo *15* *15* *15*
  • mne se reklama libila
  • Khanemis
    Celkem pěkně udělaná reklama, která má svou myšlenku. A to se ne vždy vidí:) Samozřejmě, známá jména jim pomohou získat pozornost, ale myslím, že by celkem dobře fungovala i bez toho, což je úspěch.
  • Dobrá reklama na špatnou konzoli :-)
    • Nejdříve bych počkal až konzole vyjde a pak bych hodnotil. Jen člověk bez názoru a zamyšlení se veze s většinou, jedna bába povídala..
      • U PS4 uvidíme docela brzo, u XBOXu si minimálně v ČR docela počkáme :-) Jo a s většinou se nevezu, názor jsem si utvořil sám na základě známých faktů. Ale pokud bude XBOX nakonec dobrá konzole, bude to super. Silná konkurence je ku prospěchu věci :-)
        • Nazor na zaklade faktu? A jaka jsou ta fakta? Mohl by si je sem prosim rozepsat, aby nam ukazala jednoznacny a nezvratny dukaz, ktery postavi PS4 na prvni pozici a necha Xbox One za sebou? Nech me odpovedet za tebe. Zadna nejsou, zatim. Vykon rozhodne neni rozhodujici pri porizovani herni konzole. Pokud chcu vykon, sestavim si PC, tady neni o cem diskutovat. Ve finale vzdycky mluvi za vsechna fakta HRY! Zadnou z nich si jeste nemel tu cest hrat, takze laskave te prosim, svoje utvorena, znama fakta si strc do zadku, a to hodne hluboko :)))
          • Nikdo nemluvil o výkonu. Ale co, hádat se s tebou nebudu. na svůj názor máš právo, i když ho dáváš najevo poněkud primitivním způsobem :-)
            • Ano nebudes, protoze nemas o cem :)))
      • V česku se tohle bohužel nenosí....a můžeš to psát jak chceš, debilové se prostě množí příliš rychle...
        • Tady koukám někdo hledá flame. U mě neuspěješ *3*
          • Zacni sazet, vis uplne vsechno ;-)
            • :)
  • Ani Chuck Norris jim nepomuze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit