Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thanquol

    Já trochu doufám, že dotoho zakomponuji i něco, jako vedlejší aktivity z Godfathera. Prostě to updatnout také na nějaký stupeň Sandboxu u vedlejsaku. 

    Pak by se to ume asi ohralo i dyl než tunel jízda na styl Uncharted. 

  • RAMIUS89

    Ja len dufam ze na PC bude aj krabicovka

  • Row

    Jsem zvědavý, jestli zachovají taky to, že když člověk přebije nevystřílený zásobník tak o zbylou munici v něm přijde. Člověk pak musel rozmýšlet kdy bude přebíjet nebo riskoval že nebude mít čim střílet. Ani si nevybavim, kdy jsem to v nějaké hře viděl naposled mimo Mafie.

    • líbilo se mi, jak to měl udělaný SWAT4, tam jsi o zásobník nepřišel, ale časem na něj došlo, protože "R" jsi vždy vzal momentálně nejplnější.

      • Row

        V DayZ (a tedy asi i v Arme) je to vlastne taky takhle no. Ale tam je to extrem, tam musis tlacitkem prebijet po kazdym vystrelu vsechny manualni zbrane. :)

        V mafii to ale davalo smysl, nebot prebitim jsi zahazoval stary zasobnik, mafiani holt nenosili sumky kam by je strkal zpet. :)

  • Jack1947

    Nastavení policie tak aby neprudila jen mě ale i ostatní účastníky provozu a chovala se trochu více reálně. Třeba zvýšit limit na 60km/h těch 40 je děsná otrava a ani to tak snad nebylo.

    • Row

      Nebylo to nahodou 40 mph?

      • bylo, v defaultu byl tachometr v mph, a do nastavení koukám moc lidí nelezlo. Potom to bylo 60 kph.

  • readyxx
  • DeathFish

    Myslím, že tohle je skvělé rozhodnutí pro uspokojení co největšího počtu lidí - jak staré fanoušky, tak nově příchozí 🙂 každý si to pak nastaví podle sebe a každý bude spokojený. Za mě skvělá zpráva 🙂

  • untentrauer

    Uaaa ta skladba na konci traileru? Úplně jsem z toho měl husí kůži...Sakra já se zase tak těším do Lost Heaven...To bude nostalgie jako prase!


    A ještě předělejte Vietconga a poseru se!

  • deiotaros

    Mě obtěžuje už když musím volit obtížnost. Natož si hru ještě donastavovat podle sebe.  -))

    • To snad nemusíš ne? Snad každá má nějaké defaultní nastavení a případně obtížnost, která se jmenuje "normal" a stačí to odkliknout jedním tlačítkem.

      Hledáš problém tam, kde nejsou.

      • já si taky myslím, že volba obtížnosti je designová chyba hry, nejlepší hry co jsem hrál neměli volbu obtížnosti (gothic, dark souls, morrowind), je to teda tvrzení založené čistě na skutečnosti. Já věřím že dobrej vývojář má nějaký záměr a umí ho dobře následovat, součástí toho záměru je představa o tom, jak se budou problémy ve hře řešit. Udělat dobrou hru, která jde řešit na třech různých úrovních obtížnosti a pořád dávat smysl - nenapadá mě snad ani jedna kde se to povedlo. Když si dám Witchera na Easy, vůbec to nebude "rewarding" a příběh mě netáhne tolik abych to kvůli tomu hrál. KDyž si ho dám na Hard a někde se zaseknu, budu přemýšlet jestli to má smysl. Snad nejhorší je to podle mě ve Skyrimu, kde jestli si vzpomínám tak s vyšší obtížností se jen zvyšuje HP nepřátel, takže vlka nestačí trefit šípem do hlavy, ale udělat mu z hlavy úplnej jehelníček, aby konečně zdechl. Podle mě to je celkem pěkná metafora nastavitelnosti obtížnosti. Je to jako dělat tři různý hry, kde jen jedna z nich může úplně dávat smysl.

        • 0011

          Hele taky spousta mých oblíbených her nemá volbu obtížnosti, ale k některým žánrům se to prostě hodí, např. hack & slash od platinum, diablo apod. ale hlavně i kažuálové mají nárok pařit a je to i největší platící skupina tak nevím proč by neměli mít možnost, možná kdyby gothic měl volbu obtížnosti nebyl by jenom záležitostí pro pár nerdů jako jsme my, pokud vím tak celá trilogie prodala míň jak 3 miliony kopií.

        • Opět - snad ve všech hrách je nějaké defaultní nastavení (tak jak to tvůrce zamýšlel) a nějaká obtížnost zvaná normal, většinou při výběru předvybraná (taková jak to tvůrce zamýšlel). A nějak není důvod se trápit že hra není dobrá na jiné obtížnosti, když o ně nestojím, ne?

          • no právě podle mě je z toho cítit ta nejistota při vývoji, že jsem to udělal moc těžký / moc lehký a tak se tam radši prdne tady tahle možnost, už to že to tam je mi tohle říká. Ale je to vlastně o tom, proč kdo hry hraje, já mám třeba rád výzvu a odměnu, a někdo fakt třeba hledá jen způsob jak zabít čas, a já pro to nemám moc pochopení 🙂

            • Ale to není potřeba aby jsi měl pochopení pro to jak to chtějí hrát ostatní :-D Prostě možnost hrát to tak, jak to autor zamýšlel tam máš. Dál řešíš blbosti.

              • Reakce na příspěvek:

                wau oukej, ty řešíš blbosti a ještě jsi moc zlej kluk. autor sám neví jak se ta hra má hrát když tam dá tři možnosti, a dvě z nich nejspíš úplně znehodnotí celý herní mechaniky.

                • twicer

                  Reakce na příspěvek:

                  Nebo prostě jen autor dokáže myslet na širší obecenstvo, měl by sis z něho příklad. Hry kde je jen jedna obtížnost sou často pro specifické publikum, srovnáváš jabka s hruškama.

                  V době hyperkorektnosti kdy musí být od všeho trocha budeš řešit jednu obtížnost jako svatý grál herního designu.

                  • Reakce na příspěvek:

                    no tak to právě přesně potvrzuje co říkám - já jsem nějaký publikum, ty jsi nějaký publikum a on je nějaký publikum, a každej máme rád jiný hry, a bylo by super, kdyby jsme si měli z čeho vybrat, a ne aby jsme každý z nás (individuí) byli nuceni hrát stejnou hru s jinou obtížností. Současná unifikace her (hlavně open worldu teda, že jo) je největší zlo - všechno se hraje stejně - oběhaj se questy, otazníčky a vykřičníčky a každej si to udělá tak akorát těžký a máme bejt rádi že jsme rádi. a mě se líbilo, dokud nebylo jasný co se po mě chce, a musel jsem na něco přijít. Jenže dnes tohle vidím hlavně v indie titulech, dřív jsem byl ještě nadšenej z tehdejších AA(A) titulů, protože dobře vypadaly a perfektně se hrály, navíc byly něčím jiný. Já chápu tu potřebu prodat, jen je mi to, s odpuštěním, prostě jednoduše líto. Taky si uvědomuju tu sílu nostalgie, co ve mě bouří :)

                    • twicer

                      Reakce na příspěvek:

                      Já ti nevím. Já se stvým názorem nedokážu ztotožnit. Ty hry se hrají jak je hraješ ty. Rambo, nebo tichošlápek. Vyzobávač otazníků, nebo chronický přeskakovač čehokoliv. Já chápu unifikaci her tak že sérii provází opakovaně použitý design určitých systémů, což třeba samo osobě nevidím jako zlo, pokud se stím umí pracovat. Mnohem hůř na mě působí tlak na tvorbu kočkopsů alá gendrová vyváženost kdy na válečné frontě slyším častěji ženský hlas než mužský. Nebo rozsekání hry na kousky a následně 2/5 ztohoto obsahu vydávat jako DLC v průběhu následujících let, to jsou skutečné zrůdnosti AAA her které kvapem posílají herní proud do hodně smradlavých vod.

                      Pamatuji doby her jako aoe 1, dunu, half-life, system shock, metal gear solid 1, nfs1, thief  a valná většina znich měla volbu obtížnosti. Nešlo jen oto jak geniální vývojář je za kormidlem, nebo kdo je jaké kopito, ale také oto že na pomalém stroji si prostě ty superpřesné/superchytré nepřátele jednoduše nestihl včas odstranit.

                      Jsem na tyhle nostalgické vzdechy trochu háklivej, protože se nezakládají na reálném základu. Hry jsou dnes lepší, ve všech ohledech. Když někdo neumí napsat dobrý příběh, tak to prostě neumí a je jedno jestli je to dnes nebo 20let zpět. Jen stím rozdílem, že na ty staré špatné hry už histori dávno zapoměla.

                      Dnešní doba nabízí mnohem širší spektrum her, než co kdy dřív. Každý si najde to své a zbylá většina potáhne s mainstreamem, tak jako se to děje s každou lidskou činností a stím spojenými trendy.

                • Reakce na příspěvek:

                  A ty můžeš hrát s tou třetí, která to pro tebe neznehodnocuje. To je celé.

    • michaelfoucault

      Jo, kdyby se tak ta hra dohrála nejraději sama :(. 

  • kdy ukazou ten gameplay? asi se ho bojej ukazat co ? xDD

  • Po Mafii 3 tomu studiu fakt věřím, že ten remake zmákne hodně dobře.

    Jako neberte mě špatně. Vím, že trojka nebyla v některých ohledech úplně ideální. Ale to bylo hlavně kvůli šablonovité struktuře příběhu a vyzobávání ikonek na mapě. Což bych řekl, že v případě remaku nehrozí.

    A co se týče jiných kvalit, tak zpraocvání filmečků měla M3 tak parádní, že si skoro troufnu říct, že si remake filmové jedničky v jiné kvalitě snad ani nedokáži představit. (mimojiné i trailer naznačuje, že kvalitu bude super). Hratelnost byla ok (nic extra, nic špatně), ale proti zastaralé jedničce to byl krok dopředu (hlavně díky možonsti volit akce/stealth a několik cest k cíli). Pokud tohle zvládnou ještě aspoň trošku vytunit a M1 má být M3 s příběhem jedničky a maličko vylepšeným gameplayem, tak co víc si přát?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit