Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vyzera to ze to bude stat za to. Ako signle tak aj multi. Mame Wolfa, mame Metro. Pride Doom a uz len cakat na Unreal :)
    • Jack1947
      Vždyt UT už je.
  • No já se prostě těším. Video je v podstatě nic neříkající, protože ty záběry jsou krátké. Stejně chtěli jen tak popíchnout, aby fans nezapomněli, že se to blíží. :-)
  • ss : to me rikej . miloval sem Ut 99/04. quake 3 arena, csko 1.6 a go taky jakz takz ..pak prisel super vietcong ,ale v zadnych techto hrach sem se moc nenervoval ,proste parta kamosu , pokec na ts nebo icq , hrozne me ty hry brali ..ale ted jak sem starej kozel tak si zapnu jen chvilku Bf3 multak a tolik cur*u jako tam z huby dlouho nevypustim :D ..ale stale lepsi jak ty decka z nemecka co tam po sobe hodinu v kuse hulakaj kdo komu vic oj*l matku *2* ..kazdopadne kdo ma chut zaparit bf3 ( battlelog.readyxx)...jinak sem o kapanek vic zvedavej co vyleze z noveho Ut nez z multaku dooma
    • Jack1947
      Jn, ono spousta těch děcek je zamindrákovanejch dospělejch beztak co nadávají v jednom kuse a na všechno, trochu jak tady komunita games hmm...
    • novy ut je stejne dobry jako stary dily, freneticka arenova rez .. uz jsme vtom par stovek hodin dokazali utopit :D
  • Co ja viem, na prvy pohlad to posobi dost farebne a tak nejak mam problem to odlisit od ostatnej dnesnej produkcie ale uvidime, dolezity bude samotny gamplay.
    Ale ako som tak pozeral na to video tak som si uvedomil ze by som si strasne rad zahral nejaku "klasicku" fpsku ktora by mala taky ten goticko horrorovy feel. Nieco smrncnute Quake 1, Painkiller, mozno trochu starym Bloodom nech je to aj temne humorne :-). Sem tam nejake tie lebky a pentagramy a nejaky metalovy, industrial rock soundtrack k tomu.
  • MickeyMutant
    Když vidím taková slova podobně za sebe poskládaná, tak mě napadne jen: Honza Konfršt. A opravdu sem nemám sílu po sté kopírovat všechny nesmyslé obraty a chyby z podobně krátkého článku. Ach jo.
    • Chim
      Libo trochu dadaismu není?
      • MickeyMutant
        Nelibo je. Dřív mě to dokonce i bavilo číst, ale už to jenom bolí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit