Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechapem preco su tieto super tahove veci len na PC. Realtime strategie su kvoli ovladaniu na konzoliach prakticky nehratelne a uz X-COM ukazal, ze tahove hry moze byt na konzoliach uplne super. Celkovo nieje tahovych hier vela a prave kvoli ovladaniu by mohli byt velmi popularne prave na konzoliach. Skoda no...
    • Navíc jestli se podívátena sliteriny jako celek, vyrábějí vpodstatě jen tahovky, některé i na iPady. Není to tak dloho co vydali Vietnam '65, a je to dost dobrá věc.
  • Jack1947
    Škoda že ne " V akční Order of Battle: Pacific se do sebe pustí Spojené státy a Japonsko"

    Těch tahovek taky začíná bejt až až...
    • VaZqeZ_EU
      Těch kvalitních, není nikdy dost! *3*
      https://www.youtube.com/watch?v=xctmwrTBKjs
  • ze by konecne funkcni pacific general? (mne teda ten puvodni vzdy drive nebo pozdeji nekde zkolaboval)
    • uplně asi né, panzer corps by blízko k puvodnímu panzer generálu, ale tohle bude dost odlišné, nemluvě o tom že už nebude možnost za japonsko udělat invazi Usa.(zajimavé že za německo to jde viz panzer corps, ale jak by najednou japonsko mělo udělat invazi do USA,tak je to najednou nerealistické, už mi ti Yankeové lezou na nervi, a v politice by zas potřebovali dostat přes hubu,(celé USA začínáj být zas něják arogantní v posledních dvou ,třech.)

      BTW jak jsem se dostal od panzer corpsu k politice fakt netuším. *8*
      • tak panzer corps je takovej panzer general 1.5 (2 se mi libila krapet vic)

        tohle oproti tomu vypada pomerne inovovane (z toho yt videa to vypada jako mix pg s ctgw - kterej mimochodem s poslednim patchem nejak vymeknul, 1.52 se mi zdala vetsi vyzva)
  • mňam

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit