Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rusáci zas něco obšlehli, akorát to bude ve všem horší než originál, protože Rusko. Klasika
    • Coffin.Corner
      No co si to dovolují! Vždyť přece žijeme ve světě kde co herní titul, to naprostý originál....
      • Myslím, že všichni chápeme rozdíl mezi inspirací a plagiátorstvím
        • Coffin.Corner
          No já ani ne, protože hranice mezi inspirací a plagiátorstvím je velice tenká a těžko definovatelná. Hlavně jsem to ale nikdy neřešil, protože mě hlavně zajímá jestli je hra dobrá, nebo není. *3*
          • tomekbobek
            Přesně tak! :)
  • lipkozzi
    0:46 Wilhelm scream :)
  • Mopped
    To jsou zase přepálené ceny. Jako 6 litrů za tričko s čepkou a plakátem je poměrně hodně.
    • Je to "+ all of the above", takže jsou k tomu i všechny ty věci nad tím, tzn. 3 kopie hry, A2 plakát, CD soundtrack, tuna digitálních věcí etc. a ten tvůj "plakát" jak píšeš je A4 knížka v pevné vazbě... A kromě toho vyšší tiery v crowdfundingu jsou určené pro ty, co chtějí nějak víc podpořit vývojáře, takže s určitým nadsazením se počítá, protože kdyby obsah u všeho odpovídal ceně a vývojářům z toho plynulo stejně jako když si koupíš nižší stupně, nebyl by důvod nějaké vyšší tiery vůbec dělat *3*
      • Mopped
        Jo a proto za ty prachy podpořili vývojáře už tři lidi.
  • Když je řeč o kopírkách Banner ságy, nevíte náhodou, jestli nevyjde pokračování pseudoperské Tahira: Echoes of the Astral Empire? Ta hra měla velmi zajímavé prostředí i mytologii.
  • MickeyMutant
    „Banner Sago, jsi to ty?“

    Ano, jsem to já, ruská kopírka Banner Sagy se spoustou obšlehlých nápadů z celého světa a megalomanskými plány do budoucna v nějakém paralelním vesmíru.
  • nejaka inspirace timhle?
    https://www.youtube.com/watch?v=pXWAsayTFTo
    me to hned pripomnel ten obrazek.
    • presne toto ma hned napadlo
  • postcore
    Páči sa mi tento štýl, aj keď príliš to kopíruje štýl Banner Sagy. Som zvedavý, na papieri to vyzerá pekne, ale neverím že vyzbierajú dosť peňazí.
  • Fordzy
    Tak to vypadá nádherně a hudba v intru zní pěkně. Adam Skorupa je velmi podhodnocený skladatel.
    • No myslím, že si ho právě už začínají dost všímat. Což je super a máme se na co těšit.

      Games.cz - díky za tento článek! . Myslím, že Banner Saga zahájila celkem zajímavou odnož her. Viz třeba i připravovaný Sacred Fire. Oba projekty podpořili vývojáři z Banner Saga. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit