Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    „Banner Sago, jsi to ty?“

    Ano, jsem to já, ruská kopírka Banner Sagy se spoustou obšlehlých nápadů z celého světa a megalomanskými plány do budoucna v nějakém paralelním vesmíru.
  • nejaka inspirace timhle?
    https://www.youtube.com/watch?v=pXWAsayTFTo
    me to hned pripomnel ten obrazek.
    • presne toto ma hned napadlo
  • Fordzy
    Tak to vypadá nádherně a hudba v intru zní pěkně. Adam Skorupa je velmi podhodnocený skladatel.
    • No myslím, že si ho právě už začínají dost všímat. Což je super a máme se na co těšit.

      Games.cz - díky za tento článek! . Myslím, že Banner Saga zahájila celkem zajímavou odnož her. Viz třeba i připravovaný Sacred Fire. Oba projekty podpořili vývojáři z Banner Saga. *1*
  • Rusáci zas něco obšlehli, akorát to bude ve všem horší než originál, protože Rusko. Klasika
    • Coffin.Corner
      No co si to dovolují! Vždyť přece žijeme ve světě kde co herní titul, to naprostý originál....
      • Myslím, že všichni chápeme rozdíl mezi inspirací a plagiátorstvím
        • Coffin.Corner
          No já ani ne, protože hranice mezi inspirací a plagiátorstvím je velice tenká a těžko definovatelná. Hlavně jsem to ale nikdy neřešil, protože mě hlavně zajímá jestli je hra dobrá, nebo není. *3*
          • tomekbobek
            Přesně tak! :)
  • lipkozzi
    0:46 Wilhelm scream :)
  • Když je řeč o kopírkách Banner ságy, nevíte náhodou, jestli nevyjde pokračování pseudoperské Tahira: Echoes of the Astral Empire? Ta hra měla velmi zajímavé prostředí i mytologii.
  • Mopped
    To jsou zase přepálené ceny. Jako 6 litrů za tričko s čepkou a plakátem je poměrně hodně.
    • Je to "+ all of the above", takže jsou k tomu i všechny ty věci nad tím, tzn. 3 kopie hry, A2 plakát, CD soundtrack, tuna digitálních věcí etc. a ten tvůj "plakát" jak píšeš je A4 knížka v pevné vazbě... A kromě toho vyšší tiery v crowdfundingu jsou určené pro ty, co chtějí nějak víc podpořit vývojáře, takže s určitým nadsazením se počítá, protože kdyby obsah u všeho odpovídal ceně a vývojářům z toho plynulo stejně jako když si koupíš nižší stupně, nebyl by důvod nějaké vyšší tiery vůbec dělat *3*
      • Mopped
        Jo a proto za ty prachy podpořili vývojáře už tři lidi.
  • postcore
    Páči sa mi tento štýl, aj keď príliš to kopíruje štýl Banner Sagy. Som zvedavý, na papieri to vyzerá pekne, ale neverím že vyzbierajú dosť peňazí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit